KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sbbejus, Módosítva: 2017. június 16.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

A jojoba olaj és a körömvirág kivonat tanusított biogazdálkodásból származik.

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

palfruzsina90

2017. október 17.

Kellemes textúràjú, bio, ràdàsul a sajàt màrkàs termékek kategóriàjàban verhetetlen àron van! (249.-)

palfruzsina90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Vanille

2017. október 12.

Röhejes módon megéri az árát. Egy barátnőm ajánlotta, miután óriásit csalódtam a Labello ajakápolókban, és nagyon örülök, hogy megvettem. Kevés is elég belőle, és nagyon sokáig hidratált, kellemes, és krémes érzetet hagy maga után. Matt rúzsok alá is ezt szoktam kenni, hogy ne szárítsák agyon a számat. Ami az illatát illeti, semmi extra, és színe sincs, de ez egyáltalán nem zavar akkor sem, amikor önmagában használom.

Vanille
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

KekHajuLany13

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 23.

Nem rosz termék, de a 2. adagnyi már kevésbé hidratált. 4* max.

KekHajuLany13
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Nem rosz termék, de a 2. adagnyi már kevésbé hidratált. 4* max.

Leyna

2017. szeptember 22.

Számomra a legjobb ajakbalzsam. Nagyon jól hidratál, kellemes érzet, rúzs alá is alkalmas, nem fénylik túlzottan. Körülbelül egy éve napközben csak ezt használom (éjjelre pedig az Oriflame kis tégelyes balzsamát).

Leyna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Babika20

2017. szeptember 22.

Illata kellemes, tipikus körömvirág, semmi meglepetés, az állaga is rendben van, most csak ezzel kenem az ajkaimat. Nem hagy ragadós érzetet, mehet rá rúzs is, mert nem csillognak utána az ajkaim. Hidratálása sem rossz, nyárra tuti elég, télire most elmegy. Ennek ellenére ár-érték arányban pipa.

update: a rossmann saját márkásával összehasonlítva, ami szintén körömvirágos, azt jobban szeretem :) krémesebb és jobban táplál

Babika20

Kesudio

2017. szeptember 18.

Az illata nem fogott meg, de száraz ajkakra tökéletes.

Kesudio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Az illata nem fogott meg, de száraz ajkakra tökéletes.

rammy717

2017. szeptember 10.

Sebgyógyulás elősegítése céljából kerestem körömvirágtartalmú krémet, és mindegyikben volt valami inci, ami nem tetszett (leginkább a petrolatum). Akkor találtam ezt, és rengeteg féle olaj van benne, ami nagyon bejött, bár nem testápoló, de közvetlen kenegetem a gyógyuló sebekre, és azt kell mondjam, működik. Kellemes, visszafogott illata van, esténként használom az ajkaimra is. Jól hidratál, azóta az sem olyan száraz, cserepes. Ár érték arányban szerintem verhetetlen.

rammy717
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Naschkatze

2017. szeptember 5.

Nem rossz, egynek jó, nem kiemelkedő de nagyon kedvező az ára és ahhoz képest jól teljesít. Az illata sem tolakodó.

Naschkatze
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

veresbarbi

2017. augusztus 31.

Nagyon szeretem az illatát és a hatását is. Tetszik,hogy ilyen krémes,nagyon jól hidratál,és nem érzem szükségét,hogy óránként kenegessem, mert órák múlva is érzem,hogy az ajkaim puhák tőle. Ár-érték arány 10*, messze lekörözi a 3x ennyibe kerülők hatását.

veresbarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Bogg

2017. augusztus 24.

Anya mindig ilyet vesz, neki bevált. Nekem nagyon büdi, és nehezen szívódik be belőle bármi is, ez elveszi a kedvem a használatától. Viszont egyszer-kétszer mikor használtam, egészen rendbe tette az ajkaimat.

Bogg
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract