Ziaja

Ár:   1795 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: merapi, az összetevőket feltöltötte: austenland, Módosítva: 2019. május 28.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nagyszemcsés száraz tusfürdő-bőrradír száraz, dehidratált bőrre. Bőrápoló összetevőkben és mikroviaszban gazdag alapba zárt cukrot és dióhéj-őrleményt tartalmaz.Lágyítja, simítja a bőrt és mérsékli annak érdességét és szárazságát. Hosszantartó ápoló hatást biztosít.

Jujuci

2019. augusztus 14.

Jelenleg ez a kedvenc bőrradírom. Borzasztó száraz a bőröm, főleg a lábam, ez ellen sokmindennel próbálkozom folyamatosan. Az illata nálam teljesen rendben van. Kicsit mű, az tény, viszont nem büdös. A szemcsék pont jó nagyságúak, könnyű a használata. Radírozás után pedig jön a csoda! :D pihepuha bőr. Valóban hagy egy viaszos réteget a bőrön, amit teljesen megértek, hogy sok embernek nem tetszik. Viszont én imádom azt az érzést. Ja! Használat után a kádat minden alkalommal ki kell tisztítanom, mert megragad rajta a cucc, és iszonyat csúszóssá válik. Biztosan újra fogom még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

austenland

2019. május 27.

Tesztelésre kaptam a terméket.
Pozitívum: szuper az állaga, kellemes használni, jól radíroz és ápol.
Negatívum: az illata egy jó kis nagyisütire emlékeztet, és sajnos nem a jó értelemben. Nem tusfürdő, "csak" bőrradír, de ez nem is gond, mert nekem inkább úgy jött be a használata, hogy először radírozok, aztán lemosom a teafás tusfürdőmmel, és így pont jó, nem hagy ragacsos érzetet.
Összességében nem rossz termék, 3,5 csillagot adnék rá, de a pálmaolaj-tartalma miatt inkább lefelé kerekítem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Tesztelésre kaptam a terméket.
Pozitívum: szuper az állaga, kellemes használni, jól radíroz és ápol.

babyface

2019. május 24.

szintén tesztelésre kaptam a terméket, amit nagyon köszönök már régóta vágytam rá, hogy valamit tesztelhessek. :D nálam jobb tesztelőt nem is sorsolhattak volna, mert baromi nagy bőrradír kritikus vagyok. :D külön öröm volt, hogy pont kifogytam a bőrradírokból ezért nagyon jól jött a termék.

az illata engem egy régi avonos diós-cukros kollekcióra emlékeztet, amit imádtam finom vajas, diós sütemény illata van ebből kifolyólag inkább őszi-téli időszakban eshet igazán jól. :) az állaga olajos, a szemcséi megfelelően durvák ha száraz/törölköző száraz bőrön használom, nedves bőrön viszonylag hamar olvadnak a szemcsék szóval aki gyengédebb radírozásra vágyik mindenképp így használja. lemosás után a bőrön marad egy enyhén olajos réteg, törölközővel leitatva már testápolóra se lesz szükség. egyedüli hibája, hogy a collistar hasonló olajos testradírjához képest nem hidratál olyan jól (annál még másnap is érzem, hogy puha a bőröm) reggelre már nyoma sincs a pihe-puha bőrérzetnek sőt nekem volt olyan is, hogy testápolóznom kellett reggel, mert annyira húzódott a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Kmerci

2019. május 22.

Tesztelésre kaptam meg ezt a terméket és ezúton is szeretném ezt megköszönni! :)
A használatai során kiderült, hogy közvetlen borotválkozás után nem szabad használnom, mert nagyon kipattogok tőle valószínűleg a használata utáni olajos réteg miatt ami megmarad utána. Más bőrradír is hagy ilyen olajos réteget maga után az sem zavart és ez sem, a bőröm csak hálálkodik az extra hidratálásért.
Illata tényleg nagyon erős mondjuk én imádom a nagyon cukros, édes illatú termékeket. Először sima tusfürdőt használok és utána a testradírt, mert tényleg nem lehet szerintem csak magában ezt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

Mona86

2019. május 2.

Szintén tesztelésre kaptam a terméket, amit ezúton is köszönök szépen :)
A termék csomagolása praktikus, könnyen nyitható és egyszerűen adagolható. Az illata valami fantasztikus, mintha sütemény lenne, nagyon tetszik.
Én a problémásabb területekre alkalmaztam: comb, fenék, mert úgy érzem itt van rá leginkább szükségem. Szépen teszi a dolgát, nagyon jól radíroz, utána sokkal simább lesz a bőröm. A szemcsék nagyok és lassan olvadnak, vagyis jó sokáig lehet vele radírozni - viszont éppen ez a hátránya is, ott marad a kád oldalán, meg a talpam alatt, ami nagyon kellemetlen. Mivel jó zsíros, ez a "zsír" is ott marad a kádban, meg a bőrön is. Ez számomra egy kicsit zavaró.
Ahogy írták előttem, a tusfürdő mivoltát én sem tudom értelmezni, radírnak nagyon jó, de csak úgy simán zuhanyozni nem hinném, hogy lehet vele. A későbbiekben a rendes zuhanyzás után fogom alkalmazni a problémásabb területeken.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

Szintén tesztelésre kaptam a terméket, amit ezúton is köszönök szépen :)

Natalka

2019. április 26.

A tusfürdő funkcióját nem tudom értelmezni, nem tisztít, nem habzik, szerintem nem tusfürdő, "csak" bőrradír, annak viszont jó! Imádom a nagyobb szemcsés, cukros radírokat, amik érezhetően radíroznak is, nem csak úgy kenegeted magadon a zselét a semmiért:) Nagyon jó állaga van, sűrű, jól kenhető, kiválóan radíroz. Az illatát imádom, odavagyok az ilyen sütis, édes illatokért:)
Ami miatt nem tetszik annyira, h igen, hagy egy olajos(abb) réteget a bőrön, de ami még rosszabb, a kádban is... muszáj kitakarítani utána. Oké, sima lesz a lábam, karom, de kicsit ragadok, azt már annyira nem szeretem. Egyéni preferencia kérdése egyébként, mert teljesen felesleges utána testápolózni, a hidratálást megoldja pikk-pakk. Tehát aki időt szeretne spórolni, és valóban érdesen száraz a bőre, annak kiváló lehet!

(tesztelésre kaptam a terméket, de ez nem befolyásol semmit:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

(tesztelésre kaptam a terméket, de ez nem befolyásol semmit:))

battybrunette

2019. április 25.

Az előttem szólókhoz hasonlóan én is tesztelésre kaptam a terméket. Jelentem jól kipróbáltam, hogy a leghasznosabb véleményt tudjam róla megírni Nektek.

Először is fontos megemlítenem, hogy nagyon száraz bőröm van. A felkaromon, de főleg a lábaimon a legborzasztóbb a helyzet. Hiába kentem eddig bármivel is, sajnos semmi nem használt. A testápolók eredménye pár percig ha tart és a babaolajok sem tesznek csodát, kivéve a Gabi olaját, amit szerencsétlenségemre kivontak a forgalomból. Ezért lepődtem meg annyira, mikor a radírozás után puha, hidratált maradt a bőröm egészen másnapig. Ez valószínűleg a paraffinnak köszönhető, amiért nem vagyok túlságosan oda..
Az illata borzasztó erős. Nem a természetesség hanem a mesterkélt kakaó illat jut róla eszembe. Személy szerint engem nem zavart, mert nem büdös, hanem kifejezetten jó, viszont tényleg lehetne kevésbé harsány. Zuhanyzás után alig lehet érezni.
Az állaga nagyon tetszik. Mikor magamra kenem nem pereg le a fele mint ahogyan az sok radírra jellemző. Szépen hozzátapad a bőrhöz és meglepően jól teszi a dolgát.
Ami nem tetszett az a ragadós, viaszos réteg ami törölközés után is megmaradt. Annyira nem értek hozzá, de felmerül a kérdés hogy hagyja-e lélegezni bőrt és ez káros lehet-e hosszútávon. Kicsit viszont megbékít, hogy valóban puhává tette azt, mint ahogyan azt a csomagolás is ígéri, amit utoljára a Gabis babaolajnál tapasztaltam ( bár annak sem voltak túl jók az összetevői. Pl. Kőolaj származék).
Lustáknak jó hír hogy a "vedőréteg" miatt nem szükséges testápolózni mert a termék önmagában elég a hidratáláshoz.

A paraffin és a pálmaolaj miatt egy csillagot levonok.

Végezetül szeretném megköszönni még egyszer a Krémmániának ezt a lehetőséget!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

A paraffin és a pálmaolaj miatt egy csillagot levonok.

Végezetül szeretném megköszönni még egyszer a Krémmániának ezt a lehetőséget!

MadKat

2019. április 24.

Én is tesztelésre kaptam a terméket, melyet ezúton is nagyon köszönök!

Pár napja használom és csak jókat tudok mondani eddig.
Alapból szeretem a cukros bőrradírokat (házilag szoktam készíteni barnacukorból mézből és olívaolajból), így nagyon megörültem, hogy egy boltban árusított cukrosat is kipróbálhatok. :)

Nagyon tetszik, hogy ilyen nagyszemű a cukor benne és, hogy ilyen kellemes olajos érzést hagy maga után.
Nem igazán tusfürdőként használom, inkább csak arcra, nyakra, dekoltázsra bőrradírozni. Szépen teszi a dolgát. A hatása nagyjából olyan, mint az én házikencémé, úgyhogy megvásárolni valószínűleg nem fogom, de olyasvalakinek, aki nem szeretne bajlódni az otthoni kotyvasztással, csodás megoldás lehet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 24.

Én is tesztelésre kaptam a terméket, melyet ezúton is nagyon köszönök!

Pár napja használom és csak jókat tudok mondani eddig.

Limadunia

2019. április 22.

Tesztelésre kaptam ezt a terméket, és bevallom, ez biztos nem egy olyan termék lett volna amit leemelek a polcról a boltban magamtól. Ennek ellenére kellemes meglepetés volt számomra. Nekem nagyon száraz és érzékeny bőröm van, annyira, hogy mikor a fekete farmert leveszem tele van fehér "korpával" mert akármit csinálok hámlik a bőröm. Ettől függetlenül nem vagyok nagy testápolós, egyszerűen hulla fáradtan munka után hazaesve a zuhany mellett már ahhoz nincs türelmem, így mindig is a zuhanyzás melletti testápolókat keresem, így azt hiszem ezt a terméket nekem találták ki.

Magáról a termékről: ez egy ápoló cukros bőrradír, nem értem a magyar fordításban ez hogy lett tusfürdő, a termék eredeti nyelvű dobozán nem ír ilyet, csak annyit hogy radíroz és olajos védőréteggel vonja be a bőrt. Na én ekként is kezeltem a dolgot és tusfürdőzés után használtam. Maga a krém erősen viaszos-paraffinos, ez elsőre nem tetszett annyira, fura állaga volt, kicsit mint a cukros vazelin, azonban meglepődtem, mert más cukros radírokhoz képest ezt sokkal könnyebb bedörzsölni a bőrbe, a viaszos állag miatt nem hullott fél perc alatt le a kádba a cucc, jó 5 percig simán tudtam radírozni vele. A cukorszemcsék mennyisége és mérete is megfelelő, nem karistol, viszont nagyon hatékony. Ez a legjobb része a terméknek, mert radírként szuperül működik! Ápoló hatására én csak 4 csillagot adok, valóban egy olajos-viaszos réteget hagy a testen, ez számomra szuper volt, este pihe-puha bőröm volt ami valamennyire reggel is még tartotta magát. De én azért hiányolom a kicsit testesebb vajakat belőle, hosszútávon szerintem egy shea vajas masszástömb jobban ápol-táplál. Második nagy problémám a szaga, te jó isten minek ennyire túlparfümözni egy terméket??? Felesleges, fejfájdító és semmi természetes illata nincsen. Hál istennek ez fürdőből kilépve már nem érződött, szóval összességében ezekért 1 csillagot levonok.

Viszont egy jó heti használat után azt kell mondjam hogy sokat segített a korpásan száraz bőrömön, igaz én csak karra és lábra használtam, de ott megtette a hatását. Összeségében nem egy rossz termék, sőt lehet ha elfogy magamtól is még újra fogom venni, mert radírozásban eddig talán a legjobb amit valaha próbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

NovErke

2019. április 21.

Én lettem a Krémmánia sorsolásának egyik szerencsés kiválasztottja, így jutottam hozzá ehhez a termékhez, tehát ezúton is szeretném az ajándékot megköszönni! Bevallom, kissé kellemetlenül is érzem most magam, mert ajándékot nem illik leszólni. Azonban a sok pozitív vélemény ellenére én ezt a tusfürdőt nem szeretem, és őszinte szeretnék lenni.
A csomagolás alapján először azt hittem, hogy egy krémet kaptam, nagyon nehezen jöttem rá, hogy ez egy tusfürdő. ...illetve nehezen akartam elhinni, többször is elolvastam a magyar feliratot. Az illata engem tejeskávéra emlékeztet, de annyira tömény, hogy émelyítő és érzek benne egy kis műiséget is. Amikor belenyúltam, mintha ilyen szemcsés faggyúba nyúltam volna bele, már ez sem volt jó érzés... De habzani nem akart, akármennyit vettem a tenyerembe, se kevés vízzel, se sokkal. Viszont azt a kellemetlen viaszosságot, amilyen a tapintása, ráreprodukálta a bőrömre, az előttem szólókkal ellentétben, számomra ez nagyon kellemetlen érzés volt, még piszkosabbnak éreztem magam fürdés után mint előtte, mintha egy kád birkafaggyúban fürödtem volna... Kettő pozitívuma van, az egyik hogy a radírozó hatása jó, és mikor a hátamat mostam, az tök jó volt, lehet hogy hátvakarónak fogom elhasználni, ha el nem ajándékozom. Másik pozitívuma az íze (egy kicsi belement a számba), tényleg igazi kristálycukor van benne, és nagyon finom kár hogy nem élelmiszer, megenném. De ennyi erővel egy bármilyen testápoló krémet vagy tusfürdőt összekeverek kristálycukorral és úgy használom, még jobb lesz mint ez. Legalábbis számomra ennél minden jobb, a mai napig nem vagyok benne biztos hogy ez tényleg tusfürdő-e, nem pedig egy radírozó maszk vagy sima bőrradír. Használat után is többször elolvastam a feliratot, akkor már a nem magyart is, hátha fordítási hiba történt és nem is így kellett volna használnom. Tehát tényleg köszönöm szépen hogy kipróbálhattam, de sajnos nekem ez nagyon nem volt jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Közönséges dió héjának az őrleménye, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Squalane eo 1 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!