KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sbbejus, Módosítva: 2017. június 16.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

A jojoba olaj és a körömvirág kivonat tanusított biogazdálkodásból származik.

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

Sziszkacsiga

2018. augusztus 13.

Kicsit fura illata van, de egész jó kis ajakápoló. Sokáig elég és jól hidratál.

Sziszkacsiga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Kicsit fura illata van, de egész jó kis ajakápoló. Sokáig elég és jól hidratál.

Marzipan

2018. augusztus 10.

Ár-érték arányban mind közül ez a legjobb ajakápoló. Kifejezetten szépek az összetevői és rendkívül hatékony is. Könnyű érzetet hagy maga után, mégis remekül ápol. Rúzsok alá szinte mindig használom!:)

Marzipan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 10.

mangi21

2018. augusztus 8.

Csak őt használom az ajkaimra! Nekem a legjobb!

mangi21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Csak őt használom az ajkaimra! Nekem a legjobb!

Dorci19

2018. augusztus 5.

Nagyon jó. Ajakápoló függő vagyok (sajnos) a létező összeset kiprábáltam már kb olcsóbbtól a drágábbig. Nagyon megéri az árát, sokszor akciózzák is 250 ftért a dmben, olyankor mindig beszerzek többet is. Nagyon szárazak az ajkaim de ha ezzel bekenem több órát kibír. Rúzsok alá is fel szoktam kenni. Engem az illata egyáltalán nem zavar, csak akkor érzem mikor felkenem utána egyáltalán nem. Nálam 5☆

Dorci19
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

susi95

2018. július 31.

Hidratálás szempontjából nem rossz, az illata viszont nekem fura volt... Értem én hogy körömvirág, (ha lett volna más, tuti nem ezt választom, inkább szappanba v krémbe való) nagyon idegen volt nekem az ajkaimon érezni. Masszív, napi sokszori használat mellett nekem 4 hónapig tartott ki, ami szerintem átlagos, több időre számítottam, mert elég viaszos állagú, kicsit nehezebben kenhető, mint a többi ajakápoló (de legalább a zsebemben se olvadt meg :D). Nem rossz, de többre számítottam, nem vett le a lábamról, de nem húzom le, másnak biztos csodaszer, csak én vagyok nehéz eset.

susi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 31.

Veronika8614

2018. július 29.

Én nem értem hogy lehet, higy ennyi ember imádja,az én számat meg annyira szárította, hogy nem bírtam használni. Talán érzékeny vagyok a benzyl alcoholra. Tavaly volt egy rózsaszín változata amit imádtam, de sajnos limitált kiadás volt, azt reméltem ez hasonló lesz de sajnos nem. Azóta is keresem az ahhoz hasonló ajakápolót mind összetevőben, mind hatásban, színben, sajna sikertelenül.

Veronika8614
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Gabriell

2018. július 29.

Nagyon szeretem! Nagyon jól hidratálja, zsírosítja az ajkat, nem az a fajta, ami csak pár percig rajta marad aztán az ember meg lenyalja mert nem szívódik be...már rengetegszer újravásároltam. Amióta ezt használom, SOHA nem cserepesedik ki az ajkam télen. Az ára pedig még baráti is.

Gabriell
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

ironkinga

2018. július 27.

A szaga egyszerűen nekem szörnyű, de mondhatnám azt is, hogy büdös! Ajándékba kaptam, mert szeretem a természetes dolgokat. A szaga miatt én csak éjszakára használom, arra bevált. Viszont újra soha nem venném.

ironkinga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

jollygardener

2018. július 26.

Az isotretinoin kúrát ezzel éltem túl, legalább 10-et elhasználtam alatta. Lehet hogy van jobb is, de ennél többet nem szeretnék ajakápolóra költeni.

jollygardener
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Timo0506

2018. július 20.

Update: Na jó,kezdem nagyon megszeretni. Sosem volt még ilyen hidratált az ajkam,pedig próbáltam gyógyszertári kategóriát is.Nagyon tudja a dolgát,szerencsére a szaga is hamar elillan,csak felkenéskor érzem. Mindenképp újraveszem.

Kezdem elfogadni,hogy sosem fogom megtalálni a számomra tökéletes ajakápolót, viszont ez még azt mondom egész jól teljesit, vagy legalábbis érzem,hogy történik egy kis hidratáltság. Nekem nagyon erőteljes az illata,már a túl sok kategória, felkenés után olyan gaz szagot érzek :D Nyilván,ha valaki nem szereti,ne vegyen körömvirágost, az itteni jó vélemények miatt adtam neki esélyt. Ettől függetlenül elhasználom,az állaga is tetszik.

Timo0506
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract