Zao

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Zao mintabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: madeinbeauty, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 24.

Lelőhely:   Zao mintabolt, online

Természetes összetevők aránya: 100%, Bio összetevők aránya: min. 34%
Minősítése: Biokozmetikum, ECOCERT tanúsítvánnyal , Minőség-garancia: COSMEBIO
Nem tesztelték állatokon sem a készterméket, sem az összetevőit.
Vegán = Állati eredetű összetevőket nem tartalmaz.

4 árnyalatban kapható

Bella_Vita89

2013. január 4.

Ajándékba kaptam, magamtól sosem vettem volna meg, nem vagyok híve a minerál termékeknek, mert semmi értelmük nincs, hisz amennyi parabén van egy termékben, annyi 200 év alatt sem ártalmas, szóval .... azon kívül, hogy egy igazából olcsó fa (bambusz) tokban van semmi extrát nem nyújtott, hogy ilyen drága legyen. Nincs vele bajom, de nem éri meg szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

Antioxidánsok: Tocopherol

Squalane eo 1 0

Ezüst, melyet egyrészt színezékként használnak a kozmetikumokban másrészt pedig fertőtlenítő hatása is van.  E szerint a cikk szerint az ezüst nanorészecskék stabilak, nem szívódnak be a bőrbe és baktérium és gombaellenes hatásuk van, így az ezüst nanorészecskék tartósítószerként használhatók a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint azonban a bőr ezüsttel való hosszú érintkezése szürkéskékké teheti a bőrt, és az ezüst irritáló is a bőr számára.