KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Értékes gránátalma mag olaj és organikus shea vaj támogatja a száraz és repedezett bőrt. Intenzív, azonnali és tartós hidratáló krém.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

estherkovacs

2017. november 15.

Nagyon megszerettem ezt a kézkrémet. Egyáltalán nem repedezik ki a bőröm, amióta használom, sőt, jó puha lesz tőle. Gyorsan beszívódik és az illata is kellemes.

estherkovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

karenhorn93

2017. november 3.

Imádom ezt a kézkrémet. Nagyon hidratál, őszre, télre tökéletes...Néhány hétig napi szinten műanyag kesztyű volt rajtam és nagyon kiszárította a kezem, kiütéses lett a bőröm egy-egy helyen és ez a krém teljesen helyrehozta. Az illata nagyon különleges, eleinte furcsának találtam, de mára már megszerettem. Zsíros beütése van magának a kézkrémnek, de számomra ez cseppet sem volt zavaró. Legjobb, számomra :)

karenhorn93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

IKeakati

2017. október 18.

A táskámban van ősztől kezdve, ha napközben szükség van rá. Nem túl zsíros, bár volt már ennél jobb kézkrémem is. Az illata rendben van, az ára is teljesen elfogadható.

IKeakati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 18.

zsofi017

2017. szeptember 24.

Az illata egész jó (tipikus alverde-s, kicsit még az almás arckrémükre is emlékeztet) és viszonylag kevés is elég belőle. Elég lassan szívódik fel (5-10 perc azért kell neki) és kicsit olajos érzet marad a bőrömön egy ideig, de ha este kenem be, nem zavaró, viszont kell azért idő neki, amíg hat. Nagyon kiszáradt a kezem és kb 1 hét kellett neki, míg rendbe hozta. Szóval nem az az egyik napról a másikra ható krém. De nem pénzkidobás, csak semmi extra.

zsofi017
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

dreammiyss

2017. szeptember 1.

Sajnos nekem ez a kézkrém nem vált be. Alapos bekenés után ragad, pár perc múlva is ragad. Az összetevők miatt kap 3 csillagot!

dreammiyss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

saretta

2017. augusztus 22.

Nagyon jó kis kezkrem, szép összetevőkkel. Az én bőröm (a kézfejemet is beleértve) elég száraz még nyáron is, így engem nem zavar, hogy ennyire zsíros. Más texturaju kezkremekhez vagyok szokva (Balea), először fura is volt, de nagyon hamar megszerettem, viszont egy picit dragallom. Meglatjuk, hogy a hideg idő bekoszontevel hogy teljesít, eddig ötös.

saretta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

dottya

2017. július 14.

Extrém száraz kezem van, ezért nagyon örülök, hogy megtaláltam ezt a krémet. Jó tömör, zsíros, de nekem szinte azonnal beszívódik és pihe-puha lesz a bőröm. A körmeim is sokkal szebbek mióta használom. Az illata pedig isteni, mennyei! Nem győzöm szagolgatni, még a párom is megjegyezte, hogy milyen jó illata van. Egyetlen hátránya, hogy iszonyat gyorsan fogy, mert minden kézmosás után kénytelen vagyok használni. Ez viszont nem von le a krém jótékony hatásaiból, nekem 5 csillagot ér! :)

dottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

Lina1105

2017. június 27.

Egy átlagos kézkrém, szép összetevőkkel. Illata, állaga kellemes, viszonylag olcsó, de semmi kiemelkedőt nem nyújt. Erős hármas lenne, de legyen inkább 4 csillag, az összetevők miatt.

Lina1105
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

vargaberni

2017. június 16.

Az árát megéri, viszont drágábban nem hiszem, hogy megvenném. Illata és állaga nagyon jó, puhítja a bőrömet. Hátrány viszont, hogy elég sok ideig zsírosabb lesz utána a kezed.

vargaberni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 16.

QAMeli

2017. június 16.

Az illata és az állaga tetszik, viszont nekem is nagyon nehezen szívódik be, zsíros marad utána a kezem, ami nagyon zavaró, mivel hosszú percekig nem tudok a billentyűzethez nyúlni munkában.

QAMeli
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!