Yves Saint Laurent

Ár:   7890 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hexen, az összetevőket feltöltötte: hankazse, Módosítva: 2014. június 20.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Tvylvis

2019. március 17.

Kb. 10 évig volt egy elég nagy OPI körömlakk kollekcióm (a javára legyen mondva, hogy a tízéves lakk sem száradt be), amit szépen lassan elhasználtam, egy-két színt elajándékoztam. Amire az utóbbi időben rájöttem, hogy elég konzervatív lettem a körömlakkok terén. Két színcsoportot használok - azokból is a krémes vagy enyhén csillámos finist részesítem előnyben -egyrészt a piros-vörös-bordó színvilágot, másrészt nude lakkokat. A kék, zöld, vampy stb. színeket kinőttem :-).
Most elkezdtem egy kicsit lakkokat tesztelgetni, elég sok márkától - a legolcsóbb drogériástól a high endig - vettem egy-egy piros és nude lakkot.
Ebből a lakkból a 49-es Rouge Pablo és a 22-es Beige Leger lett a tesztalany, és azt kell mondjam, hogy minden fillért megért.
A Rouge Pablo egy rettentően szép, kissé pinkbe hajló krémes piros, a Beige Leger pedig egy nagyon jó nude szín rózsaszínes alaptónusú bőr mellett is, mivel nagyon jó arányban van benne hideg és meleg tónus. Két olyan szín, amit szerintem bárhol és bármikos lehet viselni.
Szinte önlakkozóak, az ecset széles és lapos, gyönyörűen teríti a színt, álom vele dolgozni. Kis odafigyeléssel egy rétegben is fed, de én általában megszokásból két réteget viszek fel. És ami tényleg meggyőzött arról, hogy megérte ennyi pénzt kiadni egy körömlakkért, az a tartósság. 4-5 napig hibátlanul bírja, nagyon minimális kopással a körömvégeken (egy-két hajmosás, lazább háztartási munkák mellett). VIszonylag könnyen lemosható.
Egy pillanatig sem kérdéses, hogy öt pontot érdemel a termék. Magasra tette a lécet a többi lakk előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

UPanda

2018. június 6.

Rózsaszín árnyalatom van, nekem bejött. Szépen terül, könnyű bánni az ecsettel és gyorsan szárad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 6.

bernikrém

2017. szeptember 26.

Nagyon szeretem, több árnyalat is van tőlük, 22Beige, Khaki party, és most még szemezek egy pár árnyalattal:)
nagyon tartós,jó fedésű,magas fényű lakkok. Az ecsetét is nagyon szeretem.Gyorsan száradnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

myryyy

2017. január 18.

Ennyi pénzért nem ezt vártam. Nekem a piros a nude matt árnyalatok vannak meg, de tartóssága nulla. Nagyon nehez igy felkenni, hogy ne legyen Foltos... Mivel mattra szarad es hamar, mire igazitanek rajta mar foltosra keni fel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

hopihe11

2016. október 15.

Nagyon szeretem ezeket a lakkokat, különleges színekben (is) kaphatóak. Nekem a vert d' orient és a fuchsia overnoir szinek vannak meg, elôbbi egy szép krémes zöld, utóbbi pedig sötétlila. Könnyû a használatuk, gyorsan száradnak, és tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 15.

szeliger

2016. március 24.

69 Love Pink. Cukorka rózsaszín, selymes szatén fénnyel, itt a tavasz. Három hete csak ezt hordom, nem azért mert nincs más tavaszi színem, hanem mert egyfolytában csak lakkozni akarok, ezzel.
Ódát kell zengenem az ecsetéről: Hol rejtőztél eddig, minden lakkecsetek legjobbika? Tudtad, hogy csak rád kell néznem és szóba sem állok veled, lapos vagy, suta vagy, nem vagy az esetem, te ecsetem. Türelmesen várakoztál hosszú éveken át, gyűrted magad alá a színeket, hogy majd hátha. Szezonról szezonra kitartóan üldögéltél a pulton, míg végre bedobtad ezt a tavaszi csábos színt. Kinyitottam az üvegedet, rád néztem és átfutott a fejemen, hogy már megint széles és lapos. És ekkor megtörtént a csoda, tökéletesen illeszkedsz a körmeimhez, maximalis pontossággal húzod magad után a lakkot, a következő körmön és a következőn is. Kézkörömből csak 10 van, jöhet a lábujj, újra és újra, csak lakkozni akarok, minden egyes alkalommal rádöbbentesz, hogy így is lehet. Miért, kérdezem, hogy miért nem tudnak mások is ilyen ecseteket kihozni? Etalon lettél, nincs mese, nincs buborék, nincs csíkozás, hosszú évtizedek után rád találtam, imádlak.
Akkor most a lakkról is pár szót: nagyon gyorsan szárad, nagyon tartós és nagyon nehezen lemosható. Nem tudom, hogy a lakk anyaga miatt vagy a nehézkes lemosással járó sok lemosós dörgölés miatt, de az én körmeimet nagyon szárítja. MIndegy, ez most nem érdekel, mert nagyon szeretem ezt a lakkot a színe és az ecsete miatt, úgyhogy öt csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 24.

hajasbaba

2016. március 14.

Ez a széles, lapos ecset tökéletes. Nem is értem hogy csinálja, de egyáltalán nem kerül a bőrömre, a körmön pedig siklik. Gyorsan szárad két rétegben is, tartós. És nagyon szép fényesre szárad. Gondolkodom további színek beszerzésén is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 14.

andrea91

2015. június 20.

Nagyon szeretem az ecsetét, talán az egyik legjobb. Gyorsan szárad, két rétegben tökéletes, de egy retegben is "rendben van" az összhatás, ha nagy a sietés.. Ami pluszpont, hogy szuper a színválaszték! Nem azért mert olyan sok van, hanem mert mind gyönyörűek. Nem olcsó darab, de ha valaki megtalálja álmai színét, én azt mondom megéri, mert jó minőségű, es konnyu vele dolgozni. Klasszikus színekre erdemes beruházni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

hankazse

2014. június 18.

Fantasztikus lakk. Imádom! 16-os sötét lila árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Egy rétegben is csodát művel, ami valljuk be elvárás lenne egy drágább lakktól, de sok esetben ez azért nincs így. Ellenben ez a körömlakk hozza azt amit az ember lánya szeretne egy ilyen kis csodától. Maga a csomagolás is tetszetős, a kefe szuper, nem keni össze az ujjakat, csak a körmön siklik. A fedés meseszép és tartósnak is mondható. Bár én szoktam azért egy réteg fedőlakkot használni, már csak megszokásból is. 5*-os.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

Anii

2014. június 15.

Először durvának tűnik a nagy, vastag ecsete, de aztán jön a döbbenet... Olyan szépen siklik a körmön és olyan kis ügyes, hogy a bőrömre nem is kerül a lakkból, ami nálam nagy meglepetés:)
A minősége is rendben van, jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 15.

A minősége is rendben van, jár az 5 csillag.

Emolliensek: Trimethylsiloxysilicate, Rosa Rubiginosa Seed Oil
Fényvédők: Octocrylene
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.

Acetone 0 0