Zuccari

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anne74, Módosítva: 2016. december 21.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Testápolók

Nyugtató, tápláló, hegesítő és újrahámosító tulajdonságaival az Aloe Soft Cream összetevői kellemes érzést biztosítanak. Nem ragad, regenerálja a mély felhámréteget is. Tulajdonságai: 96%-ban Aloe Vera-t tartalmaz, hidratáló és tápláló hatású, nem ragad, nem hőkezelt alapanyag, hozzáadott víz nélkül.

Az új krém egy emulzió - vagyis kétfázisú keverék. Egy vízből és vízben oldodó anyagokból keletkező vízszerű, valamint egy olajból és zsírban oldódó elemekből álló olajos, hasonló mennyiségű anyag közötti diszperzió. Hogy elkerüljük a két folyadék szétválását, egy harmadik, úgynevezett emulgeálóanyagot adtunk hozzá - így a keverék képes stabil elegyet alkotni. Ajánlott felhasználási területek: tisztítószer okozta irritáció, kozmetikumok előtt, bőrtáplálás okán, szőrtelenítésből, borotválásból adódó irritáció, kitűnő napozás utánra bőrpír esetén, pelenkától származó irritáció, hidegtől vagy nehéz munkától kirepedezett kézre, száraz, dehidratált lábra, izzadásból, érintésből származó kipirosodásra. Javasolt mindennapos használatra. Kiváló antibakteriális, nyugtató hatású, puhává, selymessé és hidratálttá varázsolja bőrét. Az Aloe Soft Cream-et a Ferrarai Egyetem tesztelte. A termék nem tartalmaz glutént, allergiások és nikkel-érzékenyek is használhatják. A kifejlesztés és az előállítás során a gyártó nem alkalmazott állatkísérleteket!

Anne74

2016. december 15.

Teljesen véletlenül találtam rá erre a termékre. (Aloe termékeket kerestem.) Nagyon kellemes használni. Nem hagy ragacsos érzetet , könnyen beszívódik.
Az első használatát és szoláriumozás után próbáltam ki az arcbőrön saját magam is meglepődtem az eredményen. nagyon finom és selymes lett az arcbőröm s utána használtam a megszokott hidratáló krémeimet.
Azóta smink alá is használom, mivel nagyon erős hidratáló hatása van. Antibakteriális krém ami csak előnyére válik.

Nem olcsó , viszont egy ilyen természetes összetevőket tartalmazó krém ezt az árkategóriát elbírja...

Beszereztem még egy tubussal, lesz ami lesz alapon... hiszen gondolok a családom többi tagjaira is... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 15.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Squalane eo 1 0