KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   249 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sbbejus, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

A jojoba olaj és a körömvirág kivonat tanusított biogazdálkodásból származik.

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

Szandika12

2018. október 11.

Nagyon jó ajakápolónak találom egyelőre, nagyon szeretem a körömvirág illatát. Elég tápláló, eddig nagyon szépen puhán tartja a szám, teljesen elégedett vagyok vele. :)

Update: És egyre jobb és jobb. Nagy meleg miatt, véletlenül elvittem szalonnasütéskor :D, kicsit megolvadt és így még jobb szerintem a hatása. Nagyon szeretem a színét, ami a körömvirág miatt néz így ki. Szerintem még mindig nagyon hatásos ajakbalzsam, a legjobbak közt a helye, hidratált marad a szám. Ne felejtsetek sok folyadekot inni, mert az is nagyon fontos. :)

Szandika12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 11.

Csipetke

2018. október 2.

Imádom Imádom és Imádom. A legjobb ajakápoló mind közül. Gyűjtő és függő vagyok van tapasztalatom ajakbalzsam terén. Tetszik a csomagolás az illat ami nem tolakodó az íze ami szinte nincs. Egyből csodát tesz az ajkammal. Így ősz lévén be is szereztem. Tudnám még dicsérni de a lényeg, hogy nagyon nagyon szeretem és nagyon szuper. A legdrágábbakat is odaveri simán.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

violavoncydonia

2018. szeptember 29.

A legjobb ajakbalzsam amit életemben használtam, pedig gyűjtöm őket gyerekkorom óta...sok van és sok volt. Nem a legizgibb szín vagy illat de nagyon nagyon kellemes, olcsó, szép összetevőkkel.

violavoncydonia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

HNReni

2018. szeptember 28.

Az itteni vélemények alapján vettem, most először. Nagyon jól hidratál. Felkelés után nagyon selyem érzés. Tényleg megérte, főleg hogy csak 250 Ft volt.

HNReni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

MrkAnita

2018. szeptember 18.

Oh te jó ég, hol volt eddig ez az ajakápoló, hogy nem került a karmaim közé?
Imádom! A leges legjobb amit eddig valaha próbáltam.
Szépen terül, nem ragacsos, nem maszatolós, nem olvadós, tökéletesen ápol és hidratál. Rúzsok alatt is remekül működik. Nekem az illata is kifejezetten tetszik. Az összetevői jók, ár érték arány csillagos ötös!

MrkAnita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Oh te jó ég, hol volt eddig ez az ajakápoló, hogy nem került a karmaim közé?
Imádom! A leges legjobb amit eddig valaha próbáltam.

M3la

2018. augusztus 29.

Tenyleg csodatermek. Masodikat vettem meg belole, imadom, az ararol meg ne is beszeljunk. A legjobb amit eddig probaltam,a labellot messze veri !

M3la
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Sziszkacsiga

2018. augusztus 13.

Kicsit fura illata van, de egész jó kis ajakápoló. Sokáig elég és jól hidratál.

Sziszkacsiga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Kicsit fura illata van, de egész jó kis ajakápoló. Sokáig elég és jól hidratál.

Marzipan

2018. augusztus 10.

Ár-érték arányban mind közül ez a legjobb ajakápoló. Kifejezetten szépek az összetevői és rendkívül hatékony is. Könnyű érzetet hagy maga után, mégis remekül ápol. Rúzsok alá szinte mindig használom!:)

Marzipan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 10.

mangi21

2018. augusztus 8.

Csak őt használom az ajkaimra! Nekem a legjobb!

mangi21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Csak őt használom az ajkaimra! Nekem a legjobb!

Dorci19

2018. augusztus 5.

Nagyon jó. Ajakápoló függő vagyok (sajnos) a létező összeset kiprábáltam már kb olcsóbbtól a drágábbig. Nagyon megéri az árát, sokszor akciózzák is 250 ftért a dmben, olyankor mindig beszerzek többet is. Nagyon szárazak az ajkaim de ha ezzel bekenem több órát kibír. Rúzsok alá is fel szoktam kenni. Engem az illata egyáltalán nem zavar, csak akkor érzem mikor felkenem utána egyáltalán nem. Nálam 5☆

Dorci19
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract