Zarkoperfume

Ár:   41 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GeorginaH, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. augusztus 31.

Ár:   41 990 Ft
Lelőhely:   Douglas, online

Fejjegyek: fekete orchidea, pezsgő, sárgabarack

Szívjegy: sárgabarack

Alapjegyek: mahagóni, tejszín

Zarkoperfume Pink Molecule 090.09 EDP fújós
Ár: 3 ml 2500 Ft + postaktg , Eladó: Lin
Állapot: Üveg fújósba átfújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás beérkezése után postázom

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Hanna27

2020. szeptember 30.

Végre Magyarországon is kapható, csak sajnos elég húzós árban, tavaly Dániában sokkal jobb árban jutottam hozzá.
Én abszolút tudok vele azonosulni, nagyon tartósnak bizonyult, még a fülledt nyári napokon is.
Rajtam a bodza és a rosé pezsgő kombinációja érvényesül.
Enyhén édes, de nem geil, nem teszi komolytalanná a viselőjét, inkább a frissesség, könnyedség jellemzi, ami nagyon kevés parfümnél van harmóniában.
Én érzek benne némi eleganciát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

Rajtam a bodza és a rosé pezsgő kombinációja érvényesül.
Én érzek benne némi eleganciát is.

skin

2020. szeptember 30.

Barack illatú vizecske. Rajtam a barack dominál az első perctől fogva az utolsóig.Talán kicsit tartósabb mint a testvérei ,de semmi figyelemreméltó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 30.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane