Yves Rocher

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Buklika, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. október 2.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A termék 1 univerzális árnyalatban kapható, amely minden bőrszínhez tökéletesen igazodik. Finom textúrája és tökéletes fedése kivételes eredményt biztosít: használat után a bőr sima, egységes, matt hatású.

• A termék púderpamacsot tartalmaz az egyszerű alkalmazás érdekében.
  • Ultraönnyű textúra, amely rögzíti és egyesíti a sminket.
  • Egyenletes arcszín, maszkhatás nélkül.
  • Nem nehezíti el az arcbőrt.
  • 89%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.

Ár: 2800 , Eladó: putty-putty
Állapot: új, Helyszín: Budapest XI., fizetés: személyes átvétel: BAH-csomópont, Móricz Zsigmond körtér

Petoniab

2021. február 9.

Olyan apró, hogy simán letüdőzöm.... Szóval amikor magamra kenem visszatartott lélegzettel kell felvinnem.. Viszont nagyon jó puha selymes bőröm lesz tőle alapozás után. Színe tényleg univerzális, passzol bármihez.. Viszont kb 3-4 óra múlva átfénylik. Bár sokban függ attól nyilván mit csinál az ember, meg kinek milyen a bőrtípusa, nekem zsíros kombinált problémás.
Nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 9.

Nekem bejött.

Kremcica

2021. február 2.

A helyi YR szaküzletben kapásból tudtak adni belőle, sőt még a régebbi két színes verzió is volt. Ha jól látom a webshopban is kapható már, úgyhogy ha lassan is de végre kapható! ;)
Trükkös kis púder, mert nagyon jól és tartósan mattít de közelről nézve látszik hogy apró csillámok vannak benne. Gondolom a mica miatt. Nem lesz az arc csillámos vagy highlightosan ragyogó, inkább csak kompenzálja a túlmattítást. Nagy kiszerelésű (15 g) enyhén színezett, picit sárgás tónusú, de nem hagy fehér vagy sárgás réteget. A hozzáadott puffni masszív, nem esik szét pár használat után, praktikus és könnyen tisztítható. Egyedül az nem szeretem hogy a dobozon belül a lyukakat egy fóliával ragasztották le amit az első használat után nem lehet visszazárni. Emiatt a tárolása és utaztatása kissé nehézkes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 2.

Lilla16

2020. december 28.

Kezdem a jóval: baromi jól működik ez az univerzális szín, nem kamu! Eddig ezen kívül tényleg csak a fehér púderekkel tudtam elkerülni, hogy sárga vagy rózsaszín legyek. Nagyon menő, hogy ez sem szinez, de mégis tök más a hatása mint a sima fehéreknek. Puha, nem maszkos hatású, igazán szép az összkép. Nekem viszont sajnos hamar átfénylik, és a pamacs is olyan anyagból van ami kb rögtön magához vonzza az összes koszt, így inkább ecsettel szoktam használni vagy másik pamaccsal. A por állagot mondjuk eddig sem igazán kedveltem, főleg mivel napközben többször kéne használnom, magammal vinni ezt nem túl praktikus. Nekem személy szerint nagyon jó lenne egy pont ugyanilyen színű, kompakt kivitelben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

candices

2020. november 3.

Már régóta szerettem volna egy transzparens púdert, de valahogy mindig fehérebbnek láttam tőle az arcom. 1 hete használom ezt és nagyon meg vagyok vele elégedve. Abszolút nem fehérít, finom bársonyos tapintása lesz az arcomnak. Nap végén szoktam csak újra púderezni, ha még munka után megyek valahova, egyébként nincs szükség rá. Extrán zsíros a bőröm, így az volt a fő szempont, hogy mindenképp mattítson (és ne csak ígérje). 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

NovakneViki

2020. október 26.

Beszerzése nem volt egyszerű, mert némelyik üzletben azt se tudták, hogy megjelent, csak úgy tudták beazonosítani, hogy rózsaszín kupakos púderként emlegettem, de sajnos mikor már kiegyeztünk az eladóval, hogy melyiket keresem, akkor sajnos nem volt tégely belőle. Végül a Blahán található Europeum Yves Rocher-ban már szerencsére volt több adag is.
Nagyon tetszik benne, hogy nem határozottan hófehér, de nem is bőrszínű, még csak nem is kifejezetten banánsárga hanem az összes felsorolt árnyalat egy lágy keveréke.
Adagolása könnyű, a tégelyben található egy púderpamacs is. Remekül fixálja a sminket és érdekes módon több rétegben van egy ragyogtató hatása is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 26.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Inositol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.