KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sbbejus, Módosítva: 2017. június 16.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

A jojoba olaj és a körömvirág kivonat tanusított biogazdálkodásból származik.

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

unicorntheterrible

2018. június 15.

Nekem Ő a nr. 1, évek óta újra veszem. Főleg esténként szoktam használni. Reggelre beszívódik, tényleg hidratálja az ajkamat, nem csak "felpuhítja". Zsíros állagú, az illata nekem tetszik, a színe kissé bizarr, de a színezett ajakápolók amúgy sem az én területem. Nem okozott függőséget sem. Nagyon szeretem, és ennyi pénzért ajándék.

unicorntheterrible
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

draculina

2018. június 14.

A jó vélemények miatt vettem meg, mert nagyon ki tud száradni a szám, de sajnos csalódtam. Egyrészt szerintem borzalmas a szaga, másrészt annyira sűrű hogy 5 percig jell kenegetnem a számat hogy legyen is rajta valami, harmadrészt a hidratáló hatása kb. nulla, a szám ugyanolyan mintha nem is használtam volna... Arra jó lesz talán hogy a mattra száradó rúzsokat leszedjem vele, bár elég hányingerkeltő szaga van szóval lehet inkább kidobom.

draculina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

Neubauter

2018. május 22.

Kenegetem, szeretem, a vizhianyos borrel sajnos nem birkozik meg, de nem vartam csodat (arra ott a Carmex). Azert el fog fogyni!

Neubauter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

rammy717

2018. április 26.

Sebgyógyulás elősegítése céljából kerestem körömvirágtartalmú krémet, és mindegyikben volt valami inci, ami nem tetszett (leginkább a petrolatum). Akkor találtam ezt, és sokféle olaj van benne, ami nagyon bejött, bár nem testápoló, de közvetlen kenegetem a gyógyuló sebekre, és azt kell mondjam, működik. Kellemes, visszafogott illata van, esténként használom az ajkaimra is. Jól hidratál, azóta a szám sem olyan száraz, cserepes. Ár érték arányban szerintem verhetetlen.
up: Kétszer újravettem már. Sosem veszek másféle ajakápolót, ez verhetetlen. :)

rammy717
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

up: Kétszer újravettem már. Sosem veszek másféle ajakápolót, ez verhetetlen. :)

Timea22

2018. április 25.

Barmikor megyek a Dmbe mindig latom hogy levan arazva :) Telen extra szaraz szam volt ezzel kenegettem minden nap de sajnos nem birkozott meg vele. Alapjaraton szeretem, mert olcso és valamennyire hidratal.

Timea22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 25.

KLD

2018. április 21.

Nekem bejött. Hosszan hidratál, nem kell percenként újra kennem az ajkaimat..

Még mindig 5 csillag és úgy gondolom h újra vevős

KLD
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

Nekem bejött. Hosszan hidratál, nem kell percenként újra kennem az ajkaimat..

Még mindig 5 csillag és úgy gondolom h újra vevős

esztii08

2018. április 18.

Egész jó ajakápoló, de használtam már jobbat is, bár igaz, hogy 3x ennyiért.. Azért vettem meg, mert szerettem volna egy natúr ajakápolót, viszont most nézem az összetevőket és nem értem, hogy miért kell bele ennyi minden (illatanyag pl.).. Árban picit drágább, de lehet, hogy jobban megérné bio boltból sheavajat beszerezni.

esztii08
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

cicaaholdrol

2018. április 14.

Enyhén száraz számra vettem, de csak kentem és kentem, és még szárazabb lett, szinte már fájdalmasan húzódott. Már több esélyt is adtam neki, de rajtam nem működik :( 2* azért, mert jól kenhető, nem áll vastagon a zsír a számon és mert nem agyonparfümözött, íze szerintem nincs.

cicaaholdrol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Konszuelita

2018. április 6.

Jól ápol, csak kicsit fura szaga van.

Konszuelita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Jól ápol, csak kicsit fura szaga van.

potimano

2018. április 3.

Kiválóan teszi a dolgát, éjszakai krémnek tökéletes.

potimano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Kiválóan teszi a dolgát, éjszakai krémnek tökéletes.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract