Zelka Szappanmanufaktúra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Szappanmanufaktura.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tettix, Módosítva: 2012. december 7.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Szappanmanufaktura.hu, 990 Ft

A Zelka Kecsketejes és olívás szappan a mézből és az olajokból a bőrbe felszívódó A, K, E vitaminoknak és egyéb ásványi anyagoknak köszönhetően hidratálja, puhítja a bőrt. Emellett tele van többféle vitaminnal és antioxidánssal is. A szappan emellett rengeteg kecsketejet is tartalmaz, amelytől lele van extra tápáló zsiradékkal, ásványi anyaggal és nyomelemekkel.

A Zelka Kecsketejes és olívás szappan halványlila színét a benne lévő báránypirosító adja, ami kissé antioxidáns, és összehúzó hatású gyógynövény. A szappan a színéhez illő kellemes ibolyaillattal árasztja el a fürdőszobát. A krémes kis buborékok kényeztetik, az alkanna darabok masszírozzák és radírozzák a bőrt, aminek köszönhetően a szappan kiválóan tisztít.

Ár: 990 Ft , Eladó: Szappanmanufaktura.hu
Fizetés: utánvétel, készpénz, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Betti8993

2016. december 6.

Egy bálon nyertem a tombolasorsoláson és nagyon meg vagyok vele elégedve. Elsősorban az arcomra használom. Nekem könnyen zsírosodó arcbőröm van és hajlamos a pattanások kialakulására. Mióta használom, láthatóan kevesebb a pattanás és a mitesszer az arcomon és a pattanások után esetlegesen kialakuló hegek vagy sötét foltok eltüntetésében is sokat segít, sokkal hamarabb lesz szebb a bőröm. És nem szárítja ki, de ettől függetlenül használok hidratáló krémet is és arclemosót is mellé. Nekem bevált, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

lujzi

2016. április 16.

ekcémás bőrre ajánlották, különösebben nem lett jobb a helyzet, viszont olyan nyálkássá vált pár nap alatt, hogy megváltam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 16.

Laurka

2015. május 3.

Egy átlagosnak mondható natúr szappan. Remek összetevői vannak, de annyira mégsem hidratálja a bőrt. Így 3 csillag lenne, de a csodálatos illata miatt kap +1 csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 3.

zsuzstyina

2015. április 14.

Nekem sajnos nagyon szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 14.

Nekem sajnos nagyon szárította a bőrömet.

ritus206

2014. július 10.

Nagyon jó, krémes, hidratáló szappan.Az illata viszont nem az igazi, ezért egy csillagot kénytelen vagyok levonni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 10.

Ency

2013. november 29.

Ezek a szappanok nemérnek semmit ,csak pénzkidobás !:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 29.

Ezek a szappanok nemérnek semmit ,csak pénzkidobás !:)

louboutina

2013. július 27.

A lábamon nagyon száraz a bőr,de az első használat után szemmel láthatóan szebb lett a lábam :D testápolót is csak ritkán használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 27.

csakobsza

2013. május 12.

Remek fürdőszappan száraz bőrre. Ez az első eset, hogy fürdés után nincs szükségem testápolóra, nekem nagyon bevált. Lassan fogy, kellemes illata van és nagyon tetszenek az összetevői.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

Hidratálók: Honey