Yves Rocher

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Frutta27, Módosítva: 2013. május 19.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Egy illat, melyet öröm viselni: fedezze fel a májusi gyöngyvirág finom és lágy illatát!

Chana

2019. március 30.

Sajnos nem annyira tartós. Pedig szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 30.

Sajnos nem annyira tartós. Pedig szeretem.

Zsuzska79

2018. augusztus 19.

Az illata szuper, de nagyon nem tartós rajtam és a kolléganőmön sem, akinek odaadtam, hogy próbálja ki hátha neki megfelel. A kb. fél óra amíg érezni lehet és nem azért, mert megszokta az orrom. Olyan, mintha semmit sem fújtam volna magamra. Sajnálom, mert valóban igazi gyöngyvirág illata van. Nagyon szeretném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

wildrose

2018. június 6.

Csodálatos, friss, üde, zöld, tavaszi, igazi gyöngyvirág illat, lehetne tartósabb ugyan, de ez nem von le az értékéből.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 6.

Burya

2018. március 21.

Az illata 5 csillag lenne, mert ez bizony valódi gyöngyvirág, friss, hűvös, zöld. Akciósan nem is volt drága, rögtön lecsaptam rá, de azt kell mondjam, elgondolkodtam rajta, hogy megérte-e megvenni... A tartóssága ugyanis nem gyenge, hanem egész egyszerűen nem létezik. 15 perccel kifújás után már éppen csak egy-két molekulányi illatroncs fedezhető fel, az is csak akkor, ha az orrom beágyazódik a csuklómba és még a fantáziám is megtámogat. Miért kell ezt csinálni? Értem én, hogy fogynia kell, hogy a vevő újravegye, de ha egy testpermet is lekörözi tartósságban és ennek ellenére teljes áron 6000.- Ft körül mozog, akkor már bocsánat, de tartsák meg. Parfümre nem sajnálom a pénzt, erre is kiadnám akár a teljes ár kétszeresét is, mert isteni finom illata van, na de így minek? Ennyi erővel akár egyből kukázhatnám, vagy meg se veszem, mert mire kiérek a lépcsőházból, már nincs sehol. Edt, nem vártam tőle csodát, de ilyet én még nem pipáltam. Nem ajánlom, megvételre semmiképpen, ismerkedni vele meg azért nem, mert csak az ember szívét fájdítja, de kegyetlenül...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Pocok96

2018. március 8.

Én nagyon szeretem az illatát! Igazi frissen szedett gyöngyvirág illata van, nem valami mű utánzat! Nekem tartós is, persze nem parfüm tartósságú, de EDT-hez méltón bírja, és szívesen fújom újra! Az orgona párját is nagyon szeretem, most pedig a cseresznyevirág illatú tesóját prbálom, de az is szimpi már most! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 8.

viki0322

2017. május 23.

Mivel EDT tehát nem tartós az illata, így is kell hozzáállni. Folyamatosan fújható termék igazi gyöngyvirág illattal. Imádom a sorozatból tervezek megvenni egy édesebb illatot is, és a 40%-os törzsvásárlói kedvezménnyel (az első 2 hónapban) csak 3400 forintba került. Nagyon jó vételnek gondolom imádok mindet evvel fújkálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

szandi08

2017. február 28.

Az illata kb. egy óra alatt elillan sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Az illata kb. egy óra alatt elillan sajnos.

Adora

2017. január 15.

Beleszerettem az illatába, hónapokig vártam, hogy megvegyem, aztán mégis csalódtam egy kicsit. Igazi, csodás gyöngyvirágillat, bármikor tavaszi hangulatom lesz tőle, de nagyon hamar elillan, pár óra múlva már alig érezhető...
Kár, különben tökéletes lenne, így csak négy csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Kár, különben tökéletes lenne, így csak négy csillagot kap.

kalavirag

2016. november 8.

Elképesztően oda voltam mikor először megszaglásztam, első kifújásig érezhető, a tartósságával nagy bajban voltam, amit sajnálom, mert annyira friss igazi gyöngyvirág illat amit már régóta kerestem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

Niki03

2016. július 9.

Nagyon kellemes illat, tavaszi-nyári, emlékeket idéz fel. :) A tartóssága viszont nem valami meggyőző, így ennyiért drága is. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Limonene, Linalool, Citral

Részletesebb információ a smartskincare-en.