Ziaja

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. május 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

gomoripetra

2022. március 13.

A kecsketejes dologra beindultam, de nem vált be. Az illata nekem inkább egy házi szappanra emlékeztetett. Elhasználtam, de nem tartom valószínűnek, hogy valaha is újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 13.

NovakneViki

2022. január 25.

Kellemes tusfürdő, krémes, megfelelően habzik viszont nem szárít. Az aldiban a kézkrémjével összecsomagolva rendszeresen akciósan szerezhető be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 25.

Talus

2021. november 28.

Nincs olyan jó,mint egy kecsketejes háziszappan,de elégedett vagyok vele.
Ha beköszönt a hidegebb idő,muszáj kecsketejes szappant használnom.Ezt próbáltam ki alternatívaként helyette.
Egész jó kis termék különben,nagyon finom az illata,olyan kellemes tisztaság,puhaság illat :D Finom puha lesz tőle a bőr.
Szeretem úgy összességében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 28.

Nincs olyan jó,mint egy kecsketejes háziszappan,de elégedett vagyok vele.
Szeretem úgy összességében.

emese98

2021. január 18.

Nyáron és télen is használtam már, sosem nehezítette el a bőrömet, de közben hidratálta (már amennyire egy tusfürdő erre képes). Az illata finom, hosszú ideig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 18.

SoLy

2021. január 4.

Ajándékba kaptam, megszerettem, mert semmi extra, nem tolakodó illatú, de tápláló tusfürdő. Újra fogom venni, ha majd elfogynak a mostani tusijaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

Bubucim

2020. december 26.

Kifejezetten a téli időszakra kerestem valami enyhe illatú, krémes, hidratáló hatású tusfürdőt. Így került ő a kosaramba. Meg vagyok vele elégedve. :) Nem túl intenzív az illata, ami viszont még jó ideig érződik a bőrön. Emellett kellően hidratál is, nem húzódik utána a bőröm. Sokkal jobban bevált, mint a kakaóvajas tesója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 26.

mIldi89

2020. december 10.

Imádom az illatát, megfelelően krémes és habzik. Más Ziaja kecsketejes termékekkel együtt használom. A kislányom bőrét sem irritálja. Nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 10.

matokanna

2020. szeptember 16.

Szerintem valami zseniális az illata, nagyon kellemes, és jó hidratáltságot ad a bőrnek, nem zsíros

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Alsace

2020. szeptember 9.

Másodjára vettem újra, sokáig elég egy flakonnal. Alig van illata, nem szárít és amikor elfelejtettem arclemosót vinni, ezzel mostam napokig az arcom és nem szárította szét. Azért az arclemosómat nem cserélném le erre a tusfürdőre, de vész esetén ez is megteszi :) Nekem tetszik, hogy nincs úgy kimondott illata. Ki akartam próbálni más Ziaja tusfürdőt, de végül ezt tettem bele a kosaramba, egyszer bevált, biztos öregszem, hogy lankad a kísérletezős kedvem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

anreni9

2020. szeptember 3.

Az elején szerettem, igazából rosszat nem is tudok rá mondani. Talán annyi, hogy a flakon végére már egyáltalán nem esett jól az illata, így bevallom, örültem, hogy elfogyott. Ebből a termékcsaládból a kecsketejes az egyetlen amit nem fogok újravenni, de a többi tusfürdő szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Vitaminok: Panthenol