Zara

Ár:   4595 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyaredina, Módosítva: 2021. február 24.

Lelőhely:   Zara üzletek

Illatjegyek: pisztácia, mimóza, ambroxán

vanillacaramella.sweet

2021. március 25.

Télen próbáltam párszor, jó erős, tömény, virágos-édes, mégis tetszett, de nem éreztem annyia álomnak, hogy 5e-t adjak érte (pedig többszörösét is kiadja az ember, ha imádat vmi, HA megteheti, vagy spórol, szelektál stb., így van? Így.). ;-)
Egy erősen virágos illat, kellemes, a pisztáciát tudtam felfedezni. Színe jó hozzá. Amúgy többször eszembe jutott, hogy megvegyem, de aztán vhogy mégsem.
Nos illatjegyekre többnek tűnt, mint amit írnak róla: Főleg virágos jegyei vannak, de mellette púderes is icpicit, és pindurit zöldes-fás, ez lehetne a pisztácia akár. Melegséges, édeskés illat. A mimózát bevallom,h nem tudom,h önmagában mégis milyen lenne, de egy meleg virágosság árad ebből a parfümből. Összességében leszáradáskor édeskésebb és mintha pézsmás lenne, legalábbis olyan illathoz tudom hasonlítani, amiben az van. Átlagos 4 órás tartóssága van.

Túl sok illatom van felhalmozva már, mégis a fránya mánia ugye... :D Még akkor is keresgálni, mikor megvannak az igazi Én-illatok. Több is. Ejh,nem kell, kell, nem tudom.. Szerintem hamarosan megszűnik, úgyhogy akinek tetszik, addig vegye, míg látja (boltban mondták,hogy nem jön készlet belőle).

Legyen 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 25.

Legyen 4*.

Antioxidánsok: BHT