KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Értékes gránátalma mag olaj és organikus shea vaj támogatja a száraz és repedezett bőrt. Intenzív, azonnali és tartós hidratáló krém.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Imo

2018. június 19.

Több mint két éve használom, leginkább az ősz beköszöntével, egészen tavaszig. Sokat mosogatok, ilyenkor a hideg miatt pluszban nagyon kiszárad a kezem, de ez a krém nagyon jól ápolja :) Szeretem az illatát, és hogy kicsit nehezebb az állaga, mégis viszonylag hamar beszívódik. Elég belőle kevés is egyszerre, és az ára is kedvező :)

Imo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

AppleMaple

2018. május 18.

Szerencsére csak egy kis 25 milis mini kiszerelést vettem belőle, az illata az tetszik de nem szivódik be valami könnyen vagy csak nekem nincs szükségem ilyen intenziv hidratálásra ... végül odaadtam anyukámnak.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Shine*

2018. május 14.

Ár-érték arányban a legjobb kézkrém, amit valaha használtam. Már többször újravásároltam. Nagyon jól hidratálja és ápolja a sokszor száraz kezeimet.

Shine*
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

Eria

2018. április 22.

Két krém van a táskámban kézre. Az egyik egy tőzegáfonyás neutrogena, a másik ez.
Nagyon tetszetős összetevői vannak, szeretem az illatát, könnyü krém, viszont erős kiszáradásra kevés és kicsit lassan issza be a bőröm. Szerencsére nekem elég általában az az ápolás, amit nyujtani tud, nagy igénybevétel esetére meg ( irattárba adásra nagy mennyiségü régi papír átválogatása, elcipelése, amitől matrózkeze lesz az embernek ) ott a másik krém.
Külön pozitív, hogy lényegében bárhová kenhető.
A legutóbbi rendezvényen, helyszínen kellett minimáleszköztárral megoldani a sminkelést, így sikerült is a csillámos eye tint-emet mindenhová máshová is felkenni egy ügyetlen mozdulattal. Szerencsére ez a krém ott volt, így a felesleges helyekről el tudtam vele távolítani, olajtartalma szépen segített. Az az alkalom elég szerencsétlen volt egyébként, mert sikerült vele a szemem belső zugába is belekapni. Gyorsan kitöröltem. Irritációt nem okozott.

Eria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Külön pozitív, hogy lényegében bárhová kenhető.

happymom1

2018. április 16.

A baleás kézkrémek után ezt is kipróbáltam, eddig ez a legjobb, nekem nagyon sokat segít a száraz kezeimen, de elég erős az illata így nappal nem használom, én itthon vagyok 4 gyermekecskével sütök-főzök tésztát dagasztok, nem lenne jó ha az ételnek kézkrém illata lenne. Lefekvés előtt bekenem 2-3 perc múlva beszívódik, reggelre puha érzetű a kezem.

happymom1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

Morgana27

2018. március 30.

Nagyon gyorsan kiszárad a bőr a kezemen, erre keresek megoldást. Nekem tetszik az illata, az állagával sincs gondom (elég egy borsónyit használni egyszerre), viszont nem túl hosszan tartó a hatása. még keresgélek.

Morgana27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 30.

RarityRose

2018. január 31.

Kézkrémet kerestem, mert nagyon kiszárította a kezeimet a teafaolaj. Gondoltam az Alverde jó lesz, mivel bio és szeretem a bio dolgokat. Nem bántam meg, hogy megvettem, hamar megszárad a kezeimen jól hidratálja azokat, az illatahoz is kezdek hozza szokni olyan tipikus 'alverde illat' mivel szinte mindegyik krémjének hasonló az illata. Egy szóval nagyon jól hidratál, csúszos, olajos, hamar megszárad, az illatta is finom, és árban is nagyon jó plusz mennyiségre is. Kell ennél több? :)

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

jkrisztie2

2018. január 30.

Végre kapható! Nekem ez most valahogy jobban tetszik, mint a körömvirágos kézkrém, talán azért, mert sokkal gazdagabb, intenzívebb krém! Az illata is kellemes. Mindent kipróbálok, ami gránátalmás, ezt sem lehetett kihagyni.

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 30.

Helllaa

2017. december 28.

Sajnos nem szagoltam meg vàsàrlàs előtt.... Számomra büdös, bár szép összetevőkből álló, jó kis kézkrém.
Maradok a körömvirágos változatnál.

Helllaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

Maradok a körömvirágos változatnál.

pankajanosi

2017. december 15.

Tavaly télen sikerült megúsznom a száraz+sebes bőrt a kezemen, hála ennek a kézkrémnek.Reggel és néha este is bekentem vele a kezem és már egész kevés krémtől érezni lehetett a változást. Jó illatat van , könnyen beszívja a bőr, jók az összetevői és még olcsó is :)

pankajanosi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 15.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!