KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Normál

Minden hajtípusra, ragyogóvá és selymessé teszi a hajat.

Fénytelen, töredezett hajra.

EmokeAnita

2017. január 7.

Az amúgy is száraz hajamat horrorisztikus állapotba hozta, nagyon töredezett volt használat után .Az illata ugyan jó, de semmilyen más pozitívuma nincs.

EmokeAnita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

MsKors

2016. július 12.

Enélkül csak a sampon tuti kifésülhetetlenné kócolja a hajam. Jó, hogy van/volt, amíg használtam! Többször újravettem, ahogy a sampont is.

MsKors
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

HRenata

2016. június 30.

Az én hajamat valóban fényesebbé és puhábbá teszi. Száraz hajvégeim vannak, a hajtő viszont gyorsan zsirosodik, és balzsam nélkül elég nehezen kifésülhető mosás után a hajam. 1-2 percig hagyom rajta ezt a balzsamot. Sűrű állagú, de szerintem a vizes hajon könnyen eloszlik és nekem a kiöblités sem okoz gondot. A fésülés is könnyebb és szárítás után nagyon szép fényt ad a hajamnak.

HRenata
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 30.

2016. május 28.

Azt hittem jobban le lesz pontozva ez a termék, de nem, úgyhogy kénytelen vagyok én nagyon szigorú lenni. Van azért jó tulajdonsága is a balzsamnak: kellemes, citromos az illata (ami száradás után nem marad meg). Viszont egyáltalán nem teszi selymesebbé, vagy könnyebben kezelhetőbbé a hajamat, ami egyébként hennával festett, tehát jól kellene működnie rajta egy bio balzsamnak. Ha felkenem a nedves hajamra azonnal egy nagyon sprőd furcsa tapintást eredményez, leöblítve pedig talán csak ront a helyzeten és érdemes inkább kihagyni a balzsamot, mint használni, egyszerű samponos mosás után szebb a hajam, mint ezzel a termékkel kombinálva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 28.

szakszil

2016. május 22.

finom illata van teszi amit kell :)

szakszil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 22.

finom illata van teszi amit kell :)

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2016. május 12.

Na menjünk szépen sorban. Elég kis kiszerelés, az én hosszú hajamhoz ez nem túl szerencsés, de tetszik a kis levél a kupakján, apróság, de szerintem szuper. Az illata nagyon finom, barackos-citrusos illat természetesebb kivitelben, kicsit intenzívebb, mint a samponjáé, jobban is benne marad a hajban, de még így sem tartós, amit kicsit bánok. Nagyon kevés ideig, kb 3 percig szoktam csak fent hagyni, de így is kifejti a hatását. Az egész hajamra szoktam felvinni, mert így varázsol igazán szépen hajakat, viszont így gyorsabban is zsírosodik a fejbőröm, aminek nem igazán örülök. A hatását nézve jó termék, nagyon szép fényt és volument ad a hajnak, eddig nem jellemző néha aranyos, néha rezes fényt adott a hajamnak amit egyszerűen imádok. Az egyetlen bajom vele, hogy a hajvégekkel nem kezd túl sok mindent, ugyanolyan száraz és talán kicsit szálló hajam lesz tőle és egyszerűen ordít egy kis hajolajért. Szeretem, de nem az igazi.

KupaiVirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. május 12.

renszalai

2016. február 7.

A legtöbb balzsamjukat kipróbáltam,de ez lett a nyerő. Ettől lett a legselymesebb a hajam,de nem lapít,nem zsírosít. Jó az illata,állaga. De mindig keverek bele egy kis magnéziumos keserűsót,akkor lesz igazán jó az eredmény.

renszalai
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

szgreta

2015. december 2.

Szépek az összetevői,használat után könnyebben kifésülhető a hajam.De az illata...ez már a sokadik Alverde termék,amin nagyon érződik egy alkoholos mellékillat.Mintha barackpálinkát kennék a hajamra...ez annyira zavar,hogy nem fogom újravenni,

szgreta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

Eple

2015. október 24.

Könnyen fésülhető lesz a hajam, nem zsírosítja az illata és az összetevői is nagyon jók!

Eple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 24.

zsofbar77

2015. július 4.

Hajbalzsamként szárított, de ha szőrtelenítésre használom, akkor általában nem pattogok ki, aminek nagyon örülök. :)

zsofbar77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 4.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.