Zaren

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pappsissy, Módosítva: 2013. december 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Az Aloe Vera  RESCUE gél természetes kivonatok koncentrációja, ami azonnal segíthet leküzdeni a kisebb mindennapi fájdalmakat természetes és hatékony módon.

Enca

2014. július 25.

Anyu kapta egy termekbemutató után a Zaren-es hölgytől, nagyon szereti, sőt, az unokákon rendszeresen használja (csípések). A könyöke időnként fáj, akkor bekeni ezzel a golyós deó-szerű kencével, s szinte azonnal jobb a könyöke. Nyílt sebre tilos kenni, illetve ha valaki érzékeny akkor könnyen érezhet akár zsibbasztó hatást is. Szeretnék otthonra is venni, de még az árát nem tudom ;-)
Utánanéztem, és mivel 7ezer forint, inkább nem veszem meg, megvárom, hátha nekem is az ölébe pottyan :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 25.

Antioxidánsok: Salvia Officinalis Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Orvosi zsálya kivonat, mely hatásos antioxidáns. Kámfor és fenol (illatanyagok) tartalma miatt azonban potenciális bőrirritáló.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak