Zao

Ár:   7290 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Zao mintabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cosmetika, Módosítva: 2020. február 18.

Kiszerelés:   3,8 ml
Lelőhely:   Zao mintabolt, online
Kategória:   Sminkek szájra

Megújult formula!

"A folyékony rúzs fényes lakkrétegként fedi ajkaid, ragyogó, bársonyos hatást keltve pompás mosolyt varázsol arcodra. Kiegészítésként is használhatod rúzsozás után, akár az ajkak egész felületére vagy csak a közepére, extra volument kölcsönöz."

6 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

vicky93

2023. július 19.

Véletlenül ebből a típusból sikerült rendelnem, a Cherry színt, így kicsit csalódott voltam, hogy fényes... De ez teljesen az én hibám. Nem szeretem a fényes rúzsokat, szájfényeket, de ezzel megbarátkoztam. Meglepően tartós, kényelmes, nem ragad, persze étkezés után újra kell kenni. Szerintem szépen kopik. Nem kell alá ajakápoló sem, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil

ricinus babjából nyert olaj, amely a bőr számára hasznos zsírsavakban gazdag. A kozmetikumokban általában bőrpuhító (emolliens) anyagként használják, illetve egyedülálló tulajdonsága, hogy filmréteget képez a bőrön, amely miatt vízmegkötő tulajdonságokkal is rendelkezik. Enyhén ragadós érzetet hagyhat maga után a bőrön. A hajra is jó hatással van - e szerint a kutatás szerint jól hidratálja a hajat, táplálja a szőrtüszőt, az olajban található ricin és ricinolsav védi a fejbőrt és a hajszálakat a gombás és mikrobiális fertőzésektől, illetve androgén alopécia esetén a ricinolsav tartalma révén gátolja a prosztaglandin D2-szintázt (PGD2) és bizonyos fokú hatással van a hajnövekedésre (forrás).

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.