Zelka Szappanmanufaktúra

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Szappanmanufaktura.hu-n 1190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tettix, Módosítva: 2012. december 7.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Szappanmanufaktura.hu, 1190 Ft

A Zelka Kávés szappan repcével tökéletes választás a konyhai vagy kerti munkák utáni kézmosáshoz, de bárkinek ajánlható, aki szereti a kávé illatát. A benne lévő darált kávé masszírozza a bőrt és serkenti a vérkeringést. A szappan koffein tartalma révén csökkenti a narancsbőrt látható jeleit. A szerecsendió illóolaja fokozza a bőr vérellátását és a citrom frissítő illata egy különleges, kicsit keleties aromát eredményez.

A Zelka Kávés szappan repcével jól habzó, krémes habot képző, ápoló szappan. Mivel a kávé önmagában is remekül tisztít, a Zelka Kávés szappan repcével garantáltan eltávolít minden szennyeződést, és még a kellemetlen szagokat is magába zárja.

Ár: 1190 Ft , Eladó: Szappanmanufaktura.hu
Fizetés: utánvétel, készpénz, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont

ritus206

2014. július 10.

Nem csalódtam nagyot mert soha sem szerettem a szappanokat, nem is használtam, csak kizárólag tusoló készítményeket, azok közül is amelyek hidratálnak.Ennek a szappannak viszont a narancsbőrre gyakorolt pozitív hatása, felkeltette a figyelmemet.
Hiába.
Viszont hidratáló hatásában pozitívan csalódtam, nem hasonlítható a szappanokhoz, inkább olyan mint egy balzsam.A kávé szemek nekem is úton út félen ki potyogtak és van amikor, főleg ha fáradtabb vagyok, túlzásnak érzem a kávé szemcsék karistoló, karcoló, bőrre gyakorolt hatását, pedig én fakír vagyok.
A szaga iszonyatos, kávéhoz egyáltalán nem hasonlít de jól hidratál és felpezsdíti a vérkeringést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 10.

Hiába.

antónia59

Korcsoport: >54
2014. március 2.

Valóban nincs kávé illata, de nagyon jó a radírozó hatása. Szép sima, hidratált lesz tőle a bőr és sokáig eltart, nem kopik gyorsan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 2.

hiperter

2013. szeptember 15.

ez a szappan nekem csalódás volt. imádom a kávéillatot, jó lett volna, ha legalább egy picit lehet érezni. egyáltalán nem éreztem semmilyen illatot és nekem minimálisan habzik csak, a kávészemcsék meg jönnek le róla. biztos, hogy nem rendelek belőle újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

csakobsza

2013. május 12.

Nagyon jó szappan, kellemesen radírozza a bőrt. Először a kecsketejest próbáltam, utána ezt, de most sincs szükség fürdés után testápolóra, ez korábban nem fordult elő. Szerintem megéri az árát, mert elég lassan fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

Emolliensek: Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Canola Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter