Yves Saint Laurent

Ár:   $38   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sherka, Módosítva: 2019. február 4.

Ár:   $38
Kiszerelés:   2,5 ml
Lelőhely:   parfümériák

Hosszantartó, magas fedésű, természetes ragyogást adó korrektor. Eltünteti a szem alatti karikákat és a fáradtság jeleit.  Nem ül bele a ráncokba, ápolja a bőrt az E vitaminnal dúsított formulának köszönhetően.

piroslili

2020. július 8.

Lehet azért, mert nincsenek sötét karikáim és csak világosításra használom, de imádom! Csodálatos termék, nem csomósodik vagy ül bele a szemem alá. Nagyon nagyon szeretem, fantasztikus! Én ajánlom bárkinek, akinek nem vastag fedés kell, hanem csak világosítás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 8.

account001

2020. július 6.

A sötét karikákra használtam, VISZONT rózsaszín korrektort kentem alá. Így tökéletes volt a fedése + nagyon szép természetes hatása volt neki.
Nem sokáig bírja sajnos, hamar elkezdett nekem kopni, illetve a kis ráncaimba is beleült. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 6.

annareka

2020. június 2.

Ez egy iszonyatosan jó termék, csak nem arra, amire az ajánlás alapján gondolnánk. :) Nem, nem fogja a karikákat eltakarni és szerintem még annyi fedése sincs, mint az eredeti Touche Éclat-nak,viszont csodaszépen megfiatalítja és élénkíti a szemkörnyéket, egyszerűen sugárzó lesz tőle a bőr. Én nem vagyok egy nagy highlighter-fan, de ezt a terméket imádom highlighterként használni, csodásan kiemeli csillámok nélkül is a magas pontokat. Ajánlom mindenkinek, akinek nincs sok gond a bőrével és olyan terméket keres, ami csillámok nélkül teszi ragyogóvá az arcot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

fenye

2019. november 22.

Árához képest semmivel sem tud többet, mint pl a M.A.C Prep+Prime tolla, amit viszont nagyon szeretek.
A high cover azt hittem, hogy valóban magas fedést nyújt majd. Én is karikák eltüntetése miatt vettem meg,de sajnos nem hozza egyáltalán, amit vártam. Gyenge fedés, és gyors kopás.Nekem kicsit hígnak is tűnik az állaga és emiatt gondolom, hogy nem is tud annyira fedni, mint kellene. Ezenkívül általában többet sikerül kinyomni belőle, mint amennyire szükség lenne, tehát az adagolójától sem vagyok különösebben elragadtatva. Sajnálom, mert azt hittem, hogy veszek egy prémium terméket és azzal csodákat fogok elérni, de ez nem az.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 22.

Sherka

2019. május 27.

2019.05.04. 1 hónapja megvan, azóta halogatom a véleményírást. Nem véletlenül: egyszerűen nem tudom, mit gondoljak. A leírása alapján a sötét karikák eltüntetése lenne az elsődleges célja, ez az egyetlen úgymond bőrhibám, de nem igazán fedi el úgy, ahogy szeretném. Ahhoz, hogy azt érezzem, hogy csak egy "picit" karikás a szemem, ahhoz azért jól meg kell küldeni a mennyiséget sajnos, de egyszerűen akkor sem az igazi. Főleg úgy, hogy ódzkodom a vastag rétegtől. Ami pozitívuma: annak ellenére hogy sűrű, könnyű blendelni és jó érzés viselni, ugyanakkor folyton van egy hiányérzetem vele kapcsolatban. Számomra alig fed jobban a sima általam csak "Magic Pen" - ként emlegetett elődjénél: olyan, mintha az eredeti Touche Éclat és egy igen gyengécske korrektornak lenne a szerelemgyereke. Kár érte, mert ez így kevés nekem. Összességében azért még próbálkozom, mert annyira azért nem rossz, sőt, akinek nem vészesek a karikái, annak szerintem simán csúcsszuper lehet, szóval ezt fogom használni egy darabig, és majd jön update, ha mégis megfejteném a titkát, bár kétlem.

@ Phyllis: 100, hogy marketingfogás volt! :)

UD: Azt hiszem nem fogom többet használni. Még mindig nem tudom rendesen szavakba önteni, hogy mit gondolok, ezért inkább csak a benyomásaimat és az érzéseimet osztom meg. Második napja nem vettem elő, csak az eredeti Touche Éclat-t, azt kell hogy mondjam, a fedése ugyanaz, annak ellenére, hogy az eredeti nem is korrektor. Ráadásul sokkal természetesebb a hatása, mivel mindig zavart valami a High Coverrel kapcsolatban, rájöttem, hogy nem is tudtam igazán magabiztosan kilépni az ajtón, nem volt meg vele az az elégedett érzés, hogy természetesen ragyogó sminkkel szépnek tudom érezni magam. Két napja ez az érzés visszajött, köszönhetően annak, hogy a polcon hagytam. Hiába könnyű blendelni, egyszerűen annyira sűrű állaga van annak ellenére, hogy - az ígért teljes fedés hiányában is - maszkhatásúnak kezdtem el érezni. Én meg merem kockáztatni (sőt, szinte biztos is vagyok benne), hogy sokkal gyorsabban kopik, mint az eredeti.

Be akartam mesélni magamnak, hogy igenis kell egy új rendes korrektor, de rájöttem, hogy felesleges, az eredeti egy tollban benne van minden. Mostanában kicsit szigor-Igort játszom, és bizony 1 csillagot adok az eddigi 3 helyett, mert most őszintén: közel 30 évük volt kitalálni egy megfelelő formulát az eredeti megjelenése óta. Szerintem hagyni kellene a Touche Éclat felturbózását, egyszerűen egy jó korrektort kellene alkotni, bár őszintén szólva az All Hours Concealert nem próbáltam, szóval, lehet, hogy az jó korrektor, és ezzel meg is kellene elégedniük vagy esetleg más név alatt elölről kezdeni a projektet. Az elmúlt időszakban ráálltam arra, hogy inkább kevesebb sminkem legyen, de a készlet felsőbb árkategóriás és minőségi termékekből álljon, így tényleg nem sajnálom a pénzt, ha az valóban megéri, de én most azt mondanám, hogy ez bizony egy aranyköntösbe bújtatott pénzlehúzás, és sajnálom ezt leírni, mert nagyon szeretem a márkát, de feleslegesen még YSL-re sem szeretek pénzt kidobni.. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

@ Phyllis: 100, hogy marketingfogás volt! :)

Phyllis

2019. május 2.

Nahát, úgy látom én leszek az első reviewere...elöljáróban is meg kell jegyeznem hogy nagyon megörültem amikor megláttam hogy kijön a Touche Eclat erősebben fedő változata, szóval kábé amint megjelent rögtön ki is próbáltam és megvettem a 0.75-ös árnyalatot, ami itthon a legvilágosabb árnyalat (külföldön van még a 0.5).
Összegezve, én nem vagyok megelégedve ezzel a korrektorral, mert:
- nem érzem az erősebb fedést, egyszerűen csak az állaga vaskosabb
- kopási sebessége ugyanakkora mint a rendes T.E.-nek
- a leírások alapján a 0.75-ös árnyalat a testvére az alap T.E. 2-esnek, ehhez képest sötétebbre oxidálódik

Néhány használat után visszatértem az alap T.E.-hez, közben próbálkoztam párszor, de a sötétebb színe miatt nem tudom igazán jól bevetni.
Szívem szerint 3-ast adnék neki, mert nem tartja be a korrektor igéretet, de 4-est adtam mert végülis higlighternek nem közepes termék, meg na...ha ennyire szeretem az alap T.E-t, akkor csak nem pontozom le ilyen csúnyán a testvérét :D!

Mindenesetre ez szubjektív vélemény, lehet van akinek beválik. Marionnaud-ban az eladó hölgy azt mondta hogy mindenki dícséri hogy mennyivel jobb mint az alap T.E. és hogy többet nem is vesznek alap T.E-t. Nos, nem tudom ez marketing fogás volt-e, de gyanús hogy amikor ezt mondta a hölgy, akkor még alig került a boltokba a termék, tehát elég kevéssé hihető hogy ennyi visszajelzést kapott róla 2-3 nap alatt.

De azt gondolom hogy döntse el mindenki maga, T.E. rajongóknak érdemes adniuk egy esélyt, hogy saját tapasztalatot szerezzenek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

Összegezve, én nem vagyok megelégedve ezzel a korrektorral, mert:
- nem érzem az erősebb fedést, egyszerűen csak az állaga vaskosabb
- kopási sebessége ugyanakkora mint a rendes T.E.-nek

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Szúrós csodabogyó kivonat. Szájon át bevéve hatásos lehet ödéma ellen. A bőrön alkalmazva talán gyulladáscsökkentő hatása van.