Zelka Szappanmanufaktúra

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 gr   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szappanmanufaktura.hu-n 1190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tettix, Módosítva: 2012. december 7.

Kiszerelés:   90 gr
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szappanmanufaktura.hu, 1190 Ft

A Zelka kecsketejes szappan mézzel és zabkorpával a kecsketej rendkívül bőrbarát összetétele mellett számos más hasznos összetevőt is tartalmaz. A szappanhoz adott méz puhává varázsolja, és ásványi anyagokkal tölti fel a bőrt. A Zelka kecsketejes szappan mézzel és zabkorpával kizárólag növényi olajokból készült, így sok értékes anyagot tartalmaz és kiválóan habzik is.  A kukoricaolajnak köszönhetően sok többszörösen telítetlen zsírsav is van benne, melyek segítenek a bőr rugalmasságának megőrzésében.

A Zelka kecsketejes szappanban található zabkorpa még simábbá és selymesebbé teszi a bőrt az által, hogy gyengéden lemasszírozza az elhalt hámréteget, így előkészítve az utat a hatóanyagok számára.  A Zelka kecsketejes szappan mézzel és zabkorpával elsősorban az érzékeny, száraz és ekcémás bőr hidratálására és ápolására ajánlott.

Ár: 1190 Ft , Eladó: Szappanmanufaktura.hu
Fizetés: utánvétel, készpénz, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont

hiperter

2013. szeptember 15.

múlt héten rendeltem meg ezt a szappant, két másikkal együtt. a csomagolása nagyon szép, a méretén meglepődtem, mert egy átlag szappanhoz képest sokkal nagyobb, így szappantartóba nem is fér bele. első használat után nagyon simának és bársonyosnak éreztem a bőröm, de egy kicsit feszült, így hidratáló mindenképp kell utána. jól tisztít, közepesen habzik. szerintem nagyon sokáig elég lesz. összességében elégedett vagyok vele. mindent tud, ami egy szappantól elvárható és az összetevői természetesek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

Gyulladáscsökkentők: Avena Sativa (Oat) Meal Extract
Hidratálók: Honey

Közönséges zab kivonat. Nyugtató, gyulladáscsökkentő összetevőként használt a kozmetikumokban.

Kubébabors. A növény nem szerepel semmilyen formában a hivatalos CosIng adatbázisban. Az EWG adatbázisa szerint gyümölcsének olaját és kivonatát használják, mindegyik illatanyag.