Yves Rocher

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azure84, Módosítva: 2014. április 9.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Virágzó cseresznyefa illatú, könnyed és kellemesen habzó tusfürdő

Bio aloe-vera zselében gazdag formulájának köszönhetően gyengéden tisztítja a bőrt és kellemesen illatos fátyolként a bőrt.

Parabénmentes. Szinezékmentes. Könnyen lebomló termék.

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Virágzó Cseresznyefa/Cseresznyevirág/Cseresznyefavirág mini Tusfürdő - 50 ml (utazó méret)
Ár: 400 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

Elenir

2020. november 3.

Egyszerűen mennyei az illata. Állaga és habzása hozza a jól megszokott YR minőséget. Nem szárítja ki a bőrt. Még a hangulatot is feldobja a pompás illata, igazi tavasz. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 3.

candices

2020. augusztus 18.

Egyik kedvenc tüsfürdőm volt, főleg az őszi/téli hónapokban adott finom friss tavasz illatot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

zdoreebaba

2020. május 22.

A tavasz illata. Egy séta a cseresznyevirágokkal teli japán paradicsomban. Ma délelőtt indulás előtt ezzel zuhanyoztam. Alig bírtam abbahagyni a használatát. Eddig nem voltam egy nagy virágos tusfürdő kedvelő, de ez a tusi elrabolta a szívemet. Hétköznapi tavaszi tusfürdőnek tökéletes lesz, gyorsan el fog fogyni, főleg ha anyum meglátja. :) Nem szárítja a bőrt, géles állaga van, habzása 10/10. Ettől többet el sem várok. Könnyű reggeli 'túra'.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Atiyeh

2020. május 1.

Szerintem finom az illata, általánosságban az Yves Rocher tusfürdőkkel eddig nem volt még rossz tapasztalatom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 1.

mafalda

2019. július 18.

Kellemes gyengéd illatú, nagyon híg gyorsan fogy sajna, de ettől eltekintve 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

Kellemes gyengéd illatú, nagyon híg gyorsan fogy sajna, de ettől eltekintve 5*

Kmetyek

2019. július 15.

Finom, bár elsőnek kicsit erős illata van. Jól tisztít, jó az állaga. Nem leszek tőle ekcémás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 15.

PaNel95

2019. május 29.

Vásárlás mellé kaptam ajándékba, ennyi pénzt nem adtam volna ki érte, és em fogok ezután sem, még akkor sem, ha maximálisan meg vagyok vele elégedve.
Az illata nagyon jó, kellemes. Nagyon jól habzik, annak ellenére, hogy egy nagyon könnyű, géles tusfürdő.
És végre hosszú idő után az első YR tusfürdő, ami nem szárítja a bőröm, sőt, még talán puhább tapintású is bőröm a használata után.
Ennek ellenére nem érné meg a teljes árát, legalább is számomra. Mert ilyen hatású (vagy valóban tápláló) tusfürdőt töredékéért lehet vásárolni bárhol. Ráadásul ez csak 200 ml, szóval még kevesebb is, mint egy átlag tusi. Valamint azért az összetevői sem a legszebbek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

wildrose

2019. május 23.

Nagyon fincsi, lágy illatú, géles állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít, de egy kicsit szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 23.

eniko02

2019. április 13.

Az egyik kedvenc "tavaszi" tusfürdőm. Fantasztikus az illata, imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Az egyik kedvenc "tavaszi" tusfürdőm. Fantasztikus az illata, imádom!

000BETTINA000

2019. március 11.

Ugyanúgy vagyok az összes Yves Rocher tusfürdővel, nagyon finom illataik vannak, de sajnos ennek a sok illatanyagnak meg is van az ára. :/ Az én érzékeny bőröm nem nagyon szereti őket, borzasztóan szárítanak, és a frissen borotvált területeim kipirosodnak/kipattognak tőlük. Az EDT változatát viszont szeretem, ha illatozni vágyom akkor parfümöt/EDT-t keresek, nem pedig tusfürdőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid