Ziaja

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Béatrice, Módosítva: 2014. december 22.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Gyengéden tisztítja és intenzíven hidratálja a bőrt. Tápláló összetevőket tartalmaz. Kényezteti a bőrt, irritációt nem okoz.

kisszandi

2020. április 26.

Hát nekem abszolút csalódás volt, szárította a bőröm. Szóval egyszer vettem meg de többet biztod hogy nem vásárolnám meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

Zsana22

2020. február 21.

Az elején nagyon nagyon tetszett, aztán azt hiszem kicsit meguntam a végére. Aztán megnéztem az összetevőit itt. Pozitívuma, hogy tényleg nem szárítja a bőröm és lehet hidratál is kicsit. A levonást pedig főként az összetevők miatt kapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 21.

Lorena

2019. október 30.

Végre egy tusfürdő, ami hidegebb időben sem szárítja a bőrömet. Finom, elegáns illat, selymes hab, tényleg egy élmény fürdeni vele. Bevallom, én nem vagyok az a típus, aki sokat elemezgetné az összetevők listáját. Működik, engem ez elegendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 30.

PDEva

2019. január 7.

Az argánolajos Dermomed tusfürdőt helyettesíti nálam, és egy hét használat után, tömören: bevált. Tényleg jól tisztít, hidratál, és nem irritálja az érzékeny bőrterületeket. Illata is kellemes, már gyártó kakaóvajas termékeit juttatja eszembe. A Dermomed illata jobban tetszett, de ezt leszámítva, jeles.

UpD: 2019.01.07. Most esett le, egy másik termék INCI-jét értékelve,hogy mit kenek magamra! A 2-bróm-2-nitropropán-1,3-diol egy nagyon csúnya összetevő... nagyon gondolkodok azon,hogy elhasználjam-e egyáltalán. Bármennyire is tetszik, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

Birgo

2018. november 5.

Nagyon szeretem az illatát, nem szárítja a bőröm, puha lesz tőle. A nagy kiszerelés már csak hab a tortán :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

bubilany

2018. október 24.

Nagyon kellemes illata van!!!
Nem szárít és nem irritál, ami számomra hatalma plusz! :)
Bátran ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Nagyon kellemes illata van!!!
Nem szárít és nem irritál, ami számomra hatalma plusz! :)
Bátran ajánlom.

szekelyeni

2018. április 22.

nagyon tetszik az illata, nem szárít, nem marad rajtam irritáló szag, mint mondjuk a Dove tusfürdői után. jól habzik, kevés is elég belőle. akciósan veszem ezt is, mint mindent :D a nagy kiszerelés sokáig elég. újraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

bugeyes

2018. április 13.

Nem bántotta a bőröm, kellemes illat, nagy mennyiség, kedvező ár, de semmi extra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Jucus88

2018. február 14.

Imádom! Nagyon nagyon nagyon kellemes illata van!! Ettől a tusfürdőtől igazán érzem, hogy táplálja a bőröm. Mindenképp megérdemel mindenkitől egy próbát, aztán úgyis szerelembe esés lesz! :D Nem mindig ezt használom, inkább olyan kényeztetős napokon használom. 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

pannababo

2017. december 14.

Nekem nagyon erzekeny es nagyon kényes bőröm van,de elegem volt a babáknak való szappanokból,isteni az illata. Sokkal kevesbé irritál,mint más átlag termékek. Vágytam egy ilyen finom illatra és nincs megbánás. Jelzem Yves Rocher termekkel is jartam így,de pikkelyesre szaradt a bőröm 1 het utan. Ez semmi ilyet nem tett. Finom illat,bók a kedvesemtől... mi kell még. Nekem tetszik,hogy krémes allagú és sűrű.
♡♡♡♡♡
☆☆☆☆☆

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

♡♡♡♡♡
☆☆☆☆☆

Agánolajból kivont PEG-mentes feküleletaktív amfoter, mely a gyártó ígéretei szerint megőrzi az eredeti olaj emolliens tulajdonságait és krémes, stabil habot képez. Jellemzően samponokban, habfürdőkben és más, az érzékeny bőr bőrbarát tisztításához használt termékekben használatos.