Yves Saint Laurent

Ár:   13 800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vestara, az összetevőket feltöltötte: campbell a patikából, Módosítva: 2015. július 4.

Ár:   13 800 Ft
Lelőhely:   parfümériák

florcsiii

2019. március 26.

Erre a primer-re vágytam már egy ideje, de sajnáltam érte a pénzt. Aztán beadtam a derekamat (meg a pénzemet :D) és milyen jól tettem! Zselés állagú, könnyen eldolgozható, minden alapozó csodásan terül rajta és a száraz arcomat táplálja. A The Ordinary primer-éhez nagyon hasonlít, csak 4* annyiba kerül :D. Mondjuk ennek gyönyörű az üvege meg tele van arany csillámokkal. Ha nem használom, csak ránézek már örülök, hogy megvettem :D A csillámokat az alapozó teljesen elfedi. Tipikus parasztvakítós termék, de engem egészen nyugodtan vakíthat tovább :D.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

NovakneViki

2018. december 2.

Egy promóció során kinéztem magamnak ezt az ikonikus primert, sajnos csak a pink verzió volt elérhető az üzletben, de mivel gondoltam nem lehet olyan nagy a különbség az ikonikus arany verzióhoz képest, hagytam magam rábeszélni, nem kellett volna. Sminkelés előtt, mint minden szilikonos primer szépen egységesíti a bőrt, viszont két óra múlva a hatás botrányos, mint aki a szaunából jött, a smink leolvad, a bőr teljes mértékben átfényesedik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 2.

VanillaBlossom

2018. november 5.

Aaaaaannyira szeretném szeretni, de sajnos nem megy. :(
Már a megjelenése is... Ahh... Csillog... Cuki... Zselés... A csomagolás is gyönyörű!
Mellette szól az is, hogy imádom az állagát! Először olajos, aztán ahogy elterül a bőrön, úgy szívódik fel. Nagyon selymes lesz tőle az arcom, arról nem is beszélve, hogy a kis aranycsillámoktól felragyog a bőröm. Az illatát imádom, az alapozó csak úgy siklik rajta. Tulajdonképpen a nem munkábamenős napokon önmagában, alapozó nélkül is megállná a helyét, mert csodát művel a bőr felszínével, sőt, olyan, mintha a szárazabb területekre is jó hatással lenne. Ezen felül még azért is jár neki a dicséret, mert felvitel után nem érzem azt, hogy egy plusz, fölösleges sminkréteg van rajtam. És ha ez még nem lenne elég, a pórusaimat is eltünteti egytől egyig (mondjuk amúgy sem nagyok).
DE!!!! És itt jön a DE!
Megbocsátanám neki azt, hogy szilikont tartalmaz. A parfüm sem érdekelne. Még az ára felett is szemet hunynék, egye fene, ha úgy adódna, megvenném magamnak. DE A SIMA, BABAPOPÓ BŐRÖMRE OLYAN CSÚNYA PATTANÁSOKAT VARÁZSOLT, HOGY AMIKOR MEGLÁTTAM ŐKET, AZT HITTEM, HOGY LEFORDULOK A KISSZÉKRŐL!!!! A 26 évem alatt konkrétan háromszor volt pattanás az arcomon. Egyetlen egy akkor, amikor kamaszodni kezdtem. Egyszer akkor, amikor orvosi utasításra szteroidot kellett szednem. Aztán most, hogy elkezdtem ezt a terméket használni.
Szerencsére csak egy 1-2 hétre elegendő mintám van otthon, nem vettem meg az egész üveget. Adnék én neki még egy esélyt, de az alapozóm így is szépen fest az arcomon, és most, hogy a kozmetikusom és a csodakrémeim, na meg a türelmem eltüntették a patihorrort az arcomról, nem hajlok arra, hogy újra elkezdjem használni. Ha valami csoda folytán mégis rászánnám magam, akkor updatelek, addig viszont marad az egy csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Aaaaaannyira szeretném szeretni, de sajnos nem megy. :(
DE!!!! És itt jön a DE!

Anettnatasa

2018. augusztus 4.

Szeretem, puha lesz tole a borom es segit kigyenliteni a problemas borom. Egyszeruen klasszikusan nagyszeru.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

laanyka

2018. május 29.

Ez a primer brutális. Csodásan puha lesz a bőröm, gyönyörűen mutat rajta utána az alapozó. Sokkal ragyogóbb lesz tőle a bőröm, elképesztő, amit művel ez a kis csoda. Először olyan trutyis az állaga amikor elkezdem kenni, de utána gyönyörűen szétterül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

lixia168

2018. április 21.

Kicsit jobb allagra gondoltam mikor megrendeltem.... Olyan csuszos,olajos a hatasa,plusz eleg sok benne a csillam. Bar az alapozo felvitele utan nem annyira latszik. Volt jobb primerem is ami ennel olcsobb volt joval. DE egyebkent elhasznalhato. Ujra viszont nem vennem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

googles

2017. október 20.

Nem tudtam otthagyni. :( Egyelore jo es minden nap nem hasznalom, mert naponta nem szeretnem semmilyen primerrel lefedni a boromet. Pihennie is kell. Foleg, mivel ha jol ertem a leirast, ez szilikonos cucc.

Jol teljesit, az biztos. Egy pontot vonok csak mert szilikon meg mert draga. 2-t vonhatnek, de egyet visszakap, mert csak :) mert elvakit a marka!!! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 20.

scisneros

2016. május 26.

Mesés :) Szépen egységesíti a bőröm, olyannyira, hogy kb. nem is kéne alapoznom. Csodát művel a bőrömmel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 26.

zeany

2016. március 1.

Jó az állaga, könnyen eloszlik a bőrön, kifejezetten jó érzés kenni :) Hatása rajtam nem annyira látványos, picit egységesít, de ezt a Maybelline Baby Skin is elérte nálam. De a csomagolás, az teljesen ellenállhatatlan, már attól jobb kedvem van, ha nézegetem otthon a polcon :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 1.

Vestara

2015. május 17.

Olyan vagyok, mint egy rossz szarka, ha meglátok valami csillogósat, rögtön meg kell szereznem! :)
Bár először féltem, hogy az aranycsillámok hogy fognak kinézni az arcomon, de természetesen eloszlatva már nem látszódtak. Nagyon kevés kell belőle, könnyű, zselés állaga van, ami nem ül a bőrön, nem fullasztó, bár számomra először egy kicsit olajos érzés volt, de pozitív értelemben, mintha táplálná a bőröm. Nem zsírosít, inkább bársonyos puhaság marad utána. Az egész arcom sokkal egységesebbnek és üdébbnek néz ki tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Zea Mays (Corn) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Passiflora Edulis (Passion Fruit) Seed Oil, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil
Emulgeálószerek: Zea Mays (Corn) Oil
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.