Yves Rocher

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Marianna YR, Módosítva: 2019. április 24.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Orgona illatú EDT

Ár: 2500.- , Eladó: Kittens
Állapot: Új, 100ml, Helyszín: Bp, fizetés: --
Dorothyfk

2019. június 4.

Könnyed kis orgonaillat, viszont a tartóssága tényleg nem a legjobb. Szerencsére akciósan vettem, így nem sajnálom többször újrafújni. Egyébként az utolsó darabot hoztam el a boltból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

csill87

2019. május 12.

Nagyon vágytam rá, de a tartósság rajtam kb. negyed óra csak. Addig isteni orgona,de ilyen gyakran nyilván nem fújja újra senki. Remélem nemsokára kihozzák az új változatát és az tartósabb lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

Qwerty

2019. május 6.

Szeretem az orgona illatát, vágytam rá. Nagy lendülettel magamra fújtam - tényleg orgona. Aztán kiderült, hogy ősz hajú, bájos anyókává változom tőle. Mármint szagra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 6.

Reb

2019. május 1.

Az utolsó darabokból vettem, leárazáson. Amikor még csak vendégségbe jártam le Pestre, az egyik alkalommal pont orgonanyíláskor töltöttem ott egy hétvégét. Az egész várost átlengte az orgonaillat, elvarázsolt hangulatba kerültem tőle. Erre emlékeztet :) Sajnos, a tartóssága nem a legjobb:( Érzelmi okok miatt max pont :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

cske

2019. április 24.

Szerettem ezt az illatot, 1 hete akartam venni az utánpótlást ha már itt az orgonaszezon, de közölték, hogy nincs, és nem is lesz mert megszűnik :(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

MissNickole

2019. április 1.

Egyre jobban utálom ezt a céget, mert ez a termék a http://kremmania.hu/kremek/yves-rocher-pur-desir-de-lilas-yves-rocher-for-women parfüm utóda. Össze sem lehet hasonlítani a régi termékkel, aminek színtiszta orgona illata volt, mintha egy friss tavaszi bokorba szagoltam volna, s reggeltől estig tartós is volt...

Szinte az összes termékük megváltozott úgy 2014-2015 környékén, és addig törzsvásárlójuk voltam ugyan de már csak a púderüket veszem és ennyi....
Régebben parfümöt, izzadásgátlót, testápolót, sampont, tusfürdőt stb. vásároltam, de minden olyan pocsék lett, hogy csak nézek. Igazi kukába való szemetet gyártanak már évek óta:( Sajnálom

Ez az új "parfüm" egy vacak, tele alkohollal, nem is olyan tiszta az illata, ráadásul van valami fanyar nem tudom milyen mellék illata, borzalmas. A tartóssága 0 pont, igazából csillagot sem adnék neki, de egyet sajnos kell:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

Muffy

2019. március 30.

Finom, kellemes orgonaillat, ám nem tart 2 óránál tovább. Az ára pedig túlzás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

vivicsibe1

2018. július 8.

Anyukámnak vettem kb 2 éve, azóta csak ezt hajlandó használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

Anyukámnak vettem kb 2 éve, azóta csak ezt hajlandó használni.

Arcsy

2018. július 4.

Nagon jó illata van, végzi a dolgát a táskám örökös lakója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Nagon jó illata van, végzi a dolgát a táskám örökös lakója.

Mandulaszem

2018. június 7.

Zseniális, elegáns, letisztult illat!!❤ Valamiért mindig a tavaszi Párizs jut róla eszembe...talán azért, mert az egyik kedvenc könyvem főszereplője használt orgonaillatú parfümöt, és ez ihletett meg, hogy beszerezzek egyet én is.🙂 Eleinte féltem tőle, de a legelső fújás után meglepetten éreztem, hogy pontosan ezt az illatot éreztem a könyv olvasása közben.❤ Imádom, sokadjára veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane