Ziaja

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Béatrice, Módosítva: 2014. december 30.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

mlexa

2019. augusztus 22.

Nagyon finom illata van, és az én bőrömön tartós is! Jól habzik, nem kell belőle sokat használnom. Kellően hidratál, így nyáron elég ez, nem kell pluszban testápolóznom. Valószínűleg télen kevés lesz, de most még pont jó. Nekem nagyon tetszik, megszerettem, biztos veszek még belőle, illetve más illatokat is ki fogok próbálni. ( az olíváson kívül, mert azt próbáltam, és nem valami jó)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

pattelin

2019. május 18.

Ajándékba kaptam ezt a tusfürdőt és tetszik, tök jó. Az illata nagyon finom púderes, lágy, mint valami enyhe öblítőjé. Tényleg olyan mint a selyem, mert valami puha anyaghoz tudnám társítani ezt az illatot, ami egész tartós. Az állaga krémes, de kellően folyékony, jól habzik. A kiszerelése pedig sokáig elég! Szerintem magamnak is megveszem majd, ha elfogy! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

Tothxheni

2018. november 30.

Ajándèkba kaptam a testápoló párjával együtt. Mesès illata van, jól habzik, teszi a dolgát. Tisztításon kívül nincsenek nagyobb elvárásaim a tusfürdőkkel szemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

tara95

2018. január 1.

Szettben kaptam, 400 ml óriási...szép szatén a flakon, bár lehetett volna fehér is, elég fura tojáshéj színe van :D egyébként durván habzik és nagyon kellemes tisztaság illata van, de az sls miatt nem fogom minden nap használni.

Megkapja az ötöst. Kevés kell belőle, szépen tisztít de nem szárít és az illatába se fogok belecsömörleni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

Lilien012

2017. március 23.

Mikor megszagoltam, nagyon tetszett, alig vártam, hogy kipróbálhassam. Még zuhanyzás közben is van illata úgy-ahogy, de utána 1 percig sem marad meg. Finom puha érzést ad a bőrnek, ez pozitív, de sokkal többet vártam illat szempontjából ettől a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Rure90

2016. november 22.

Hozza a megszokott Ziaja minőséget. Mondjuk nem ez lesz a kedvenc tusfürdőm, mert valahogy nem hangolódok az illatára, de ettől függetlenül szívesen használom, nem okozott csalódást (most sem) a márka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

Panni21

2016. október 7.

A csomagolása miatt vettem meg, pontosabban annak az egyszerűsége fogott meg, mivel a gyerekkoromra emlékeztet. Nincs előttem, pontosan miket használtunk akkoriban, de többnyire szlovák, cseh és lengyel kozmetikumok voltak, mivel azokat lehetett könnyen és olcsón beszerezni, az volt a "hazai" (nekünk, határon túliaknak legalábbis).
Finom illata van, bár nem marad meg tartósan, nem szárít, és ár-mennyiség arányban egész gazdaságos. Viszont sajnos nem néztem át tüzetesen az összetevőket, igyekszem kerülni a magas kockázatú, "piros pöttyös" kemikáliákat. Hát, most pont nem sikerült. Egyedül emiatt nem leszek rendszeres használója, minden más téren tetszik a termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

LauraDorina

2015. november 1.

Imádom az illatát! Szerintem nagyon jó, mert ez az első tusfürdőm amitől nem foltosodok. Az illata nagyon jó, nem marad sokáig a bőrömön így nem keveredik testápolók és parfümök illatával. Jól tisztít. Már ennél is maradok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 1.

doreszka94

2015. október 9.

Nagyon finom illata van, ami élménnyé teszi a zuhanyzást, bár utána nem marad meg sokáig az illat. De nagyon puha és selymes lesz a bőröm utána. A kakaóvajas Ziaja a kedvenc, de ez sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.