Yves Rocher

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mary88, Módosítva: 2020. szeptember 29.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

• pH semleges
  • tartósítószer mentes

Mary88

2020. szeptember 24.

Épp tusfürdőt készültem vásárolni, amikor megláttam ezt az újdonságot. Elsősorban környezetvédelmi szempotok miatt válaszottam a koncentrátumot, plusz pici mérete miatt utazáskor könnyen magunkkal vihetjük. Az összes koncentrátumot végig szaglásztam, ennek tetszett a legjobban az illata. Édeskés, málnára emlékeztet az illata. Gránátalmás, így nem meglepő, hogy piros a színe. Érdekes adagoló feje van, ezért nem tudunk belőle sokat kinyomni egyszerre. Bő vízzel felhabzik és 2 adag tényleg elegendő egy tusoláshoz. Ilyen használat mellett valóban ki fog tartani, ameddig egy normál 400 ml-es kiszerelés. Nagyon tetszik a kezdeményezés, hogy zöld irányban halad a márka, az lenne az igazi, ha a flakonokat vissza is lehetne vinni vagy váltani (lsd TBS)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0