Ziaja

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. május 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Alessia

2019. június 15.

Egyszer vettem ezzel a nagy tubussal. Krémes, jól habzó, kellemes textúrájú. Szárította a bőrömet kicsit, és az illata is a legegyszerűbb szappanhoz hasonlít.
Elhasználtam. De nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 15.

Elhasználtam. De nem venném újra.

SpinnerCat

2019. június 11.

Tényleg nagyon krémes, és jó sokáig kitart. Nekem jobban bejön, ha valami illatosabb, de ilyen semlegesebb vonalon nagyon kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Saretin

2019. május 1.

A kecsketej miatt. A bőröm allergiára hajlamos, az illata semleges, a krémje gazdagon bársonyos, már többször vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Esseni78

2019. április 15.

Imádom,finom selymes lesz a bőrőm biztos,hogy ujraveszem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

Imádom,finom selymes lesz a bőrőm biztos,hogy ujraveszem

odrey

2019. április 13.

Letisztult csomagolasa ragadott meg es a nagy kiszerelese. Nekem tetszik az allaga es az illata is, sokszor veszem ujra, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

pannisimko

2019. április 5.

Nekem ez A Tusfürdő. Még a valóban kicsit gázosabb összetevőktől függetlenül is. Nem gondolom, hogy olyan mennyiségbe tennének bele, hogy az bántson bárkit (kíváncsi vagyok mennyi hasonlóan káros anyag van a gyümölcsben is, amit megveszünk a boltokban...). Már többször újravettem - egyértelműen a semleges, tiszta illata miatt ő a kedvenc. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

Reini

2019. március 25.

Kakaóvajas tesóját jobban szerettem, de ezt is szeretem. Illata kellemes, olyan kis tiszta, semleges. Habja a kakaóvajasnak kicsit gazdagabb, de ez nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Alex0920

2019. március 16.

A kakaóvajas verziója nekem jobban bejött, finomabb az illata, illetve kevésbé szárítja a bőrömet.
Ennek a kecsketejesnek olyan natúr tisztaság illata van, ami nem rossz, viszont sajnos viszkettem tőle, szóval nem lesz újravevős...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Kmetyek

2018. december 14.

Szép letisztult csomagolás, az illata egyszerű, finom és nagy a kiszerelés. A tusfürdő állaga jó krémes, viszont ezen kívül semmi extra. Nem hidratál, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

girlinpink

2018. december 6.

A csomagolás és a leírás szerintem jobban sikerült mint maga a tusfürdő. Kellemes használatra, illatára nem nagyon emlékszem, hogy olyan erős lett volna, de egyébként semmi extra hidratálást nem éreztem. Lehet ha többet használtam volna egy flakonnál, akkor hosszú távon éreznék valamit, de annyira nem fogott meg, és ahhoz képest szerintem nem olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

Vitaminok: Panthenol