KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Adidas

Ár:   850 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. március 2.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet biztosít

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Csutak

2018. június 14.

Akciós most a rossmannban, le is csaptam rá, ha már a golyós testvérét használom. :) Szuper termék és nem leszek tőle büdös akkor sem, ha izzadok. Sajnos ez nálam idegi alapú is, úgyhogy szinte semmi sem segít, így neki sem adhatok öt csillagot.

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

ALettah

2018. június 12.

A kedvenc Adidas deóm. Az illata nagyon kellemes és diszkrét, nem kerül összeütközésbe az épp aktuális parfümömmel. Nálam átlagos megerőltetés mellett elég jól teljesít, sport közben (jóga) már megjelennek a fránya izzadtságfoltok, de én még eddig olyan deót nem láttam, ami tényleg megakadályozza az izzadást. Valószínűleg így van ez jól, hiszen az izzadás a testünk védekezése a túlmelegedés ellen. Szóval elégedett vagyok vele, már a sokadiknál tartok.

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

stimea

2018. április 19.

Regebben hasznaltam a golyos valtozatat,amivel csak ideig-oraig voltam elegedett mert hozzaszokhatott a borom es nem hatott. Mivel ez kb 1-2 eve volt gondoltam ujra probalkozom a fujos verzioval, hatha jo lesz. Eees igen! Eddig bevalt. Kellemes illata van es a ruhaimat sem fogta meg egyelore. Kuponnal vettem igy arban is rendben volt. Megelolegezek neki 4 csillagot aztan update-elek ☺

stimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Niuska

2018. március 13.

ugyan úgy izzadok tőle
de az illata finom.:)

Niuska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

ugyan úgy izzadok tőle
de az illata finom.:)

Ciklon3

2017. augusztus 29.

Nagyon finom illata van, többen is parfümnek gondolták rajtam:-)
Megbízható. Izzadok ugyan vele, a ruhán is sárgás foltot hagy, de mivel jól teljesít 5*

Ciklon3
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Nagyon finom illata van, többen is parfümnek gondolták rajtam:-)

kocos

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 16.

Egy darabig nagyon szerettem. Újra vettük 6szor-7szer, de egy idő után már nem használt. Izzadtam tőle. De az első par hónapban teljesen jól működött, nem is értem...

kocos
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

6vilag

2017. július 20.

Hát ettől jobb időben tesztelni, mint a mostani hőség, biztos nem lehetne. Szerintem most kiválóra vizsgázott.
Kellemes az illata és nagyon jó a megbízhatósága. Én nem izzadok mellette /mondjuk nélküle sem nagyon/. A ruháim nem látták kárát, nem sárgultak be, igaz kicsit messzebbről szoktam fújni, mint a normális, mert néhány deo képes jó vastag fehér réteggel bevonni a helyet, ahová fújom. Szeretem az illatát, még este is érzem.

6vilag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 20.

KatieWhite

2017. április 15.

Számomra a leghatékonyabb izzadásgátló. Kellemes az illata és tényleg nem izzadok :-)

KatieWhite
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 15.

vellamo

2017. március 3.

Kedvenc. Felfrissít, hűsít, és nagyon jó az illata. Egyetlen hibája, hogy nyomot hagy a fekete ruháimon, de akkor is megkapja tőlem az 5 csillagot, mert ennél jobb dezodorral még nem találkoztam.
A tusfürdőjét is imádom, meg a golyós változatot is használom néha.

vellamo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

A tusfürdőjét is imádom, meg a golyós változatot is használom néha.

tothkatalin0809

2017. január 11.

Annyira jó az illata, de a hajamat tépem, mert olyan sárgás-fehér foltot hagy a ruhán, ami nem jön ki mosással.

tothkatalin0809
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Antioxidánsok: BHT, Sodium Ascorbate
Hidratálók: Mannitol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.