KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sbbejus, Módosítva: 2015. január 28.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

A jojoba olaj és a körömvirág kivonat tanusított biogazdálkodásból származik.

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

Krémmánia Kedvencek a -től
darvulia27

2017. február 22.

Szépen rendben tartja az ajkaimat. Igaz naponta többször használom. Néha az orromra is kenem. Jól hidratál.

darvulia27
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

linda799

2017. február 15.

Itteni vélemények alapján vettem meg és bevált. Nagyon olcsó és remekül hidratált még a kemény mínuszokban is jól vizsgázott, és olcsó! Újravevős!

linda799
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 15.

dizabella01

2017. február 14.

Imádom, most már csak ezt akarom használni. Nagyon olcsó volt, 200 forintért vettem a DM-ben. Az illatát különösen szeretem, olyan natúr, kamillateás. Ápol, hidratálja az ajkakat, és megvédi őket a kiszáradástól. Nem csodaszer, de ár/érték arányban tökéletes választás, ráadásul az összetevőlistája is nagyon helyes. Ajánlom, újravenném.

dizabella01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

Lala99

2017. február 13.

Megfelelően hidratál, de az állaga furcsa és nem szívódik fel olyan jól. Szerintem nagyon büdös és az íze is rossz.

Lala99
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

evelinmajor

2017. február 11.

Régóta használom már, a Labello classic-ot váltotta fel. Nem annyira zsíros, mégis ugyanolyan jól hidratál és nem jön le azonnal ha a számhoz emelem a poharat. Emellett jóval kedvezőbb az ára, mint más ajakápolóké, végülis az INCI-je is rendben van, viszont csak megelőzésre tudom elképzelni, a kicserepesedett ajkakra kevés.

evelinmajor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

luckyschr

2017. február 9.

Amik vannak otthon nekem, azon nem kifejezetten a téli hónapokra van kitalálva, ezért vettem ezt a kis cukiságot.
Illata mint a körömvirág kenőcsnek, nyalogatni nem ajánlom, mert az íze nem a legjobb :D
DEEE eddigi legjobb, amit használtam. Érdekes állaga, kicsit keményebb és "ragadós", de olyan jó érzés felkenni és tök jól beszívodik. Nagyon szeretem :D

luckyschr
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

Hopi

2017. február 5.

Update: Rájöttem, hogy hosszú távon nem hatásos, ugyan úgy kiszárad a szám egy idő után, a használata mellett. Délután bekenem, így este jó vele, de reggelre megint száraz. Nekem ez nem elég.

Még régebben vettem, használgattam kicsit aztán parkolópályára került valamiért.
A napokban újra a kezembe akadt mert nagyon ki volt cserepesedve a szám és gyors segélyt kerestem.
Azt kell mondanom, hogy nagyon bevált. Kb két nap alatt teljesen rendbe tette az ajkaimat, puhák és kellemesek lettek tőle.
Tetszik, hogy se színe se semmi ezért nagyon diszkrét és nem látszik a vastagon kenem fel (a hatás érdekében )
Azt hiszem ezen túl rendszeresítem.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

Azt hiszem ezen túl rendszeresítem.

ahuramazda

2017. január 23.

Elég fura az állaga, az eddigi ajakápolóimhoz képest keménynek, nehezen kenhetőnek mondanám. Az illatáról már ne is beszéljünk, az egyszerűen büdi számomra :) DE ettől függetlenül nagyon jól hidratál, szépek az összetevői, sokáig elég és az ára is baráti

ahuramazda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

lupiusz

2017. január 23.

Valami szupergyors tűzoltót kerestem ebédszünetben a Dm-ben, mivel a jól bevált ajakápolómat ügyesen otthon hagytam. Gondoltam Alverde, csak nem árt, na meg ráadásul 249 Ft-ra volt leértékelve, így landolt a kosárban. Hát a napom fénypontja, hogy megvettem ezt a kis csodát! Ilyen árért ilyen finom és diszkrét ápolást... Danke, 5*!

lupiusz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

csizmadiacinti

2017. január 18.

Páromnak kerestünk valami visszafogott, nem túl illatos, nem csillogó ajakápolót, nem mellesleg pedig valami natúr terméket, igyekszem rá is vigyázni. Nagyon finom olajos réteget tesz az ajkakra, látszik rajta, hogy finom, természetes összetevőkből áll, finom az illata! Tetszik!

csizmadiacinti
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract