Ziaja

Ár:   625 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rrr, az összetevőket feltöltötte: CatSmile, Módosítva: 2020. szeptember 29.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Regeneráló ajakbalzsam, mely tökéletesen hidratál, megelőzi az ajkak kiszáradását és kicserepesedését. Lágy fényt ad az ajkaknak és finoman zsírozza őket. Ajakrúzs alapozónak is remekül használható.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

anielka

2021. május 6.

Inkább egy gyenge hidratáló hatású szájfény, mint regeneráló ajakbalzsam. Éjszakára szoktam ajakápolót használni, erre az állaga miatt alkalmatlan, bár ez nem a termék hibája. A 2 csillagot amiatt vontam le, mert napi 1x használat mellett is kiszárította a számat kb. 2 hét alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 6.

BadMink

2021. március 14.

Nem számítottam nagy csodára, ezért nem csalódtam. Hidratál, de az illatától már a harmadik használat után undorodtam. Azt meg felejtsük el, hogy rúzsalapnak kiváló! Ha le is törlöm, csak úgy folyik és mászkál rajta a rúzs. Elhasználom, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 14.

marlu

2021. február 24.

Olivás társa jobban bevált. Sajnos nem érzem,hogy eléggé hidratálna, viszont az illatát imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

alea

2021. február 19.

Vacilláltam, hogy 4 vagy 5 csillagot adjak-e, egyetlen kivetnivalóm a csomagolásával van, nem tartom a leghigiénikusabbnak a tubusos ajakravalókat, de tudtam mire számíthatok amikor megvettem, úgyhogy emiatt nem vonok le pontot. Van most 4 ajakápolóm is, de mindig ez után nyúlok, kellemes érzés felkenni, sokáig fentmarad, szolid csillogást kölcsönöz az ajkaknak, nem ragad. Nekem bejött. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Saci22

2020. június 28.

Nagyon száraz szám van, nekem sokat kell belőle használni, de használ, kellemes az illata. Jó árban van, nekem az is tetszik ahogy csillog a szájon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

Fannie

2020. április 30.

Én teljesen meg vagyok vele elégedve. Korábban a Carmex termékeit használtam, de a múltkor egy darab sem volt belőlük a Rossmannban, úgyhogy emellett a termék mellett döntöttem, mert már évek óta használom a Ziaja kakóvajas barnulást elősegítő olaját, és annak valami isteni az illata, imádom. Ennek az ajakápolónak is haosnló az illata, de hamar eltűnik, meg íze sincs, amit én kifejezetten szeretek. Felkenve semmi színe, csak egy enyhe fényt ad a szájnak, és könnyen eloszlatható, folyékonyabb, mint amire számítottam. Állandóan kenegetem vele a számat, mert nagyon ki tud száradni, és ha este bekenem, reggel úgy ébredek, hogy nagyon puha, ápoltak az ajkaim, ráadásul mintha egy nem zavaró, vékony rétegben még reggel is lenne a számon, tehát nem kopik le könnyen. Én biztos újravenném, ha a közeljövőben elfogyna, bár szerintem még hónapokig fogom tudni használni, annyi van benne. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 30.

Deepy

2020. március 12.

Nagyon jó illata van, kicsit fényes amikor felkenem. Sajnos nekem szinte egyáltalán nem hidratál, sőt, mintha pár nap alatt még jobban kiszárította volna a számat. Biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 12.

Jelizz

2020. február 24.

nagyon edes kakaos illat, sajnos zseles es szajfenyes allaga van, hamar beszarad es nemigen hidratal, max nyarra jo leszz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 24.

Cofi1234

Korcsoport: < 18
2020. január 11.

Már egy jó ideje használom és alig fogy, pedig sokszor használom és egyszerre sokat. Nagyon jó illata van. Nagyon jól hidratál, szerintem van olyan jó mint a carmex, de azzal ellentétben a ziajának nincs rossz íze. Az illata nagyon jó, édeskés. Van egy enyhe barna színe, de az ajkakon ez egyátalán nem látszik. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. január 11.

sammy

2020. január 6.

Serdülő lánykám nagy szőlőzsír fogyasztó, nem győztem venni. Volt nálunk már mindenféle, natúr, kevésbé natúr, ez meglepően sokáig tartott. Múlt héten szólt: "Anya, ilyet hozzál!", úgyhogy biztos tud valamit :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Lanolin