Zelka Szappanmanufaktúra

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Szappanmanufaktura.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tettix, Módosítva: 2012. december 8.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Szappanmanufaktura.hu, 1690 Ft

A Zelka Holt-tengeri iszap szappan fantasztikus méregtelenítő hatású. A holt-tengeri iszap rendkívül gazdag ásványanyag tartalmának köszönhetően revitalizálja, bársonyossá, puha tapintásúvá teszi a bőrt. Ennek a szappannak az összetétele is kivételes: rengeteg kakaóvajat, shea vajat tartalmaz, ezért bőrvédő, gyulladáscsökkentő, és bőrnyugtató hatású.

A Zelka Holt-tengeri iszap szappan a holt-tengeri iszap mélytisztító hatása révén nagyszerűen segíti az allergiás bőr regenerálódását, akne, pikkelysömör esetén is javítja a bőr állapotát. Mivel a szappan fő összetevője ez az iszap, a szappannak is erős sötét színe van. Vízmegtartó képessége miatt a bőr fiatalon tartásában is segít. A Zelka Holt-tengeri iszap szappan elsősorban zsíros, pattanásos bőrűeknek ajánlott napi használatra, a bőrápolás mellett hajmosásra is kiváló.

Ár: 1690 Ft , Eladó: Szappanmanufaktura.hu
Fizetés: utánvétel, készpénz, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont

Regina59

Korcsoport: >54
2014. augusztus 28.

Az ekcémás bőrömre nagyon jó hatással van. Puha, hidratált lesz tőle az ekcémás rész is. Illatát én nem éreztem, valóban utána tisztítani kell a kádat, de a hatása a lényeg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

ritus206

2014. július 10.

Semmi különösebben kiemelkedő hatást nem véltem felfedezni ebben a szappanban engem kicsit szárít úgy hogy lábmosásra használom.
Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 10.

Nem veszem újra.

Tettix

2014. július 5.

Én ezt használom zuhanyzáshoz kb. egy hónapja, nem natúr szappanról tértem át erre, tusfürdőt évek óta nem használok. A bőröm nem annyira száraz, mint korábban. de nem egyértelmű, mindig a lábszáram a legszárazabb, és ez nem változott azóta sem, de a többi részen azóta nem érzem azt a húzódó érzést. Az illata semleges, viszont a színe tényleg nagyon erős, utána alapos kádmosást igényel a projekt. Vicces arra gondolni, hogy gyakorlatilag sárral fürdök. :) Habzani egyáltalán nem habzik, de nem zavaró, ugyanolyan jól működik szappanként, mint a többi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 5.

konyakrisz

2013. július 31.

Ha nem lenne ennyire drága, akkor 4 csillagot is adtam volna :(
A meskán sokkal olcsóbban, jobban ápoló iszapos szappant vettem már. Az ára alapján többet vártam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 31.

Ha nem lenne ennyire drága, akkor 4 csillagot is adtam volna :(

katemus

2013. június 2.

Szeretem ezt a szappant. A problémás bőrömre használom, nem szárít és utána pihe puha lesz a bőröm, de különösebben nem javult tőle a pattanások állapota. Bár remekül tisztít és nem okoz irritációt, nem ez a kedvencem. :-) De az illatát imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Illatanyagok: Santalum Album (Sandalwood) Oil
Színezékek: Charcoal Powder

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.