Zenna

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ingyombingyom, Módosítva: 2019. november 27.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Extra erős hatóanyag koncentrátummal rendelkezik a maximális eredmény eléréséhez. A bőr legmélyebb rétegeiben fejti ki ráncsimító és hidratáló hatását.

• Hialuronsav, amely erőteljes hidratáló hatású feltöltő és feszesíti, kisimítja a bőrt
  • A koffein alkalmas a szem alatti táskák csökkentésére, az arc kontúrjának finomítására
  • Az acmella segíti a bőr mélyebb rétegeiben az erőteljes szerkezetjavítást, szemmel láthatóan kisimítja a bőr felületét
  • A Q10 koenzim korlátozza a kollagen lebomlási folyamatát és hozzájárul a ráncok mélységének csökkentéséhez

ingyombingyom

2019. december 21.

Szeretem. Egyszerű és nagyszerű. Esti rutinomban használom , gyorsan szívódik ( ami nálam nagy szó ) , reggelre puha , kisímult bőr az eredmény. Óvatosan a flakon nyomkodással , mert egy puffra olyan sebességgel lő ki a szérum, hogy visszacsapódik a tenyeremből.
Újravevős !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 21.

Újravevős !

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid, Collagen

A Spilanthes acmella, magyar nevén iskolavirág vagy ábécéfű kivonata. A Truthanaging azt írja, hogy az összetevőt a botox természetes alternnatívájnak tartják, mivel helyileg alkalmazva oldja az izomfeszültséget, ezáltal simítja a ráncokat.