Ziaja

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. május 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Platina890413

2020. január 12.

Csupán termék mintát próbáltam, de nagyon- nagyon nem jó. Én alapból szappannal fürdők , amik után nem kell testápoló mert nem szárítanak-, de ezzel az egyszeri fürdés is igényelte a testápolót - még jó, hogy vész esetre van egy Neutrogenam itthon. Zuhanyzás után egyből éreztem, hogy nagyon húzódik a bőröm! Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

RitaR

2019. december 6.

Csalódás volt a számomra, többet vártam tőle. Szárította a bőröm. Nekem az állaga túl krémes, sokáig kell dörzsölgetni, mire tényleg rendesen elkezd habzani. Elhasználtam egy nagy tubussal, de nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

annaramona

2019. október 20.

Remek illat, kellemes érzés. Semmi különös

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Remek illat, kellemes érzés. Semmi különös

viktoriasnt

2019. augusztus 6.

Nagyon érzékeny a bőröm, és eddig csak a gyógyszertári tusfürdőktől nem viszkettem. Egyik kedves ismerősöm ajánlására kipróbáltam ezt a terméket, és csodák csodája bejött. Nagy kiszerelésű, több hónapig kitart. Kellemes, semleges illata van és a legjobb nem viszketek tőle. Illetve az ára is kedvező egy gyógyszertári termékhez (Bioderma, Eucerin, La roche) képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Agi7777777

2019. július 10.

Olcsó és gyengéden ápol. Nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.

Olcsó és gyengéden ápol. Nagyon szeretem.

Alessia

2019. június 15.

Egyszer vettem ezzel a nagy tubussal. Krémes, jól habzó, kellemes textúrájú. Szárította a bőrömet kicsit, és az illata is a legegyszerűbb szappanhoz hasonlít.
Elhasználtam. De nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 15.

Elhasználtam. De nem venném újra.

SpinnerCat

2019. június 11.

Tényleg nagyon krémes, és jó sokáig kitart. Nekem jobban bejön, ha valami illatosabb, de ilyen semlegesebb vonalon nagyon kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Saretin

2019. május 1.

A kecsketej miatt. A bőröm allergiára hajlamos, az illata semleges, a krémje gazdagon bársonyos, már többször vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Esseni78

2019. április 15.

Imádom,finom selymes lesz a bőrőm biztos,hogy ujraveszem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

Imádom,finom selymes lesz a bőrőm biztos,hogy ujraveszem

odrey

2019. április 13.

Letisztult csomagolasa ragadott meg es a nagy kiszerelese. Nekem tetszik az allaga es az illata is, sokszor veszem ujra, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

Vitaminok: Panthenol