Zoologist

Ár:   $135   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kundus, Módosítva: 2017. december 14.

Ár:   $135
Lelőhely:   Cherry Garden

Megjelenés éve: 2017

Fejjegyek: aldehidek, kunkor, citrom, bazsarózsa, esővíz

Szívjegyek: cseresznyevirág, lóhere, írisz, lótusz, rizs

Alapjegyek: borostyán, moha, pézsma, papirusz, szantálfa

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

myscent

2020. május 29.

A Hummingbird eredetiségén felbuzdulva rendeltem ebből is 5 ml-t. Ha másra nem, arra jó volt, hogy leálljak ezzel a házzal. Az illat sem tetszik, de ezen felül egyáltalán nem tudom átélni a hangulatát. Ez lenne a vadvirágos tarka rét, vagy tópart ami felett repdes a szitakötő egész nap? Azt gondolom, ebből többet, szebbet is ki lehetett volna hozni. (Ennyi pénzért...???) Hatalmas ötlet az állatok lényéhez, élőhelyéhez kapcsolódó illatok parfümös üvegbe zárása, de ez itt nem jött át nekem. Sajnálom...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 29.

Amea

2018. március 26.

Nekem ez Claude Monet Vízililiomok/Tavirózsák sorozatának az esszenciája, üvegben. Púderes, virágos alkotás rizzsel és vizes jegyekkel. Semmi bántó élesség, csak puha, lekerekített, krémes jegyek valami ózonos, nehezen megfogható légiességgel.
Törékeny, szép illat az uniszex parfümök nőies vonalán. Nem én vagyok, de így is megér 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Anise Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Limonene