Zoya

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   15ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szilva86, Módosítva: 2014. július 17.

Kiszerelés:   15ml
Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Homok hatású körömlakk.

Zoya PixieDust Körömlakk 3 db
Ár: 1500/3 db , Eladó: Myrtle
Állapot: képen látható, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel/posta/foxpost

dorci993

2015. március 27.

Az Arianna van meg, azt hiszem talán egy tavaly őszi kollekció része. Nagyon vad szín, legalább is nekem a hétköznapokra egy picikét sok :D Döbbenetesen bogyószínű,egészen lilás, benne nagy hatszögformájú lilás-rózsaszínes glitterekkel, inkább valami buliba tudnám elképzelni. Ettől függetlenül nagyon szeretem, főleg mivel elég egyedien képviseli a homoklakk-témát. 4-5 homoklakkot próbáltam ezen kívül, de egyikben sem voltak ilyen helyes hatszögű glitterek, ez nagyon tetszik. Könnyen felkenhető,és jó gyorsan szárad, de az ecsetet utálom, legalább 3x kell az üvegbe mártanom, hogy befedje a körmöm teljes felületét. A másik negatívum, hogy különösebben nem tartós...a rekordja talán 4 nap, de akkor azért már nem mentem volna ki olyan körmökkel az utcára. Ennek ellenére ha látok majd még valamilyen szép színt, valószínűleg veszek majd:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

Messy2214

2015. január 30.

A zoya in vega van meg. Ha több lett volna a választék valószínűleg nem ezt választottam volna. A kék annyira nem az èn színem,de ettől függetlenül nagyon szép. Csillog össze vissza és nem csak ezüstösen,hanem minden féle színben. A felkenése kicsit macerásabb mint a sima homoklakkoké,de nem sokkal. Egyszer-kétszer megéri rááldozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Danina9592

2014. augusztus 14.

Végre sikerült hozzájutnom két ilyen lakkhoz amik a Zoya in Lux illetve Zoya in Vega nevekre hallgatnak. Eddig csak a kéket próbáltam ki, de fantasztikus volt. 8 nap után úgy mostam le, hogy még egy picikét sem kopott, pedig strandon voltam vele.! Gyönyörű szín, fantasztikus tartósság. Az ecsete annyira nem tetszett, és a vastagabb ecsetet részesítem előnyben. Jó kis lakk, az ára viszont elég húzós, de azért ha lesz rá, biztosan vásárolok még belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol