Ziaja

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sisu69, az összetevőket feltöltötte: Geo8, Módosítva: 2024. március 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

2022-ben megújult összetétel!

• gyengéden eltávolítja a bőr szennyeződéseit
  • nem szárítja ki, és gyengéden ápolja a bőrt
  • tápláló, antioxidáns és anti-aging hatású
  • segít kisimítani az apró ráncokat
  • növeli a bőr rugalmasságát és feszességét
  • intenzív hidratálást biztosít a bőrnek
  • figyelembe veszi a bőr természetes pH-értékét

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

gittus0924

2024. március 4.

nagyon kellemes, megnyugtato illata van. nem szaritotta/irritalta a boromet. nalam egesz sokaig eleg ha odafigyelek, igy az ara sem olyan veszes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 4.

bvril

2024. február 13.

Évek óta vissza-visszatérek a kakóshoz és a kókuszoshoz, most a kecsketejeset is kipróbáltam. Mindháromnak isteni illata van, de nem émelyítően erős műillat, nem is túl gyenge... kellemes, jól érezhető, viszonylag "természetes" illatú. Gyengéd, nem irritálja az érzékeny bőrömet, de azért tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 13.

bajanka14

2023. április 25.

Lassan 1 eve folyamatosan hasznalom, mert evek ota a niveak utan ez az elso tusfurdo amitol nem viszketek. Nagyon szeretem az illatat:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 25.

Krisztee

2023. április 11.

Többször újravettem, szeretem az illatát is. Nehéz olyan tusfürdőt találni, amitől nem viszket az extraszáraz bőröm, de ez az egyik kedvenc lett. Az argán olajos viszont borzasztóan szárított.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 11.

Csengu12

2023. március 16.

Nem szárítja a bőrömet, nincs erős illata, kellemes használni, hónapokig elég

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. március 16.

Nem szárítja a bőrömet, nincs erős illata, kellemes használni, hónapokig elég

gagea

2023. március 1.

Kellemes, nem tolakodó az illata. Megfelelően habzik, nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 1.

Kellemes, nem tolakodó az illata. Megfelelően habzik, nem szárítja a bőrömet.

Zettie

2023. február 23.

Nem irritálja a bőrömet, meglepett hogy egészen uniszex illata van. Összességében kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. február 23.

annamus

2023. február 7.

Ajándékba kaptam, így kíváncsian próbáltam ki a terméket. Teljesen elégedett vagyok, nem irritálja a bőrömet, kellemes illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 7.

anna1789

2022. szeptember 13.

Ez meg a tél úgy kiszárították a bőröm, hogy fél tubus után váltanom kellett. Illata erőteljes "szappan illat", aki szereti, annak tetszeni fog. A kiszereles sokáig eleg ( főleg par hónapos kényszerpihenővel).
3 csillag, mert nekem ez nem vált be, de lehet a tél a ludas a viszketésben, másik illatban évekkel ezelőtt megvolt, az nem okozott ilyen problémat. Ennek a szagával viszont nem vagyok kibékülve. De arról nem a termék tehet, izles dolga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 13.

HarleyQuinn

2022. szeptember 13.

Én nagyon szeretem, jól tisztít és noha van benne illatanyag nem bántja a bőröm. Megnéztem a címkét és az itteni összetevő lista már nem stimmel, NINCS benne a rákkeltőnek mondott 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 13.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.