Zoologist

Ár:   $135   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kundus, Módosítva: 2017. december 14.

Ár:   $135
Lelőhely:   Cherry Garden

Megjelenés éve: 2015

Fejjegyek: alma, cseresznye, citrus, orgona, gyöngyvirág, szilva, rózsa, ibolyalevél

Szívjegyek: méz, lonc, mimóza, bazsarózsa, tulipán, ylang-ylang

Alapjegyek: borostyán, kumarin, tejszínhab, moha, pézsmák, szantálfa, fehér fák

Naftalin

2019. október 9.

Ez ma a mi napunk. Langymeleg, simogató őszi napsütésben, egy puha kötött pulcsiban fák és színes levelek kavalkádja között sétálni, és beszívni az utolsó igazi napsugarakat...ez az ő ideje. Szinte már túlérett gyümölcsök, édes virágok mennyei illata, amit a tölgymoha mélyít tökéletesre. Nekem ez a tökéletes napsütéses ősz egy illatban. Csak ülök a padon, és élvezem ezt a nyugtató harmóniát. Nyáron túl sok, de aki szemez vele annak szerintem most érdemes tenni vele egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

erika830104

2019. szeptember 23.

Csodálatos,Lenyűgöző,Fenséges!
dandy-nek hála ajándékba kaptam tőle pár mls mintát vásárlásom mellé.Ha ő nem lep meg ezzel a nem evilági illattal akkor kitudja mikor ismerem meg,és azóta az összes Zoologist illatot ismerni szeretném!
Hummingbird számomra maga a megtestesült paradicsom.
Anno gyermekkoromban Hittanoran nagyon sokszor volt téma az Édenkert,és ahogy akkor elképzeltem és hittan könyvekben le volt rajzolva,nos maga Hummingbird számomra az Éden illata.
Velünk szemben nagyon régen lakott egy már akkor(90’s évek) idős hölgy és láthatóan rajongott a különböző illatos virágokért,na persze ne sima liliomot,rózsát vagy szegfűt képzeljünk el,hanem a legkülönfélébb illatos virágokat,mindig ránk szólt le ne tepjedjük!
Eszem ágában sem volt,olyan jó volt mindig beleszippantani 😊🙏🏻Ott éreztem még egyedül ezt a Fenséges illatot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Csodálatos,Lenyűgöző,Fenséges!
Hummingbird számomra maga a megtestesült paradicsom.

aranybarack

2019. január 19.

Első benyomásra nekem túlontúl illatos volt, oké, szeretem a virágos parfümöket, node ennyi édes lonc meg gyöngyvirág nem lesz túl sok a jóból? Ami érdekessé tette ebben a fázisban, az a méz kissé animális jellege. Később ez ugyan eltűnt, de a lonc is csillapodott, szappanos virágillatot hagyva maga után. A gyümölcsökből az alma a domináns rajtam, virágokból az ilang-ilang és a lonc. Tetszik a páromnak is, és nekem is öt csillag, már csak a ragyogó minősége folytán is, szinte szikrázóan tiszta nedű. Jelzői: napfényes, derűs, édesen virágos, harmonikus. Nem én-azonos, így üvegesre nem vágyom, de tavasszal, hangulatnak szeretni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 19.

Verona5

2019. január 17.

Édibédi háziasszony illat... na most sokat segítettem :) Kellemes, semmi extra hatás, hordható, de majd más lesz eme tett elkövetője.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 17.

BitterSweet

2018. szeptember 11.

Ha most azt mondanák, hogy válasszak egyetlen illatot, és életem végéig azt az egyet használhatom csak, biztos, hogy rá esne a választásom. Tökéletes. Szavak sincsenek rá, hogy mennyire.

A fejillataival kellett pár nap, hogy megbarátkozzam, mert az én ízlésemnek a kifújáskor kirobbanó virágáradat egy kicsit sok. Cseresznyét sajnos nem érzem egyáltalán, pedig nagyon kíváncsi lettem volna rá. És bár a mézet a szívillathoz írja, rajtam kifújástól, azonnal érezhető. Marad is kb 30-40percig ez a mézes orgona illat. Aztán teljesen észrevétlenül, percre percre puhul az illat, jön a lonc, amit én személy szerint imádok, és az ylang-ylanggal karöltve egy hihetetlenül szelíd illattá alakul, ami körülvesz, mint egy csodálatos aura. Nem tudom, hogy a borostyán,a moha, vagy a fás alap ad-e a virágoknak ilyen gyönyörű mélysêget, de tényleg fantasztikus. Itt állnak sorra a csodás, méregdrága parfümjeim, és kb 3 hete csak ezt fújom. Az én drága Férjem, aki szerint a Boss Bottled jó télen-nyáron, ősszel-tavasszal, tárgyalásra és kirándulásra, minektöbb, akitől eddig a : "nem rossz", és az "ez nem olyan szörnyű, mint a múltkori" voltak parfüm téren a bókok netovábbjai, azt mondta a Hummingbirdre, hogy: "ennek olyan az illata, mint a lényednek"

Azé' leesett az állam. De én is így érzem. Megtaláltam benne magamat. Imádom <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Azé' leesett az állam. De én is így érzem. Megtaláltam benne magamat. Imádom <3

Amea

2018. március 25.

Nektár. Napsütés, bódító lonc, mézcsepp, nyári virágok. Az első pillanatban szinte kakofónikus a virágok illatversengése, aztán a csendesedő virágözön mögül előbújik a körte és a pézsma. Instant mosoly.
Alapvetően nem az én parfümirányzatom ez az édes virágos vonal, de ezt néha mégis szívesen fújom magamra. Ez a nyarat idéző nektár olyan jól esik egy-egy borongós napon!
A Zoologist teljes illatminta kollekcióját megrendeltem, és ez az egyik igazán hordható darab. Nagyon tartós illat, ruhán akár napokig is érezhető és bőrön is kibír egy teljes napot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Coumarin