Alverde

Ár:   249 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sbbejus, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

A jojoba olaj és a körömvirág kivonat tanusított biogazdálkodásból származik.

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

Blankiss

2019. február 14.

Szeretem ezt a terméket, de nem használom minden napra, nekem elég ragacsos, ami sokszor zavaró. Pedig jól hidratálja az ajkaimat, de az állagán lehetne javítani.

Blankiss
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 14.

Qwerty

2019. február 7.

Már két éve használom váltásban más termékekkel. Ez csak a második helyezett, nagyon hideg időben, vagy már kiszáradt bőrre nem elég. Zsíros, de nem túl durván, vékonyabban kenve nem zavaró. Hamar eltűnik, de legalább nem nyúzza le a bőröm. Viszont csak ezt nem merem használni, mert van egy olyan gyanúm, hogy sokat használva szárít. Ha kicsit melegebb lesz az idő, semmiképp nem fogom használni.

Qwerty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

Tavasz tündér

2019. február 4.

Jó ideig használtam, szerettem is, de leváltottam az alterrás kamillás ajakápolóra. Nem volt mindig elég hidratáló hatású. Melegebb időben tetszett, amikor kicsit megolvadt, de alapjáraton masszívabb a formulája és én a zsírosabb ajakíreket kedvelem. Nem szívódik be teljesen, kis viaszos réteget hagy maga után. Télen nekem már kevésnek bizonyult. De nem rossz, árban sem. Egy próbát megér.

Tavasz tündér
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 4.

Penci0808

2019. február 3.

Nagyon nagy függője vagyok az ajakápolóknak, sajnos ha egy nap nem kenem be a számat már nagyon kiszárad, elkezd hámlani, kisebesedik. Rengeteg ajakápoló közül ez a kedvencem. Ár érték arányban a legjobb. Napi egyszer bekenem vele a számat és egész nap hidratált marad. Nekemaz illata is kifejezetten tetszik és az állaga is nagyon jó számomra.

Penci0808
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

Szandika12

2019. január 30.

Update 3: Ja jut eszembe ősszel jó volt, úgyhogy lehet arra újra fogom venni, végül télen nem jött be ajakápolónak. :). Egyébként a körömvirágkrém is órák múlva szívódik be, egyáltalán nem csoda, ha valaki azt írta erről az ajakápolóról, hogy nem szívódik be és zsíros érzetet kelt, bizony bizony ezek a körömvirágkrém velejárói, továbbra is mindenkinek éjszakára ajánlanám! :)

Legelső vélemény:
Nagyon jó ajakápolónak találom egyelőre, nagyon szeretem a körömvirág illatát. Elég tápláló, eddig nagyon szépen puhán tartja a szám, teljesen elégedett vagyok vele. :)

Update: És egyre jobb és jobb. Nagy meleg miatt, véletlenül elvittem szalonnasütéskor :D, kicsit megolvadt és így még jobb szerintem a hatása. Nagyon szeretem a színét, ami a körömvirág miatt néz így ki. Szerintem még mindig nagyon hatásos ajakbalzsam, a legjobbak közt a helye, hidratált marad a szám. Ne felejtsetek sok folyadekot inni, mert az is nagyon fontos. :)

Update 2: Már majdnem lepontoztam, hogy mostanában semmit sem csinál, azonban este ajánlom vastagon bekenni az ajkakat, mert úgy használ. :) Így elfogom használni, már majdnem kidobtam :D.

Szandika12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 30.

Legelső vélemény:

agnese82

2019. január 22.

A legjobb ajakápoló. Mindig gyorsan rendbeteszi a kiszáradt, széltől-hidegtől kipirosodott ajkaimat. Évek óta csak ezt használom.

agnese82
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 22.

fancsisz

2019. január 22.

Szerintem csúcs szuper cucc! A repedt, majdhogynem vérző ajkamat napok alatt helyrehozta.
Az állaga nekem nagyon tetszik, sűrű. Nem szívja be hamar a szám ami így a téli hideg szeles időben nagyon jó védelem.
Egyetlen dolog ami nem tetszik az az illata, de ettől függetlenül 5*, mert az illata nem számít, a sok pozitívum mellett!

fancsisz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

Buklika

2019. január 16.

Az illata engem a "hagyományos szőlőzsírra" emlékeztet, ami nekem nagyon tetszik! Az ajkaim nem szokták beszívni, csak úgy viaszosan rajta marad, szóval szélbe és nagy hidegben ideális, de regeneráló hatása nemsok van. Csak kézmosás után szeretek kézkrémezni, és ha azt nem tudok, akkor ezt használom a kézfejemen a téli időben cserepesre száradt bütykeimre--- és abbban nagyon jó! Számomra csak a hideg időszakban alapdarab, máskor túl sok. Én megadom neki az 5-öst, mert számonra ár-érték arányban igenis az!

Buklika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

Horvathangelika1

Korcsoport: < 18
2019. január 11.

Nagyon ócó,gondoltam kipróbálom ennyiért. Az illata meglepetés volt,én másra számítottam. (Jobbra) az állaga borzalmas,kenődik össze-vissza,fénylik,nem szívódik be,az íze borzalmas, az a tipikus sarki boltból vett szőlőzsír.
Elhasználom ha már megvettem, néha eszembe jut indulás előtt felkenni,de mindig megbánom,mert nem szívódik be rendesen, és ott fénylik a számon.

Horvathangelika1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 11.

Sziporka88

2018. december 28.

Talán ez a legjobb ajakápoló télen. Sajnos ez sem nyújt 100-os védelmet. Az állaga nagyon klassz, az íze nem annyira.

Sziporka88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract