Yves Rocher

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nicolett022, az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. szeptember 14.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Tápláló krémtusfürdő bőrlágyító zabkivonattal és értékes növényi olajokkal. Különösen krémes formula.

• 99%-ban természetes eredetű összetevőt tartalmaz.
  • Színezék-, parabén- és tartósítószermentes.
  • Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt termék.
  • Biológiailag könnyen lebomló formula.
  • Ásványi olajakat nem tartalmaz.
  • Organikus zabból készült.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

b5bea

2021. május 24.

Heti 1-2x szoktam használni, amikor érzem, h nagyon száraz a bőröm, illetve borotválkozás utáni hidratáló tusfürdőnek is nagyon bevállt! Azonnal hidratál, önmagában, testápoló nélkülis sokat javít a száraz bőrön. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 24.

Avokado07

2020. június 29.

Nagyon szeretem használni reggelente, főleg a lábszáramon, ha épp sietek, mert a zuhany alatt gyorsan elintézem a krémezést! Ha nagyon száraz a bőröm télen azért ez nem elég, de heti 1-2x, főleg tavasztól őszig tökéletes! Egész testre nem szoktam használni.
Az illatanyag kivételével (amit el is néznék, ha az ízlésemnek kellemes lenne :D) az összetevői is szuperek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Amyle

2020. május 3.

Teljesen elégedett vagyok a termékkel, azt hozza mait vár tőle az ember. Zuhányzás közben megfelelően hidratál így a testápoló használata is sokkal ritkábban szükséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

AnnamariaGalik

2020. január 29.

Abszolút jó véleménnyel vagyok a termékről. Nagyon krémes állagú, nem szárít (engem legalábbis nem), semleges illata van és sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 29.

zdoreebaba

2019. december 30.

Nekem bejön. Anyunak nem tetszik, mert nincs egyáltalán illata. A lábaim mindig ki vannak száradva és azokat teljesen rendbe tette. Állagra extra krémes és jól felhabosodik a víz hatására. Utána nem szükséges testápolóznom sem, mert hidratálja, táplálja a bőrt. Kimondottan tetszik, hogy mindenmentes és szép összetevői vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Pipacs67

2019. szeptember 6.

Egyik kedvenc tusfürdőm! Nem szoktam utána testápolót használni, mert anélkül is hidratált lesz a bőröm tőle. A kisfiam is szereti, többször mondja hogy anyáéval szeretne fürdeni, és nem mondok nemet, mert az összetevőivel sincs baj! 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

mafalda

2019. május 11.

Kedvencem lett, nagyon imádom! 😍 enyhe, finom illatú tusfürdő krém, örömömre habzik is! :)
Jó érzés vele tusolni, krémesen táplálja a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Jó érzés vele tusolni, krémesen táplálja a bőrömet.

Pampilla

2019. április 4.

Visszafogott illata van,szinte csak a tiszta krémet érezni. Sűrű,zsíros állaga ellenére jól habzik,remekül tisztít,és tényleg nem szárítja ki a bőrt. Szeretem az ilyen alakú tubusokat is,mert könnyen ki lehet nyerni belőle az utolsó csepp tusfürdőt is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 4.

VeronikaB

2019. február 24.

Érdekes, h krémes, de kellemes használni, viszont nekem túl erős, nehéz illata van. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

lillus09

2019. február 23.

Ez volt az egyetlen akciós tusfürdő glamour napokkor, így megvettem. Hát, a világon semmi illata nincs, ami egy tusfürdőtől meglepő. Oké, hogy krémes, de nagyon sokat kell felvinni belőle, nekem furcsa egy krémmel tusolnom, tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice