KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sbbejus, Módosítva: 2015. január 28.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

A jojoba olaj és a körömvirág kivonat tanusított biogazdálkodásból származik.

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

bianka670

2017. április 26.

Csatlakoznék az előttem szólókhoz, szerintem is nagyon szuper, mind a hatását, árát és összetevőit nézve.

bianka670
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

dizabella01

2017. április 25.

Imádom, most már csak ezt akarom használni.
Nagyon olcsó volt, 200 forintért vettem a DM-ben. Az illatát különösen szeretem, olyan natúr, kamillateás. Ápol, hidratálja az ajkakat, és megvédi őket a kiszáradástól.
Szinte csodaszer, ár/érték arányban a legtökéletesebb választás, ráadásul az összetevőlistája is nagyon helyes. Ajánlom, újraveszem biztos.

dizabella01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 25.

Imádom, most már csak ezt akarom használni.

Noncsikaaa

2017. április 25.

249Ft-ért kenterbe veri az egész Labello és Carmex-famíliát, és elsősorban nem az ára, hanem a hatása miatt! Nem gondoltam volna, hogy ez lesz életem eddigi legjobb ajakápolója! Ismerősöm nagy Carmex-hívő volt, de mikor kipróbálta az enyémet, ő is pislogott kettőt! Azóta már ezt használja ő is. Nem lágy, nem kemény, pont megfelelő az állaga. Tökéletesen kenhető, szuper hidratáló hatása van, és nem hagy maga után zsíros érzetet, ha megnyalom a számat, nem érzek kellemetlen ízt! Nem ragacsos, nem kenődik, és egész nap érzem a hatását! A teljes árát is bőven megérné, legalább is nekem! Mindenképp próbálja ki, aki eddig még nem tette!

Noncsikaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Jucuus

2017. április 23.

Nagyon olcsó kis ajakápoló, először nem gondoltam, hogy hatásos lesz, de miután többször használtam, rájöttem, hogy nagyon jól hidratál, tartós, kellemes az illata, nem ragacsos. :) nálam 5*, ha elfogy, valószínűleg újravásárolom.

Jucuus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Womanetina

2017. április 23.

Sokféle ajakápolót kipróbáltam már, de azt hiszem ez vált be eddig a legjobban, csakis ajánlani tudom!

Womanetina
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 23.

RPB

2017. április 21.

Túl nehezen kenhető és zsíros, nem hidratál gyorsan és mélyen, mint például a labello, alig várom, hogy elfogyjon. Nem fogom ismét venni.

RPB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Dana1983

2017. április 21.

Számomra tökéletes, mindig ezt veszem.

Dana1983
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 21.

Számomra tökéletes, mindig ezt veszem.

Matilda

2017. április 21.

Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Nagyon jól hidratál, szépek az összetevői és finom enyhe illata van. 250 Ft-ért látom már jó ideje a dm-ben, nagyon megéri, többször újravettem.

Matilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

körtevirág

2017. április 17.

Olcsó, jól hidratál és szépek az összetevői

körtevirág
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 17.

Olcsó, jól hidratál és szépek az összetevői

brethalia

2017. április 16.

Szeretem, nagyon jó. :) Kellemes, természetes illata van, szépen hidratál.

brethalia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

Szeretem, nagyon jó. :) Kellemes, természetes illata van, szépen hidratál.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract