KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Értékes gránátalma mag olaj és organikus shea vaj támogatja a száraz és repedezett bőrt. Intenzív, azonnali és tartós hidratáló krém.

RarityRose

2018. január 31.

Kézkrémet kerestem, mert nagyon kiszárította a kezeimet a teafaolaj. Gondoltam az Alverde jó lesz, mivel bio és szeretem a bio dolgokat. Nem bántam meg, hogy megvettem, hamar megszárad a kezeimen jól hidratálja azokat, az illatahoz is kezdek hozza szokni olyan tipikus 'alverde illat' mivel szinte mindegyik krémjének hasonló az illata. Egy szóval nagyon jól hidratál, csúszos, olajos, hamar megszárad, az illatta is finom, és árban is nagyon jó plusz mennyiségre is. Kell ennél több? :)

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

jkrisztie2

2018. január 30.

Végre kapható! Nekem ez most valahogy jobban tetszik, mint a körömvirágos kézkrém, talán azért, mert sokkal gazdagabb, intenzívebb krém! Az illata is kellemes. Mindent kipróbálok, ami gránátalmás, ezt sem lehetett kihagyni.

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 30.

Helllaa

2017. december 28.

Sajnos nem szagoltam meg vàsàrlàs előtt.... Számomra büdös, bár szép összetevőkből álló, jó kis kézkrém.
Maradok a körömvirágos változatnál.

Helllaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

Maradok a körömvirágos változatnál.

pankajanosi

2017. december 15.

Tavaly télen sikerült megúsznom a száraz+sebes bőrt a kezemen, hála ennek a kézkrémnek.Reggel és néha este is bekentem vele a kezem és már egész kevés krémtől érezni lehetett a változást. Jó illatat van , könnyen beszívja a bőr, jók az összetevői és még olcsó is :)

pankajanosi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 15.

csvik

2017. december 6.

Nagyon jó kis termék, elég egy kevés is belőle így gyorsan beszívódik. Gyakran használom.

csvik
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

estherkovacs

2017. november 15.

Nagyon megszerettem ezt a kézkrémet. Egyáltalán nem repedezik ki a bőröm, amióta használom, sőt, jó puha lesz tőle. Gyorsan beszívódik és az illata is kellemes.

estherkovacs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

karenhorn93

2017. november 3.

Imádom ezt a kézkrémet. Nagyon hidratál, őszre, télre tökéletes...Néhány hétig napi szinten műanyag kesztyű volt rajtam és nagyon kiszárította a kezem, kiütéses lett a bőröm egy-egy helyen és ez a krém teljesen helyrehozta. Az illata nagyon különleges, eleinte furcsának találtam, de mára már megszerettem. Zsíros beütése van magának a kézkrémnek, de számomra ez cseppet sem volt zavaró. Legjobb, számomra :)

karenhorn93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

IKeakati

2017. október 18.

A táskámban van ősztől kezdve, ha napközben szükség van rá. Nem túl zsíros, bár volt már ennél jobb kézkrémem is. Az illata rendben van, az ára is teljesen elfogadható.

IKeakati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 18.

zsofi017

2017. szeptember 24.

Az illata egész jó (tipikus alverde-s, kicsit még az almás arckrémükre is emlékeztet) és viszonylag kevés is elég belőle. Elég lassan szívódik fel (5-10 perc azért kell neki) és kicsit olajos érzet marad a bőrömön egy ideig, de ha este kenem be, nem zavaró, viszont kell azért idő neki, amíg hat. Nagyon kiszáradt a kezem és kb 1 hét kellett neki, míg rendbe hozta. Szóval nem az az egyik napról a másikra ható krém. De nem pénzkidobás, csak semmi extra.

zsofi017
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

dreammiyss

2017. szeptember 1.

Sajnos nekem ez a kézkrém nem vált be. Alapos bekenés után ragad, pár perc múlva is ragad. Az összetevők miatt kap 3 csillagot!

dreammiyss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!