Yves Saint Laurent

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LittleBaby, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 25.

Kiszerelés:   2,8 g
Lelőhely:   parfümériák

• Briliáns és intenzív színt ad
  • Matt, szatén, fém és csillogó végeredményt ad sokféle ikonikus árnyalattal
  • Tartós anélkül, hogy ráncosodna vagy elmaszatolódna
  • Habos applikátor hegye kiváló felvitelt és precíz kontrollt biztosít
  • Egy elegáns arany kompaktba csomagolt

Alexandra87

2020. június 17.

Nekem pont a képen szereplő árnyalata van meg. Egy időben csakis ezt tettem fel fekete szemhéjtussal. Imádtam. Ma is nagyon szeretem. Tartós és szép. Na és a csomagolása is. Szóval külcsín és belbecs egyben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

LittleBaby

2016. január 1.

Matt fekete szemhéjpúdert kerestem, Életem első darabját. Egy 1200 Ft-os Artdeco és Közötte vacilláltam, és mivel nem volt szívem (próbadarabért tulajdonképpen) 9500 Ft-ot kiadni, ezért Artdecot kértem, ami viszont kiderült, hogy elfogyott.. Nekem nagyon kellett a szemhéjpúder, szóval egye fene, megvettem az YSL-t. És milyen jól tettem! Gyönyörűen fed, és abszolút kibír min. 9 órát (eddig volt rajtam). Öröm vele dolgozni!
A csomagolása az YSL-hez méltóan a luxust tükrözi, a dobozában van hozzá két ecsetke is, szóval minden elismerésem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 1.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.