Zara

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2019. február 12.

Lelőhely:   Zara üzletek

A Zara természetes összetevőkkel készült "The Naturals" parfümcsaládjának tagja. Uniszex illat.

Megjelenés éve: 2018

Illatkategória: aromás-fűszeres

Illatjegyek: guatemalai kardamom, tea, zöld jegyek

*Keresem* Zara Cardamom EDP
Ár: megegyezés szerint/csere:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: üvegében vagy fújós:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi:)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Nikcsy91

2021. június 29.

Isteni édeskés, de egyszerre friss és különleges illat! Tartòs is rajtam. Meglepő, hogy uniszex ellenére bejött, mert nem vagyok oda az uniszex parfümökért. Kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.

dorottya96

2021. január 22.

Nyers és különleges. Gyengébb napjaimon eszem ágában nincs ezt fújni. Határozottság kell hozzá. A cardamom frissít-na meg valóban dzsungel hangulatot áraszt a kompozíció. Nekem erről az illatról a nyers szexualitás ugrik be. Tartósságát rajtam olyan 3 óra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 22.

szilva82

2021. január 10.

Gender Natural....
Amikor kidobták nem vettem meg, pedig oda voltam érte. Aztán szilveszter előtt egy vidámabb hangulatban megtaláltam a Zara oldalán, és megrendeltem :D :D
Kifújásnál full cardamom, olyan mint a dubai kávé...aztán jön a tea,jön a dzsungel hangulat, szinte érzem, hogy izzadok a párás levegőtől, körülöttem papgáj virágok, magó, papaya... majd a nagy büdös semmi....
Az a baj, hogy ez flash mindössze 5 perc.
Bevallom kissé szomorú vagyok, mert nulla a tartóssága, ennél egy testpermet több...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 10.

Gender Natural....
Az a baj, hogy ez flash mindössze 5 perc.

vikofrivia

2020. december 26.

Az a helyzet, hogy imádom az uniszex illatokat, szerintem ők passzolnak hozzám leginkább. Nagyon meglepett hogy a márka Ebony wood parfümjét vélem felfedezni benne, mivel nem ugyanazok az illatjegyek, és bár azt nagyon szerettem mint illat, nem illett valahogy hozzám, ezzel ellentétben. Nagyon meleg és fűszeres, szerintem irtó szexi illat. Én baromira kiérzem belőle a teát. Érdekes módon a csuklómon teljesen mást mutat magából, mint például nyaktájékon. Szerintem jól eltalálták, lehet, hogy állandó helye lesz a polcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 26.

Qwerty

2020. október 21.

Morcos vagyok. Valaki azért szólhatott volna, hogy ezt is teletolták pézsmával. Azt már megtanultam, hogy a "fás jegyek" többnyire csak és kizárólag pézsmát jelent. De itt szó sem volt erről. Ja igen, "zöld jegyek", de az mióta pézsma? Jó, nem mondhatom, hogy senki...egyetlenegy véleményező említett citrusos pézsmát, de nagyon sok véleményt olvastam el, és csak erre futotta? Sok légy nem tévedhet...nem is tévedett ;P
Egy nagyon jó, fűszeres, aromás illatot csesztek el megint. Inkább tűnt volna el a semmibe egy óra múlva, minthogy csak ez az undor maradjon rajtam. Vagy legalább szóltak volna, akkor meg sem veszem, mert tudom mire számítsak.
Ütős, fűszeres indítás, teás, épp egy leheletnyit kesernyés, mintha kis cédrust éreznék. Van egy szúrós, ózonos fázisa is, de nem vészes, üröm is lehet benne. Itt vált citrusosból pézsmába és úgy is marad. A pézsma széles körben használt átverés: úgy tűnik, mintha az illat tartana 2-3 óráig, de nem. Azok a jegyek, amikért megvettük, már egy óra múlva sehol sincsenek, csak ez marad. Ezt megcsinálják 10x ennyibe kerülő illatokkal is, szavam se lehet, ezért legalább nem kérnek vagyonokat, cserébe ez a szenvedős rész sem annyira erőteljes. Sajnos a jók sem.
Az üveg szép, letisztult forma, fa kupakkal. Kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 21.

Az üveg szép, letisztult forma, fa kupakkal. Kár érte.

Alkoholok: Alcohol Denat., Alcohol
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate-60
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate-60
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Citronellol, Citral, Geraniol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.