Zoeva

Ár:   €6.20   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2015. december 17.

Ár:   €6.20
Kiszerelés:   1,2 g

Szemhéjceruza extra puha textúrával

• Magasan pigmentált, intenzív színek
  • Vízálló

hambi

2019. január 24.

Nagyon szép színeket lehet kapni ebböl a ceruzából. Nekem a Glance van meg, sötétebb barnás. Nagyon puha, ami néha sajnos nem plusz. Ha idöben átgondolom, hogy ezt akarom használni, gyors bedobom a fagyasztóba elötte :) a liláért fáj a szívem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Lillla31

2018. március 9.

Rock 'n' Roll Bride árnyalatban van meg a ceruza és őszintén szólva sokkal többet vártam tőle. Először kézfejen próbáltam, ott nagyon tartósnak bizonyult, dörzsölésre sem reagált. Később az alsó szempillasorban használtam és nap végére nagyon elmászkált, szemhéjon pedig kopik. Hiába használok smink alapot, nem marad meg az egyenletes csík, amit húzok. Összehasonlítási alapom Bobbi Brown és Armani szemceruza, amitől amúgy nem vagyok elájulva, de lényegesebben ragaszkodóbb, mint a Zoeva. Azt hiszem, maradok a Bobbinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

Amadea

2018. február 4.

Update: A precízebb huzigálás érdekében érdemes pár percre berakni a fagyasztóba (addig meg lehet csinálni a szemöldököt, mondjuk:)), nekem így sokkal szebb lesz az eredmény, utána pedig várni egy kicsit, és úgy megköt, mint a beton, micellavizes fülpucival alig jön le. Először a kézfejemen próbáltam ki az új árnyalatot, amit beszereztem (Mr. Marvelous, fekete alapon lila csillámok vannak benne), pár másodpercig nyomkodtam valamit a gépen, és nemhogy nem jött le, el se maszatolódott, csak kicsit csillámos lett az ujjam hegye.

Na, EZ tényleg puha. Krémes szemceruza, nyümnyümnyüm, nagyon szeretem. Nem karcol és a nap végéig a helyén marad, el se hiszem. Taupe árnyalatban van meg, nagyon szép, csillogó szín, mindenhez megy, a kézfejemről is alig bírtam ledörzsölni. A sok drogériás csalódás elvette a kedvem és azt hittem, mindegyik szemceruza kemény, nem túl pigmentált és úgyis elmászik, minek vegyek drágábbat? Aztán a 30%-os akció elcsábított a Beauty Bayen, annyira örülök neki, mint egy kisgyerek az új játékának.
Én csak az alsó pillasorban szoktam húzni (nem végig) egy vékony vonalat, mert ha vízvonalra kenek valamit, veszélybe kerül az egész műalkotás (szemsmink), ebből megmarad ott is valamennyi, de a könnyezés miatt inkább hanyagolom. Gyorsan kopik a hegye, mert tényleg nagyon puha, de valamit valamiért.
A Bourjois ceruzája hasonlóan ultrapuha, de sajnos nem olyan tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

A Bourjois ceruzája hasonlóan ultrapuha, de sajnos nem olyan tartós.

Blackxentric

2017. december 13.

Opulence árnyalatban szereztem be. Csodásan pigmentált és nagyon tartós. Az árát megkérik, de szerintem megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

dendi

2017. július 19.

Mute árnyalatban van meg. Nagyon nagyon szeretem. Gyönyörű matt szürkés színe van. Pár másodperc alatt megköt, addig kell eldolgozni, utána viszont ott is marad a nap végéig. Felső vízvonalra is használom, onnan nem kenődik le az alsó vízvonalra. Plusz pont, hogy nem irritálja az érzékeny szemeimet. Biztos, hogy még jó pár árnyalatot be fogok szerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

Ildie

2017. január 6.

Maradok az 5 csillagnál, mert minden jó elmondható róluk amit használat közben és viseléskor lehet mondani. De tényleg.
És ha árban azt nézzük, hogy egy UD-hoz hasonlítom mondjuk példának, akkor a Zoeva messze jobb ajánlat.

A DE, a pici de az a lemosás. Nem akar lejönni. Főleg nem az alsó pillasorbó. Ezzel én tudok élni, meg inkább legyen időigényes lemosni, mint mászkáljon.

Mint minden Zoeva véleményemnél, itt it leírom, hogy német a cég, az EU-ból jön, nincs vám,olcsóa posta és gyors is.

A blogomon van full "Hogyan rendeljünk Zoevát" poszt lépésenként, hátha segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

A blogomon van full "Hogyan rendeljünk Zoevát" poszt lépésenként, hátha segít.

Silver66

2016. december 2.

Meg van a teljes 16 darabos kollekcio,gyönyörü szinekben,hibátlan.Krémes,brutal pigmentált,vizvonalban is épp csak hozzáerintem,és mar látszik is.Csak egy a baj,sose tudom eldonteni melyik szint használjam😊Csillagos ötös,nem vitás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 2.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.