Zara

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   90 ml és 180 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2022. október 17.

Kiszerelés:   90 ml és 180 ml
Lelőhely:   Zara üzletek

Fejjegy: bergamott

Szívjegyek: rózsafa, eper

Alapjegyek: ámbra, vanília

Zara Nuit Dress Time 03 EDP+sok más Zara illat:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen átfújva üveg parfümszóróba:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)
♡ AJÁNDÉK ♡ Zara Nuit, Femme, Ebony Wood
Ár: Ajándék 5e ft felett vagy 800 ft/db , Eladó: xszemyx
Állapot: Kipróbált 10 ml golyós, Helyszín: Orosháza, fizetés: Foxpost, posta, packeta mindenkori díjszabás szerint

Szandi1018

2023. január 10.

A sok pozitív értékelés miatt ma megszaglásztam. Engem a Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa '62 illatára emlékeztet nagyon, csak púderesebb. Valamiért mégis irritált az illat. Nem rossz, de biztosan nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 10.

Norci89

2023. január 10.

Nagyon kellemes kis illat,számomra ez kisbaba illat😃,eleinte fura volt,de egészen megnyugtató,intenzív krémes ,tisztasàg illat.Semmiféle fűszert,nagy mélységet nem érzek benne,tartós.Nagyon kellemes illat.Szóval aki szereti a baba illatokat,intenzívebb formában …annak kötelező:) olyan bújós àtölelős illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 10.

Vivus94

2022. augusztus 29.

Ha lehetne sokkal több csillagot adnék! Régebben vettem kis kiszerelésben és egy idő után azt vettem észre, hogy szinte minden reggel ehhez nyúlok (a rengeteg másik illat pedig csalódottan nézi végig ezt folyamatosan). Aztán elfogyott és szerettem volna elhasználni a többi parfümömet, de minden reggel vacilláltam, hogy mit is használjak, mígnem inkább megvettem belőle a nagy kiszerelést és beláttam, hogy ez az én illatom. Annyira jól működik rajtam, kellemes de nem sok, mégis valahogy extrának érzem magam amikor viselem. Krémes, édes és mégsem fojtogató, egyszerűen tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 29.

Acherontiastyx

2022. július 13.

Egyik nagy kedvencem a Zarától, édes, krémes púderes illat. Emellett valahogy olyan "most fürödtem" tisztaságillat nekem. Gardeniáért mentem, mikor annyira megtetszett, hogy vettem egy picit belőle. Azóta megvettem a 180 miliset is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 13.

skincareguru

2022. június 12.

Nagyon szeretem, ez a mindennapi parfümöm.
Egyetlen gondja, hogy nem a legtartósabb, viszont beszereztem pici görgőfejes kiszerelésben is, és ha elmegy az illata kicsit újrakenem.
Amúgy nagyon nőies illat, számomra igazán ,,seductive” hatása van:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 12.

Nagyon szeretem, ez a mindennapi parfümöm.
Amúgy nagyon nőies illat, számomra igazán ,,seductive” hatása van:)

Dormir

2022. február 5.

Ez valami fantasztikusan finom!
Krémesen, luxus módra nőies. Olyan megnyugtató, de mégis izgalmas!
Lágy, kerek, selymes, bársonyos, de nem túl sötét vagy esti, ahogy a neve sugallja.
Van benne valami könnyed szépség. Nincs túlvariálva.
Annak idején imádtam a Trussardi Inside illatát. Picit az általa keltett atmoszférát idézi. Bár, ez nem kávés, de hasonlóan a jólét letisztult finom luxusát hordozza magában.

Szerk : kapható ám újra a Zarában,picit más a doboz,de a név ugyanaz. És az illat is! Finom krémes gyönyörűség!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. február 5.

Ez valami fantasztikusan finom!
Krémesen, luxus módra nőies. Olyan megnyugtató, de mégis izgalmas!
Van benne valami könnyed szépség. Nincs túlvariálva.

Fannie

2021. július 29.

Hosszú ideje szerettem volna kipróbálni a Zara parfümjeit, mert általában jókat hallok róluk. A Femmével egy csomagban vettem meg, remélve, hogy bár EDT mind a kettő, az orientális kategória miatt tartósabbak lesznek. Azok szerencsére. :) Ez az illat egyébként engem a Trussardi My Name parfümjére emlékeztet, ami télen örök kedvenc, igazi kifinomult púderillat, ami passzol a hideg időhöz és a kényelmes kötött pulcsikhoz. Csak ennek az ára sokkal barátibb, ezért lehet fújkálni magunkra, ha kell, ha nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 29.

Angelless

2021. július 14.

Nedves törlőkendő illata van, és még csak tartósnak sem mondható. Nem volt teljes pénzkidobás, de biztos, hogy nem fogom 20 percenként fujkálni magamra, csak hogy érezzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 14.

dodoos

2021. március 23.

Mindig inkább az erősebb, fűszeres és meghatározó illatok nyerték el a tetszésemet. Jelenleg szerelmes vagyok ebbe a parfümbe, az illata erős, tömény de mégis nagyon nőies és önbizalmat sugárzó. Ráadásként még megemlíteném, hogy kifejezetten tartós és az ára is baráti. Nálam most ez az első számú kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

Csutak

2020. október 12.

Névnapomra szerettem volna meglepni magam valamivel a Zarából, elkezdtem illatolni a parfümöket, végül a Red Vanilla és eközött kellett döntenem. Egy icipicivel, de ez bizonyult nyertesnek és azóta is imádom. Ruhán is, a bőrömön is tartós,finom illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Alkoholok: Alcohol Denat., Cinnamyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinnamyl Alcohol, Limonene

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.