Adidas

Ár:   850 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. március 2.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet biztosít

Szabina82

2018. augusztus 12.

Eddig ez vált be a legjobban - előtte Rexonát használtam. Az illata kellemes, nem hagy foltot a ruhán, és nem kell tartanom a kellemetlen szagoktól sem. Nagyon izzadékony vagyok, de ebben a hőségben sem volt vele gondom.

Szabina82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

ciska

2018. augusztus 9.

Sok féle deot használtam már, de nekem ez bevált. Nagyon szeretem az illatát amit még a nap végén is ugyan úgy lehet érezni.

ciska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

candy28

2018. július 29.

Eddig a legtöbb Adidas dezodorral meg voltam elégedve, de ennek az illata sem olyan jó és valamiért csípi a hónaljamat is, amit más testvérei nem csinálnak. Na és nem váltja be az ígéreteit sem. Sajnos le kell pontoznom. Állíthatom, hogy ez az Adidas leggyengébb terméke. :(

candy28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Kremcica

2018. június 22.

Hölgyeim, ez nem izzadásgátló hanem dezodor. :) Ergo csak elfedi a szagokat, de attól még izzadni fogunk. Ezt csak azért írom, mert azt elvárni amit a gyártó/termék sem ígér nem fair. Mint dezodor nekem bevált, reggeltől estig kitart a friss illata és nem leszek tőle büdös. Nem a legjobb amit eddig használtam, de a jobbak közül való.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Csutak

2018. június 14.

Akciós most a rossmannban, le is csaptam rá, ha már a golyós testvérét használom. :) Szuper termék és nem leszek tőle büdös akkor sem, ha izzadok. Sajnos ez nálam idegi alapú is, úgyhogy szinte semmi sem segít, így neki sem adhatok öt csillagot.

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

ALettah

2018. június 12.

A kedvenc Adidas deóm. Az illata nagyon kellemes és diszkrét, nem kerül összeütközésbe az épp aktuális parfümömmel. Nálam átlagos megerőltetés mellett elég jól teljesít, sport közben (jóga) már megjelennek a fránya izzadtságfoltok, de én még eddig olyan deót nem láttam, ami tényleg megakadályozza az izzadást. Valószínűleg így van ez jól, hiszen az izzadás a testünk védekezése a túlmelegedés ellen. Szóval elégedett vagyok vele, már a sokadiknál tartok.

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

stimea

2018. április 19.

Regebben hasznaltam a golyos valtozatat,amivel csak ideig-oraig voltam elegedett mert hozzaszokhatott a borom es nem hatott. Mivel ez kb 1-2 eve volt gondoltam ujra probalkozom a fujos verzioval, hatha jo lesz. Eees igen! Eddig bevalt. Kellemes illata van es a ruhaimat sem fogta meg egyelore. Kuponnal vettem igy arban is rendben volt. Megelolegezek neki 4 csillagot aztan update-elek ☺

stimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Niuska

2018. március 13.

ugyan úgy izzadok tőle
de az illata finom.:)

Niuska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

ugyan úgy izzadok tőle
de az illata finom.:)

Ciklon3

2017. augusztus 29.

Nagyon finom illata van, többen is parfümnek gondolták rajtam:-)
Megbízható. Izzadok ugyan vele, a ruhán is sárgás foltot hagy, de mivel jól teljesít 5*

Ciklon3
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Nagyon finom illata van, többen is parfümnek gondolták rajtam:-)

kocos

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 16.

Egy darabig nagyon szerettem. Újra vettük 6szor-7szer, de egy idő után már nem használt. Izzadtam tőle. De az első par hónapban teljesen jól működött, nem is értem...

kocos
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Antioxidánsok: BHT, Sodium Ascorbate
Hidratálók: Mannitol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.