Ziaja

Ár:   1095 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorcsa, Módosítva: 2014. április 1.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

0 % parabén, alkohol, parfüm.

ccvc

2017. november 27.

Na, ebből már kihagyták a parabéneket, de van benne helyette egy kis formaldehidet kibocsátó szer....én nem is értem ezt, hogy lehet valami sensitive amibe ilyen anyagokat nyomnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

kitti002

2017. június 22.

Mintha savat öntöttek volna az arcomra... Extra érzékeny a bőröm sajnos és ezt a lemosót nagyon nem tolerálta, így elajándékoztam. Normál bőrre beválhat, de érzékeny, kipirosodásra hajlamos bőrre nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

Epelyke

2017. március 27.

Nekem teljesen bevált! Érzékeny, száraz, kipirosodásra és hámlásra hajlamos bőröm van, néhol zsíros foltokkal! A sminket elégségesen eltávolítja, én nem használok vízálló szempillaspirált, így azzal nincs sok dolga! Nem csípi a szememet és a bőrömet sem! Nem hagy ragadós érzetet!
Nekem tökéletes olcsóbb alternatíva a Biodermás rózsaszín micellás vizének! Elég sokáig elég ez a 200 ml-es kiszerelés!
Biztosan újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Biztosan újra fogom vásárolni!

sziluetta

2016. december 29.

Azért vettem, mert nagyon érzékeny tud lenni a bőröm, és hát elvileg arra van. Ez volt az első micellás víz amit kipróbáltam, ezért nagyon körültekintő voltam, véleményeket olvastam, stb.. Hát annyira irritálta a bőröm, hogy a kukába landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

DorKAS57

2016. december 25.

Nagyon hamar kiszárad a bőröm és nagyon érzékeny. De ez a micellás víz tökéletesen leszedi a sminket és utána ennek a termékcsaládnak a krémjét használva tökéletes. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 25.

stiles

2016. október 22.

Leginkább akkor használom, amikor kevés smink van rajtam (erős sminkkel nem tud elbánni sajnos) és/vagy kipattogok valamitől, nagyon gyengéd a bőrhöz, a vízálló szempillaspirál/erős smink kivételével szépen tisztít. Én utána egy arclemosó géllel mindig átmosom még a bőrömet, magában semmilyen micellás vizet nem szoktam használni, de ez amúgy sem szokott olyan furcsa réteget hagyni a bőrömön, mint a micellás vizek nagy része. Én elvagyok vele, azt nem tudom, hogy újravenném-e, mert nem egy csodaszer, de egyáltalán nem rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

queenpetru

2016. augusztus 31.

Szörnyű ez a termék (szerintem). Nemhogy a sminkkel de még az arcon lévő szennyeződéseket sem tudja eltávolítani. 200ml-t kapunk 1000 Ft-ért, ami mintha csak sima csapból kifolyó vízzel törölgetném az arcom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

hearteu

2016. augusztus 22.

A kifuttatáson csaptam le rá, és a leárazott pénzét megéri, de sajnos nem vagyok megelégedve vele, pedig nagyon akartam szeretni. Valamiért nem bízok meg benne: előtte a Garnier ikonikus micellás vizét használtam és úgy érzem az sokkal jobban teljesített. Pedig nem
bántja az arcom, nem irritál, de úgy érzem mintha nem tisztítana rendesen. A vízálló tussal meggyűlik a baja és a spirállal is. Elhasználom, de ha lenne rá lehetőségem sem venném újra.

UPD: A végén maradt egy centi termék az üveg alján, amit már nem tudtam elhasználni mert elkezdte csípni a szememet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Ewee

2016. augusztus 17.

Bevallom nem smink eltávolítására vettem. Arctisztításra nekem bevált. Jobb mint a Garnier.
Nem is értem hogy az emberek miért nem sminklemosót használnak. Régen jó volt miért kell szenvedni?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

loju

2016. augusztus 15.

Sajnos nagyon nehezen bánik el a szemsminkemmel, pedig tényleg nem "vakolom" magam! :-) Elkeni, maszatolja, már komolyan fáj a szemem használat közben és néhány szempillámnak is búcsút mondhatok egy-egy ilyen aktus során! Nem szeretem!!! Sajnálom kidobni, de tonikként sem fogom szerintem használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin