Zoeva

Ár:   €9.50   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,09 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. február 16.

Ár:   €9.50
Kiszerelés:   0,09 g

Automata szemöldökceruza hosszan tartó, vízálló, nem maszatolódó formulával. Összetétele vegán, E- és C-vitaminnal gazdagított; ásványi olajoktól, illóktól és tartósítószerektől mentes.

4 árnyalatban kapható: Ammos, Arsenic, Bistre, Cinereous

hambi

2019. január 24.

Ez egy remek szemöldök ceruza. Ultra vékony a hegye és megvan a tökéletes szín is. Nem fogy extra gyorsan, ahhoz képest, mennyire vékonyka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Amadea

2019. január 20.

2019.01.20.: Mostanában fogyott el - váltogatva használtam egy Maybelline-nel, de ez tovább bírta -, ill. van még egy minimális mennyiség benne. A véleményem nem változott, nagyon jó ár-érték arányú szemöldökceruza.

2018.06.24.: Még nem is írtam erről a kis csodáról, pedig mióta használom... egyszer kipróbáltam a Catrice hasonló ceruzáját, de az nagyon hamar elfogy, ezért arra gondoltam, megrendelem a Zoeva darabját, eddig minden terméküket szerettem.
Ez is bejött.:) Sokkal drágább, mint a drogériás társa, de sokkal tovább bírja. Nekem is az Arsenic van meg, a hamvasbarna hajamhoz és a szürkés szemöldökömhöz remekül passzol. Igazság szerint nem is bánom, hogy annyira nincs nagy színválaszték, mert megzavarodnék, mire a swatchok alapján eldönteném, melyik a számomra megfelelő árnyalat és pl. az ABH elég drága ahhoz, hogy fájjon a mellényúlás.:D

Könnyen és gyorsan lehet vele dolgozni, nekem a nap végén is a helyén marad. Még van két másik ceruzám, ha mindenki elfogy, valószínűleg ezt veszem újra, szerintem a Zoeva szuper termékeket gyárt reális áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

andikagunna

2018. április 29.

Itteni vélemények alapján döntöttem úgy, hogy kipróbálom, mivel az ára sem túl magas. Egyszerűen tökéletes. A kialakítása szuper, és nagyon szép, vékony vonalat lehet vele húzni, valamint jól pigmentált maga a termék. :D Kedvenc szemöldökformázó termékem lett. Egyértelmű, hogy újravevős. :D Nekem amúgy a "Bistre" árnyalatban van meg, ami tökéletesen passzol hozzám. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 29.

Amea

2018. március 24.

Anastasia Beverly Hills Pomade-t használok meg port. Az ABH ceruzája is nagyon jó, meg utazáshoz praktikus, de az árát rablásnak tartom. Mivel a Zoeva paletták nagy kedvenceim, kiváló minőségűek és szépek, így adtam egy esélyt a szemöldökceruzájuknak, hátha kiváltják az indokolatlanul méregdrága Anastasiát. És tényleg.
A minőség: nagyon precíz vonalat lehet vele húzni, tartós, pigmentált, nem mászik el.
A praktikum: a keféje kicsit merevebb, mint az ABH, viszont azon az oldalon áttetsző a kupak, szóval nincs szerencsétlenkedés, hogy melyik végét nyitogassam, mert így egyértelmű.
A szín: az ABH-hoz képest itt szűkösebb a választék. Az Arsenic árnyalatot vettem, ahogy dendi írja, ez egy szép hideg szürkésbarna - hidegebb, szürkésebb, mint az ABH medium brown-ja (ki fogom próbálni a Cinereous és a Bistre árnyalatot is).
Az ár-érték arány: kevés van benne, ebben kb ugyanaz, mint az ABH, viszont ez csak harmadannyiba kerül.

Kis update: melegben kicsit hamarabb kopik, mint az ABH.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 24.

Kis update: melegben kicsit hamarabb kopik, mint az ABH.

dendi

2017. július 19.

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade után kerestem valami egyszerűbb és gyorsabb megoldást, végül mivel már a Zoeva szemöldök fixálóját használom, így ezt választottam. Arsenic árnyalatban van meg ez is. Szép hideg szürkés barna színe van. Nagyon pigmentált, szép természetes szemöldököt lehet vele rajzolni. Gyors a használata, kicsi is elég belőle. Nagyon örülök, hogy erre váltottam, ha ez elfogy, akkor már csak ilyet fogok venni. Plusz, hogy Dipbrow Pomadehoz képest ebben nincs parabén. Kicsi adag van benne, viszont nagyon olcsó, úgyhogy szerintem ez sem negatívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Kaolin 0 0