Ziaja

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. május 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

emese98

2021. január 18.

Nyáron és télen is használtam már, sosem nehezítette el a bőrömet, de közben hidratálta (már amennyire egy tusfürdő erre képes). Az illata finom, hosszú ideig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 18.

SoLy

2021. január 4.

Ajándékba kaptam, megszerettem, mert semmi extra, nem tolakodó illatú, de tápláló tusfürdő. Újra fogom venni, ha majd elfogynak a mostani tusijaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

Bubucim

2020. december 26.

Kifejezetten a téli időszakra kerestem valami enyhe illatú, krémes, hidratáló hatású tusfürdőt. Így került ő a kosaramba. Meg vagyok vele elégedve. :) Nem túl intenzív az illata, ami viszont még jó ideig érződik a bőrön. Emellett kellően hidratál is, nem húzódik utána a bőröm. Sokkal jobban bevált, mint a kakaóvajas tesója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 26.

mIldi89

2020. december 10.

Imádom az illatát, megfelelően krémes és habzik. Más Ziaja kecsketejes termékekkel együtt használom. A kislányom bőrét sem irritálja. Nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 10.

matokanna

2020. szeptember 16.

Szerintem valami zseniális az illata, nagyon kellemes, és jó hidratáltságot ad a bőrnek, nem zsíros

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Alsace

2020. szeptember 9.

Másodjára vettem újra, sokáig elég egy flakonnal. Alig van illata, nem szárít és amikor elfelejtettem arclemosót vinni, ezzel mostam napokig az arcom és nem szárította szét. Azért az arclemosómat nem cserélném le erre a tusfürdőre, de vész esetén ez is megteszi :) Nekem tetszik, hogy nincs úgy kimondott illata. Ki akartam próbálni más Ziaja tusfürdőt, de végül ezt tettem bele a kosaramba, egyszer bevált, biztos öregszem, hogy lankad a kísérletezős kedvem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

anreni9

2020. szeptember 3.

Az elején szerettem, igazából rosszat nem is tudok rá mondani. Talán annyi, hogy a flakon végére már egyáltalán nem esett jól az illata, így bevallom, örültem, hogy elfogyott. Ebből a termékcsaládból a kecsketejes az egyetlen amit nem fogok újravenni, de a többi tusfürdő szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Juditvali

2020. július 18.

A 8 éves kislányomnak vettem, mivel minden addigi egyszerű tusfürdő apró kiütéseket okozott. Ez nagyon bevállt, sűrű, krémes, érezni, hogy táplál. Azóta nincsenek pöttyei. Az állaga miatt rendkívül sokáig elég lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

Fiszuli

2020. május 14.

Párom használja, mert nagyon ekcémás a bőre. Évek óta nem váltott másra, beválik neki és láthatóan, drasztikusan segített csökkenteni és enyhíteni a foltjait (más egyéb készítményekkel kombinálva). Én nagyon ritkán nyúlok utána, maximum akkor, ha az én tusfürdőm véletlenül elfogyott. A natúr illata szokatlan, de tetszik, hogy használata után a bőrömnek is kellemes és tiszta "semleges" illata, érzete van. Nagyon jól ápolja a bőrömet, pedig nincs különösebben szükségem rá, hála az égnek. Nem viszketek tőle, nem irritál. Egy rosszat tudok róla mondani, ami az, hogy piszok nehéz felhabosítani, és engem idegesít, de furcsa, hogy enélkül is teljesen tisztának, frissnek és ápoltnak érzem a bőrömet tőle. Gondolom ebben az összetevői is közrejátszanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Rea96

2020. április 6.

Páromnak vettem a száraz bőrére és jól hidratálta a bőrét

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

Páromnak vettem a száraz bőrére és jól hidratálta a bőrét

Vitaminok: Panthenol