KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sbbejus, Módosítva: 2017. június 16.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

A jojoba olaj és a körömvirág kivonat tanusított biogazdálkodásból származik.

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Lumy

2017. augusztus 11.

Egy olcsó ajakápolót szerettem volna nyárra, mivel bármennyi vizet iszok, a szám folyton cserepes. Finom, gyógynövényes illata van, amit alig érezni. Állaga picit zsíros, de éppen ezért tartós is. Színe nincs, amit kicsit bánok, mivel eddig mindig színezett ajakápolót választottam, de annyira nem nagy érvágás. :)

Lumy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

reveszbog

2017. augusztus 4.

Alapjáraton is a natúrkozmetikumokat részesítem előnyben, nekem ez nagyon bevált, jól hidratál, ár-érték arányban pedig végképp kiváló. :)

reveszbog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

BBBeatrix

2017. augusztus 2.

A legjobb ajakápoló amivel valaha találkoztam, már több éve használom és mindig újra veszem. Illata kellemes abszolút természetes. Téli időszakban is tökéletesen ápolja az ajkaimat.

BBBeatrix
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Bubus06

2017. július 18.

Én is ugyanígy gondolom mint cigarettamacska. Nem értem miért istenítik annyira ezt az ajakápolót. :/ Lehet másnak beválik, nekem viszont abszolút nem.

Bubus06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

cigarettamacska

2017. július 18.

Magyon sokféle állagú ajakápolót próbáltam már, de egyik sem hagyott még ilyen viaszos réteget a számon mint ez. Próbáltam többféleképpen is használni, napközben többször újrakentem, vagy épp lefekvés előtt kentem be vastagon a szám, de egyik esetben se hidratált megfelelően. Amint lejött róla a viaszos réteg már száraz volt a szám :/. Sajnálom nagyon, mert alapjáraton szeretem az alverde termékeit, de ez nagyon nem vált be, így biztos nem veszem újra.

cigarettamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

Troublemaker

2017. július 16.

Nem igazán szárazak vagy cserepedésre hajlamosak az ajkaim nekem a kedvenc ajakápolóm.
Mellesleg natúr és olcsó, ár-érték arányban pedig nagyon jó.

Troublemaker
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Mellesleg natúr és olcsó, ár-érték arányban pedig nagyon jó.

springee

2017. július 11.

Az elején eléggé nehéz volt felvinni, kemény és száraz volt, a lágyabb, krémesebb Balea ajakápolót jobbnak ítélem. Ettől függetlenül teszi a dolgát, tartós, ám kissé ragacsos. Nem valószínű, hogy ragaszkodni fogok hozzá, de nyomósabb érvem arra sincs, hogy rosszat mondjak róla

springee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

GD13

2017. július 9.

Jól hidratál de nagyon büdös és ragacsos

GD13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

Jól hidratál de nagyon büdös és ragacsos

vivienlovesit

2017. június 29.

Biogazdálkodásból származó, természetes alapanyagok és kiváló, kíméletes ápolás. ♡ Egész télen használtam! 5*

vivienlovesit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

Anita1226

2017. június 18.

Nagyon jó ár-értèk arány.
Natúrkozmetikumokat elönyben rèszesítem.
Nagyon szeretem ezt az ajakápolót és a társait is :)

Anita1226
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

Nagyon jó ár-értèk arány.
Natúrkozmetikumokat elönyben rèszesítem.
Nagyon szeretem ezt az ajakápolót és a társait is :)

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.