KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sbbejus, Módosítva: 2017. június 16.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

A jojoba olaj és a körömvirág kivonat tanusított biogazdálkodásból származik.

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

csimota

2017. december 13.

Nagyon szeretem, minden nap ezt használom. Az illata inkább semleges, jól kenhető. A "természet patikája" bio körömvirágnak hála nem repedezik ki a szám, persze többször kell kenni. A téli mínuszokban ki sem megyek nélküle. Az ára is jó.

csimota
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 13.

viki1200

Korcsoport: < 18
2017. december 13.

Az illata nem tetszik, de használ, és ez a fő.

viki1200
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 13.

Az illata nem tetszik, de használ, és ez a fő.

loretta9797

2017. december 13.

Kellemes textúrájú és illatú ajakápoló. Szépen hidratálja az ajkakat, bár ehhez azért rendszeresen kell használni. A számon egyáltalán nem zavaró. Nincs az az elnehezülő zsíros érzés, mint sok ajakápolónál és ár-érték arányban is kiváló.

loretta9797
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

agnes29

2017. december 10.

Jó kis termék. Megéri az árát.

agnes29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 10.

Jó kis termék. Megéri az árát.

lucaanna

2017. december 9.

Szerintem egy jó, ám basic ajakápoló és ad egy szép fényt :-)

lucaanna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Szerintem egy jó, ám basic ajakápoló és ad egy szép fényt :-)

gervand

2017. december 9.

Sok fajta és típusú ajakápolót kipróbáltam már de egyik sem volt ennyire hatásos. Fantasztikus. Én a számat szoktam rágni és ilyenkor hegek keletkeznek az ajkamon, de ezt is gond nélkül eltünteti pédául, ha este be kenem az ajkaimat reggelre már nyoma sincs a hegeknek, vagy a cserepeknek amik a hideg miatt megtöbbszöröződnek. Mindenkinek ajánlom, ezért az árért egy nagyszerű naturkozmetikumot kapnak. Ha elfogy biztos újra veszem. Nekem más ajakápoló soha nem kell.

gervand
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 9.

cattitude

2017. december 8.

nemrég vettem meg a jelenlegi 13749 darab ajakápolóm mellé, igazából régóta szemeztem vele, de most, hogy van körömvirágos krémem is,mégiscsak dukált mellé az ajakápoló. nem lett egyből a kedvencem, felfűtött lakásban is nagyon kemény, nehéz kenni (az exklúzívan csak otthon használt isana med csak úgy siklik az ajkaimon). a szagában tetszik, hogy nem agyonillatosított, de az nem,hogy szerintem százforintos boltos rúzsszaga van. a hatása nekem egyelőre semmi extra, de az is igaz, hogy még nincs itt a kifejezett ajakszárító idő. az ára nevetségesen olcsó. egyelőre 4 pontot adok.

update: most már egész sok fogyott belőle, az állaga is jobb így, hogy használódott, könnyebb kenni. igazából függő lettem, de nem úgy, mint a labelloval, hogy ha nem kened, kiszárad a szád, ezt azét kenem folyton, mert olyan jó érzés :) kíméletesen ápol. veszek egyet táskába is, a mostanit csak itthon használom. felpontozom 5-re.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

szása

2017. december 4.

nincsen íze, különösebben illata sem, nagyon tömör és kemény az állaga, éppen ezért úgy érzem, hogy sokáig véd, még ha iszom/eszek valami lightosabbat, akkor is érzem, hogy maradt belőle egy kevés. pár használat után eléggé rendberakta a kicserepesedett, sebes ajkaimat. kedvező az ára. mivel nem vagyok egy nagy ajakápoló-használó, nekem ez az összes igényemet kielégíti e téren.

szása
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 4.

HontiAgi

2017. november 28.

A Carmexem megadta magát a táskámban (konkrétan letört egy darab belőle és emiatt nem illeszkedett a kupakja, módszeresen össze is kente a belső zsebet, mindegy -.-" ) és pont aznap repedt egy mosolynál konkrétan véresre a szám, szóval beszaladtam a DMbe venni rá valamit. Kb ez volt az első amit feldobott a honlap, ahogy rákerestem az ajakápolókra és az átlag csillagozása is majdnem 5ös, az ára pedig egyenesen nevetséges, így gyorsan jött is velem....viszont úgy érzem rajtam kb nem csinál semmit. Nagyon tömör, így kenegethetem 5 percig, akkor se érzem úgy, hogy elég termék lenne az ajkaimon, az íze/szaga natúr körömvirág, aminél azért szerintem egy fokkal lehetne kellemesebb, akár natúr termék akár nem. A nagy csodát még várom, de eddig nem értem körülötte a hájpot, nem jobb mint egy alap labello.

HontiAgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

happymom1

2017. november 28.

Nagyon bevált ez a szájápoló az egész családnak, a gyerekek is szeretik, szépen helyre hozza a kirepedezett ajkakat, évek óta ezt használjuk. Az illatával sincs semmi baj, körömvirágos, a gyerekek még nem panaszkodtak sem az állagára sem a illatára sem az ízére.

happymom1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract