Zara

Ár:   €12.95 és €25.95   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zoraima, az összetevőket feltöltötte: peculiarcloud, Módosítva: 2024. január 2.

Ár:   €12.95 és €25.95
Kiszerelés:   25 ml és 100 ml
Lelőhely:   Zara üzletek

Megjelenés éve: 2023

Illatjegyek: pamut, fehér fa, pézsma

Ár: 5ml - 900 Ft, 10ml - 1.500 Ft , Eladó: peculiarcloud
Állapot: Üveg fújós, 3 db után 10% kedvezménnyel, Helyszín: Budapest XIV.,X., fizetés: személyes átvétel (Zugló vasútállomás, Magyar Zene Háza, Áréna, Árkád), előre utalással Foxpost, Packeta, Posta, MPL automata

Piscinke

2024. március 1.

Sokáig visszavetett, hogy ez mégiscsak férfiparfüm, meg ilyenek - de végül csak be kellett szereznem, és milyen jól tettem! Isteni finom, diszkrét, tiszta, könnyű illat, és szerintem simán uniszex. És persze, hogy már vadászni kell, mert az ilyenek mindig kifutnak hamar (bezzeg a gejl tömegriasztó retteneteket viszi mindenki, mint a cukrot, azok évekig kaphatóak...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 1.

Linett21

2024. február 4.

Az imént írtam, hogy a Zarában már inkább a férfi részlegen szagolgatok szívesebben. Ennél az illatnál (és az egész az Olivia Giacobetti-féle Blanc-sorozatnál) viszont nem is értem, miért a férfi osztályon van. Egy abszolút nőies, légies, pézsmás, halványan édes tisztaságillat. Légies alatt pedig azt értem, hogy kb. 1 óra után nagyon bőrközeli, de rossz tartósságúnak nem mondanám. Ez egyszerűen bőrközeli, ez a stílusa, de rajtam megmarad a munkanap végéig korrekten. Iroda- és ügyfélbarát; és lineáris. Mostanában amúgy se nagyon viselek el magamon veszettül projektáló-tartós és pacsulidomináns illatokat, egyszerűen zavarnak. Ez pedig egy tökéletes, tus alól kiszállós, kicsit púderes, "tiszta bőr illat". /Olivia Giacobetti amúgy se ad ki kezei közül olyan nagyvadakat, mint pl. Muglerék Angelje, vagy Givenchy-ék Amarige-e, amiket egy nappal később is érzel 3 sarokkal odébb. Ő inkább egy "női" Jean-Claude Ellena a szememben, ha már stílusról van szó./
Vissza a parfümre: Giacobetti zarás sorozatának szerintem messze legjobb darabja (uniszex, de nekem inkább nőies); míg a Blanc Ensoleille-ről egy felvizezett Soleil Blanc, a Vapeur Blanche-ról egy halvány szaunaélmény, míg a Popeline Blanche-ról pedig hideg citrusos üdítő jut eszembe. Erről pedig frissen vasalt fehér blúz, lágy textilöblítő, visszafogott smink, összeszedettség, napsugár és mosolygós nyugalom. Nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 4.

Tig

2023. december 2.

Aki szeretné megszagolni (mivel Olivia Giacobetti a parfümőr, én nem szerettem volna kihagyni :)), az az Arénás üzlet férfiosztályán tegyen egy kört és nézzen körül alaposan, mert kissé el van dugva.
Egy lágyabb, a hagyományos gondolkodás szerint talán inkább nőiesbe hajló pézsmás tisztaságillat. sajnos nagyon gyorsan elillan. Bő másfél órája fújtam nem keveset a csuklómra, karomra és már alig érzem. Lehet persze, hogy mások bőrén jobban és kicsit tovább tud érvényesülni. A Popeline Blanche-hoz és a Vapeur Blanche-hoz viszonyítva ez a leginkább bőrközeli és a másik kettő tartósabbnak is tűnik.
Maga az illat kifújáskor és az első fél órában öt csillag számomra, ha megmaradna... De azért egy egy-másfél órás tartósság nagyon kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.