Ziaja

Ár:   895 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: writa, Módosítva: 2019. augusztus 8.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Dezodorok

• Hatékonyan mérsékeli a nappali verejtéktermelést az éjszaka során felszívódott anyagok által.
  • Semlegesíti az izzadságszagot és hosszan tartó, friss érzetet biztosít.
  • Nem hagy foltot a ruhán.
  • Bőrgyógyászatilag és allergológiailag tesztelt.

verka01

2019. november 13.

Szintén tesztelésre nyertem itt a Krémmánián, köszönöm szépen! :)
Szeptember óta használom, mindent úgy csináltam, ahogy a leírásában szerepelt: kezdetben 3 egymást követő estén alkalmaztam, azóta pedig hetente egyszer.
Pozitívumai:
- Nagyon gazdaságos. Nagy kiszerelés, és a heti egy használattal nem is tudom, mikorra fog elfogyni.
- Hatásos. Nem tudom, hogy csinálja, (lehet jobb is, ha nem tudom..) de tényleg nem izzadok mellette, és szagok sincsenek. Oké, nem nyáron teszteltem, de most az ősszel is voltak meleg napok, sportolok is időnként, meg bringával járok munkába, de így is működik.
- Nem hagy foltot a ruhán.
Negatívumai:
- Mint itt többen is írták, nálam is okoz egy kis irritációt. Kiütéseim ugyan nem lesznek tőle, de felkenés után viszketek.
- És hát az illatanyag. Nem is értem, mi a bánatnak illatosítanak ennyire egy olyan terméket, amit elvileg heti egyszer, lefekvéskor kell használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 13.

Szintén tesztelésre nyertem itt a Krémmánián, köszönöm szépen! :)
Pozitívumai:
- Nem hagy foltot a ruhán.
Negatívumai:

senskin

2019. október 19.

Köszönöm, hogy tesztelhettem, de át kellett adjam anyukámnak, mert nekem alapból semmit nem bír a bőröm, amiben illatanyag van. Ő használta, de nem vált be neki, azt mondta, hogy nem hatásos. Éjjelre kell használni, ez az egyik. Másrészt nem valami hatásos. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

pirospipacsocska

2019. október 14.

Itt nyertem a Krémmánián,tesztelésre. 😁Valóban nem hagy foltot a ruhán.60 ml-s,tehát kicsit nagyobb kiszerelés,mint az átlagos deo roll-on-ok.Tetszik,hogy kézre eső kis műanyag flakonja van,kis táskában is simán elfér.Az átlagosnál nekem kicsit folyékonyabb az állaga,de még így sem okoz gondot a felvitele.Az egyetlen mínusz számomra az illata:az én bőrömön kissé citrusos,friss illata van.Én jobban szeretem a lágyabb,nőiesebb,virágosabb illatokat.Egyébként teszi a dolgát, véd a kellemetlen izzadástól,és nem vagyok büdi.De sajnos nekem bőrirritációt okozott,viszketett tőle a bőröm,és piros kis pöttyök lettek a hónaljamon.Valószínű valamelyik összetevője okozhatta. 😒Ezután odaadtam a nagy fiamnak,hogy használja,tesztelje tovább ő:sajnos neki is allergiás reakciókat váltott ki,piros,viszkető pöttyök jelentek meg a bőrén!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 14.

Andy88

2019. október 7.

Terméktesztelésre kaptam itt, Krémmánián, amit ezúton is köszönök szépen. :)
Nos... a termék használata során az történt, amitől féltem: irritálta a bőrömet. Használtam már régebben is hasonló terméket, és ugyan azt az eredményt váltotta ki. Tényleg csökkenti az izzadást, és az illatával sincs olyan nagy bajom. De a viszketés egyszerűen elviselhetetlen.
Valószínűleg a hasonló izzadságblokkolók egyik fő hatóanyaga a bűnös, mely minden ilyen termékben megtalálható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

Terméktesztelésre kaptam itt, Krémmánián, amit ezúton is köszönök szépen. :)

Boudica

2019. szeptember 30.

Tesztelésre kaptam itt. Használom már pár hete, de így is gondot okozott a pontozás. Egyrészről abszolút bevált, betartja amit ígér. Amióta használom sokkal kevésbé izzadok a nap folyamán, ami eddig nekem elég nagy probléma volt. Az állagával sincs bajom, kicsit folyékony, de hamar megszárad. Ami azonban negatívum volt az az illata (furcsa krémes, púderes illata van ami nagyon erős) és az, hogy felkenés után 10-15 percig irritálja a bőröm. Semmi komoly, nem pirosodik ki csak viszket. Biztosan tovább fogom használni, de hogy újraveszem-e azt majd csak a végén fogom tudni megmondani, akkor majd updatelek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

beatab

2019. szeptember 28.

3 hete használom,és nagyon elégedett vagyok vele.A ruhámon egyáltalán nem hagy foltot,gazdaságos a kiszerelése,kellemes az illata,és jól végzi a dolgát.Nálam nem okozott irritációt,pedig nagyon érzékeny bőröm van,sok dezodortól viszketek.Talán az állaga az egyetlen ami nem annyira tetszett,túlságosan folyékony.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Kitts

2019. szeptember 19.

Tesztelésre kaptam, első nyereményem volt, nagyon boldog voltam már a tudattól is.

Elsőre (nem frissen borotvált bőrön) hozta a szokásos golyós dezodor érzetet, egy darabig páros karkörzéseket nyomtam, mire megszáradt rajtam, de használhatónak tűnt. A lassú száradási időn kívül más problémám nem volt vele, tette a dolgát.

Másnap, frissen borotvált bőrre kenve valami iszonyat viszketés, foltokban égető pirosodás kezdődött. Az alap krémdezodoromnál soha nem volt ilyen problémám, így nem gondoltam, hogy ő gondot okoz majd. Bizakodva vártam, hogy elmúljon az irritáció, de 5 perc után feladtam, le kellett mosnom... a tiszta víz sem segített, kénytelen voltam tusfürdős vakarászással lemosni magamról. Utána még egy jó fél óra volt, mire lenyugodott a bőröm. Lehet, hogy csak nálam van a hiba a rendszerben, de nekem sajnos nagy csalódás :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.