KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sbbejus, Módosítva: 2015. január 28.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

A jojoba olaj és a körömvirág kivonat tanusított biogazdálkodásból származik.

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

Krémmánia Kedvencek a -től
Calypsoo

2017. március 22.

Nekem ő abszolút csodaszer! Nagyon hamar rendbe rakja az ajkaim! Estenkent használom, reggelre puha ajkak! Hajlamosak az ajkaim borzasztoan kiszaradni, o segit mindig helyre tenni! Az íze picit furi, de ez mar csak kötözködés :D

Calypsoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Martu0508

2017. március 21.

Hajlamos vagyok keveset inni, olyankor az ajkaim rendszerint kirepedeznek. Ez az ajakápolò rendbeteszi, ès kellemetlen mellèkìze sincs. Ár-èrtèk arányban nagyon szuper. Egy párat már elhasználtam ès tuti megint ùjra veszem.

Martu0508
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

zsofi20

2017. március 20.

Télen nagyon kirepedezett a szám, pedig sosem szokott. Gyorsan bementem a DM-be, hogy felkapjak valamit, ami talán enyhítené és rá esett a választásom. Nem bántam meg. :) Olcsó, szépek az összetevői és nekem másnapra lényegesen szebbé varázsolta a számat.

zsofi20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

Dorottya92

2017. március 19.

Árban nagyon jó, ahhoz képest, hogy natúrkozmetikum. Jó állaga van, könnyen kenhető, nem hagy nagyon zsíros érzetet maga után.

Dorottya92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

szeende

2017. március 12.

A jó ertekelesek miatt vettem meg. Nagyon szárad a szám, nagyon sok ajakapolot el használok. Ez valamivel jobban ápol mint a többi, de csodaszernek nem mondanám.

szeende
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

ElisabethStonem

2017. március 12.

Imádom! Eddigi legjobb ajakápolóm.

ElisabethStonem
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 12.

Imádom! Eddigi legjobb ajakápolóm.

Biababa02

2017. március 9.

Sok ajakápolót használtam már, de ez verhetetlen! Imádom! Ápolja, puhává varázsolja a számat, minden évszakban, a neszeszeremben is mindig ott lapul.
Ajánlottam barátnőmnek is, ő is azóta csak ezt használja. És végre bio elfogadható árban :D
Csak ajánlani tudom!

Biababa02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Csak ajánlani tudom!

pocoknyuszi

2017. március 1.

Nagyon kellemes kis ajakápoló. Pont azt teszi, ami a dolga... a párom le is nyúlta tőlem a téli időszakban, szóval bátran állithatom, hogy a férfiaknak is kiváló, mert nem csillog annyira felkenés után.

pocoknyuszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Lashes

2017. február 28.

Egy hete használom. Több ajakápolót próbáltam már, hatásuk az "elmegy mert nincs jobb" kategóriát képviselték eddig. Alapból cserepesedik a szám, télen pedig katasztrófa! Az ajakceruzától, matt rúzsoktól pedig mégjobban. Véletlenül vettem meg ezt a kis csodabogarat, mert mostanában elindultam a natúr kozmetikumok irányába és próbálgatom a lehetőségeket. Az állaga, szine, ill maga a felkenés érzése olyan, mint a méhviasz. Nem matt, nem fényes. De hisz ez egy ajakápoló, nem smink! Senki se várjon tőle csillogó ajkakat (legalább a férfiak is bátran használhatják, amennyiben szükséges). Nem kell agyonig bekenni az ember száját!!! Ha úgy használod amire való, akkor szinte azonnal beszívódik! Nekem az illata és az íze nem tetszik. Nem is csoda, nekem minden gyógynövény büdös :) Ez ízlés kérdése. Ezért nem vonnék le pontot, mert lehet hogy a hozzáadott illatanyagokra is érzékeny lehetek, ami a szám kicserepedéséhez is vezethet. Szóval nekem inkább plusz pontnak számít! Bátran ajánlom sminkeléshez is, ugyanis az alapozó is szárít ha az ajkakra kerül, így viszont megvédi az én kis ajakápolóm :) Ceruza és rúzs alá is használtam már, szintén jól teljesített!
Ó igen! Az ajakápolót ugyan úgy leesszük, leisszuk, lenyaljuk mint a rúzsokat. Tehát ha reggel bekenem a szám - akár mennyire is tartós -, estére nyoma sincs! Egyértelműen a védelmi funkciója sem fog működni :)

Lashes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

SheaEni

2017. február 27.

Jók az összetevői, olcsó, tökéletesen ápol. Az egyik legjobb ajakápoló.

SheaEni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Jók az összetevői, olcsó, tökéletesen ápol. Az egyik legjobb ajakápoló.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract