Zoeva

Ár:   €18.50   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bog, Módosítva: 2017. augusztus 30.

Ár:   €18.50

Erősen pigmentált préselt porokat tartalmazó arckontúrozó paletta 2 kontúrszínnel, egy "banana" púderrel és egy highlighterrel.

vivieenszabo

2018. szeptember 13.

Sokáig fontolgattam a megvételét, ugyanis vegyes véleményeket olvastam róla több fórumon is. Pár hete van a tulajdonomban, de maximálisan elégedett vagyok! Pigmentált és szép színei vannak ! A pezsgő színű highlighter pedig csodás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

cseri88

2018. augusztus 27.

Zoeva, az egyik go-to márkám. Nagyon szeretem ezt a Contour palettát. Gyönyörűen lehet vele kontúrozni, RT ecsettel használom és tökéletesen természetes árnyékot tudok csinálni vele. Tökéletesek az árnyalatok. A legjobb kontúrpaletta:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Bog

2017. november 7.

Menthetetlenül Zoeva rajongó lettem! A szemhéjpúder paletta után szerettem volna mást is a márkától, és mivel pont bronzosító-kontúrozó keresésben voltam, rá esett a választásom. Megmondom őszintén, hogy vele nem volt szerelem első látásra! Első próbálkozás után nagyon el voltam keseredve. Valahogy nem volt hűha érzés. Valahogy nem volt elég intenzív, nem volt elég látványos, nem tetszettek az árnyalatok. Félre is tettem egy kicsit. Nem tudom, hogy mit rontottam el akkor, mert másodjára már tökéletes volt! Tökéletesek az árnyalatok, tökéletes a pigmentáltság, tökéletes a tartóssága! Imádom!
Hihetetlen, hogy ilyen árkategóriában ennyire jó termékeket lehet kapni! Biztos, hogy még jó pár dolgot be fogok szerezni a márkától!
Ajánlom mindenkinek! Próbáljátok ki a Zoeva termékeket! Nem fogtok csalódni!!!
Ha lehetne, 6 csillagot adnék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 7.

Ajánlom mindenkinek! Próbáljátok ki a Zoeva termékeket! Nem fogtok csalódni!!!
Ha lehetne, 6 csillagot adnék!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Színezék. Piros.