KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   249 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sbbejus, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

A jojoba olaj és a körömvirág kivonat tanusított biogazdálkodásból származik.

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

lolkabolka

2018. december 17.

Elégedett vagyok a termékkel. Megfelel az elvárásoknak, olcsó, natúr, jó! Szívesen használom, de a Dr. Hauschka ajakápoló stiftjét nem tudja felülmúlni.

Update:mostmár leginkább ezt az ajakápolót használom (olcsó és könnyen beszerezhető) Krémes, csillogó fényt hagy felkenés után - ezt különösen szeretem. Sokszor újra vettem, és még fogom is!!!

lolkabolka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Krisztina1999

2018. december 11.

Nekem nagyon nem jött be, rontott a helyzeten. Azt vettem észre hogy mielőtt használtam kb semmi baja nem volt a számnak,miután használtam , kiszáradt :DD
Szóval nekem ez kuka sajnos
Illatra sem jött be

Krisztina1999
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

Szóval nekem ez kuka sajnos
Illatra sem jött be

angie91

2018. december 10.

Semmi különöset nem tapasztattam, ugyanolyan, mint a többi ajakápoló: zsíros, könnyű elmaszatolni és nagyon sokáig elég. Azt gondolom, hogy egy natúr kozmetikumba nem illik potenciális bőrirritáló anyagot tenni.

angie91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

gittus0924

2018. december 5.

Nagyon jó minőségű az árához képest! Én is éjszakára használom és reggelre még a kissé kirepedt ajkakat is begyógyítja (ha nem is teljesen, de sokkal jobb a helyzet mint előző nap:))

gittus0924
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

Lilluc

2018. december 4.

Teljesen elégedett vagyok vele.
Olcsó, jól hidratál és ami nekem nagyon fontos, hogy nem idegesít, ahogy szinte csöpög le az ajkamról, mint a legtöbb ajakápoló :)
A Himalaya Herbals ajakápolója mellett ez a másik nagy kedvencem.

Lilluc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Teljesen elégedett vagyok vele.
A Himalaya Herbals ajakápolója mellett ez a másik nagy kedvencem.

adra

2018. december 3.

Ár/érték arányban szipi szuper!!! Mindig ki van fogyva az állvány a DM-ekben, már ez is elárul valamit :D Nagyon szeretem, viszonylag könnyen beszívódik és nem hagy ilyen zsíros filmréteget az ajkakon, nagyon jó hidratáló és ápoló hatása van. Ha ezzel bekenem a számat estére, másnap reggel is puha marad.
Szuper! :)

adra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Szuper! :)

Szandika12

2018. november 30.

Nagyon jó ajakápolónak találom egyelőre, nagyon szeretem a körömvirág illatát. Elég tápláló, eddig nagyon szépen puhán tartja a szám, teljesen elégedett vagyok vele. :)

Update: És egyre jobb és jobb. Nagy meleg miatt, véletlenül elvittem szalonnasütéskor :D, kicsit megolvadt és így még jobb szerintem a hatása. Nagyon szeretem a színét, ami a körömvirág miatt néz így ki. Szerintem még mindig nagyon hatásos ajakbalzsam, a legjobbak közt a helye, hidratált marad a szám. Ne felejtsetek sok folyadekot inni, mert az is nagyon fontos. :)

Update 2: Már majdnem lepontoztam, hogy mostanában semmit sem csinál, azonban este ajánlom vastagon bekenni az ajkakat, mert úgy használ. :) Így elfogom használni, már majdnem kidobtam :D.

Szandika12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

cukicsajszi

2018. november 28.

Éjszakára szoktam használni, reggelre profin rendbeteszi a számat. 😊Szeretem az illatát és a citromsárga szín engem mindig feldob!

cukicsajszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 28.

boszetim

2018. november 24.

Sokadjára vásárolom. Krémes, puha, könnyen kenhető. Szeretem a visszafogott illatát. A kedvenc “labellóm”.

boszetim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 24.

nycsicsi

2018. november 21.

Jó illatú és állagó ajakápoló, Nem zsíros, nem ragad és tényleg csodát tesz az ajkakkal. Napi szinten használom. Ami pluszban tetszik benne - ellenben pl. a Labello termékekkel - hogy hideg időben sem szárad rá a számra.

nycsicsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract