Zara

Ár:   1995   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: missmomsen, az összetevőket feltöltötte: madrid, Módosítva: 2014. január 6.

Ár:   1995
Lelőhely:   Zara üzletek

lile

2018. március 19.

Az illata tényleg fincsi, de rajtam kb. egy óra alatt nyomtalanul elillan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

Az illata tényleg fincsi, de rajtam kb. egy óra alatt nyomtalanul elillan...

Vicus

2016. december 6.

Használtan megvettem anélkül, hogy ismertem volna az illatát. Kellemes, tavaszias illata van, de nem valami különleges és hozzám nem is illik, szóval tovább is adtam rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

nrss

2016. október 18.

Hétköznapi parfümként megállja a helyét, számomra fontos a parfüm, így ha rohangálok a városban, de nem megyek "olyan" helyre, ezt használom. Egyszerű, tiszta illat, de alkalmakra nem használnám, mert ahhoz nekem túl unalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 18.

BlackForest

2016. szeptember 6.

Semmi extra.
Az unalmas hétköznapokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Semmi extra.
Az unalmas hétköznapokra.

ZiAn

2016. május 3.

Könnyed, kellemes, friss illat. Szeretem ezt az egyszerűséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 3.

Könnyed, kellemes, friss illat. Szeretem ezt az egyszerűséget.

Flora0213

2016. április 27.

Nálam szerelem💕 többször újravettem, nem tudom nagyon jól leírni az illatát:( de van benne valami csavar, amitől különleges számomra. Tartóssága szerintem jó, de biztos van kiemelkedőbb. Talán kicsit elfogult vagyok vele, de szerintem tényleg megéri megszagolni😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 27.

Villango

2016. január 30.

Első fújásra tetszett, de nagyon kis semmiség lett később sajnos. :( Kb mint az Avonos pur blanca. nem rossz, de nem is jó annyira hogy ebből a hatalmas parfümválasztékból rá költsem akár az 1000 forintomat is.
Hogy valami hasznosat, tárgyilagosat is irjak, tavaszi nyári könnyed, de kissé elegáns illat is, pl egy nyári esküvőre tökéletes lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 30.

nagypiroska1990

2016. január 27.

Mindennapokra tökéletes ,kiváló az ára ,amellett hogy igenis van benne dimenzió.Ez a mesterhármas igen ritka,ettől különleges ez a parfüm.Vannak joval drágább darabok is a polcon,mégis miatta kaptam a legtöbb bókot eddig a férfiaktól.Alapdarab,még akkor is ha nem a legtartósabb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 27.

Minimalist

2016. január 9.

Ajándékba kaptam ezt a parfümöt, nagyon kellemes és szolíd illata van, hétköznapokra tökéletes. Nem túl tartós, de nem is egy luxus parfümről beszélünk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 9.

missmomsen

2015. december 29.

Van némi alkohol szaga. Első néhány alkalommal nem éreztem, egyik barátnőm viszont imádta, így neki ajándékoztam. Rajta nagyon jó volt. Amúgy nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Isoeugenol, Citral