Zoologist

Ár:   $135   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amea, az összetevőket feltöltötte: kundus, Módosítva: 2019. augusztus 18.

Ár:   $135
Lelőhely:   Cherry Garden

Kiadás éve: 2015

Parfümőr: Ellen Covey

Fejjegyek: banán, lágy gyümölcsök, nedves föld

Szívjegyek: füge, trópusi gyümölcsök, ásványi jegyek, mirha, gyanták, növényi gyökerek

Alapjegyek: pézsma, bőr, vetiver, szantálfa, tonkabab

Zoologist Bat 2020 Prin Lomros
Ár: 5200 Ft , Eladó: lazolkov
Állapot: új, üvegéből frissen fújva, Helyszín: Gödöllő-Budapest, fizetés: postánmaradó, foxpost, MPL

elvanui

2019. június 20.

A Zoologist illatok mindegyike (legalábbis az általam ismertek) egy már-már túlságosan is valószerű, mikroszkopikus részletekig kidolgozott álomba repít. Ami egyszerre hátborzongató és gyönyörűséges.
A Bat-tel kapcsolatban akartam én a Lovecraft-szerű, kicsit fenyegetően lázálmos denevérbarlangot, arra voltam felkészülve, de mindig csodás Illattudós házigazdám elkormányozta az álmomat Tokajba, egy borkóstolásra:). Így lett a Bat dohos denevérbarlangjából egy forró nyárban is hűs, földfalú pince, málló téglákkal a boltívgerincekben, az erjedt gyümölcsökből pedig egy csodás, mézesen-aszúsan érett Tokaji, tölgyfahordóstul-tőkén aszalódott szőlőstül-lapockára tapadt, hűlő verejtékestül. De látom és értem a földes sziklabarlang-erjedő gyümölcsmaradék-pézsmaillatú bőrszárnyak érzést is.
AKAROM.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 20.

AKAROM.

RitaL

2019. május 8.

Nagyon jól jellemzi mindenki.
Én simán viselném.
Túlérett gyümölcsök, nedves avar, sötét helyek (barlang). A túlérett gyümölcsök szerves erjedésének csípőssége. De még mindig dúsan gyümölcsillatúak. És ráadásul a penészesség kb negyedóra múlva szelídülni kezd, és a földes gyümölcsösség marad. Sőt, én mentát is érzek benne! Nem tudom, hogy lehet, de érzem. Talán a zöld jegyeket érzékelem mentának. Mindenesetre jól ellensúlyozza a nehéz gyümölcsnedveket.
Gyönyörű, természetes illat, úgy megalkotva, hogy hordani is lehessen. Én ezért ötösre értékelem. Ezt azért nem mindenki tudja összehozni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 8.

Nagyon jól jellemzi mindenki.
Én simán viselném.

Verona5

2019. január 19.

2019.01.19
Jövök újra, mivel felül kell bírálnom magamat: elsősorban az elhamarkodottságomért, illetve azért, mert már illene tudnom, hogy kupak mindig mást mutat, mint a kifújt / kikent illat! :) Túl kell lépni ezen a penészes / rothadt vonalon. Tényleg nagyon más fújkálva! Egész kellemes zöldes, gyümölcsös-banános édeskés illetve kicsit földes-fás-gyökeres-gyantás valami. De ezt csak közelről szaglászva lehet érezni ilyen mélységében. Egészen jó kis illat, viselhető is, ha valakinek beleillik az ízlésvilágába és egészen biztosan nem fogja megzavarni a környezetét sem. Persze azért önmérséklet kell az adagolásához! Megérdemelne négy csillagot is, de nekem azért a kolibrinél nem lesz több / jobb. Maradjunk a háromban. :)

2019.01.17
Tényleg nem szeretném lehúzni, de ez elsőre húúú de szörnyű valami - a kupakból mertem csak egyelőre megillatolni, de így egy nagy kupac rohadt krumpli a penészes pincében. Eddig két pontot kap a versenyző, mert nagy kockázatot vállalt az alkotó és ezt értékelem. Update-tel később jelentkezem majd ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 19.

2019.01.19

2019.01.17

bara89

2018. július 1.

Amea leírása tökéletes az illatról.
A mindennapjaimban és az emlékeimben is nagy szerepet játszanak a parfümök, de azt kell mondjam, ez a legkülönlegesebb kompozíció, amihez valaha szerencsém volt. Nem a legszebb, nem valami éteri megfoghatatlan tökéletesség, hanem maga az elemi, lüktető élet. Nem akarok túl drámai lenni, de ő egy olyan parfüm, amire biztos hogy mindenki emlékezni fog. Ha nem is fog tetszeni, ha nem is tudod viselni, akkor is mindig ott fog maradni benned. Elsőprő ereje van. A mindig nedves sötét föld, rothadó gyümölcsökkel, valami halvány, nyers, vagy inkább éretlen, sőt frissen kikelt zöld elemmel. Első próbánál néhány könnycseppet is el tudtam volna morzsolni. Aki teheti, próbálja ki!
Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Amea leírása tökéletes az illatról.
Tökéletes.

Amea

2018. március 8.

Ez egy utazás az illatok titokzatos birodalmába, nem pedig egy parfüm. A nedves föld nyers szaga, barlangban a kőfal, frissen kikapart gyökerek, lecsöppenő víz, sötétségben megrebbenő szárnyak neszezése. Gyümölcsök múló zamata, szottyadt füge és túlérett banán.
Ha voltál már valaha denevérbarlangban, pont olyan. Gyönyörű játék az emlékekkel, extrém kompozíció.
Imádom, de ez annyira nem evilági, hogy sosem tudnám viselni, mert az olyan lenne, mintha kiakasztanék egy késői Dali festményt a konyhámba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Coumarin, Limonene, Linalool