KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sbbejus, Módosítva: 2017. június 16.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

A jojoba olaj és a körömvirág kivonat tanusított biogazdálkodásból származik.

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

Krémmánia Kedvencek a -től
Bea888

2017. június 20.

Nekem nagyon bevált, abszolut újravevős termék :-)

Bea888
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

Nekem nagyon bevált, abszolut újravevős termék :-)

Anita1226

2017. június 18.

Nagyon jó ár-értèk arány.
Natúrkozmetikumokat elönyben rèszesítem.
Nagyon szeretem ezt az ajakápolót és a társait is :)

Anita1226
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

Nagyon jó ár-értèk arány.
Natúrkozmetikumokat elönyben rèszesítem.
Nagyon szeretem ezt az ajakápolót és a társait is :)

lolkabolka

2017. június 18.

Elégedett vagyok a termékkel. Megfelel az elvárásoknak, olcsó, natúr, jó! Szívesen használom, de a Dr. Hauschka ajakápoló stiftjét nem tudja felülmúlni.

lolkabolka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Juhannae

2017. június 15.

Kellemes az illata és az állaga is megfelelő. Nyáron is szívesen használom, nem csak télen :)

Juhannae
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

brigsi18

2017. június 12.

Nagyon jó termék,mindig ezt veszem.

brigsi18
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 12.

Nagyon jó termék,mindig ezt veszem.

lillus09

2017. június 10.

Nagyon sok ajakápolót kipróbáltam már és semmi sem vált be még a drága Neutorogéna sem. Ez viszont egész jó, az árához képest jól telejesített, bár ezz is is néha képes kirszáradni az ajkam.

lillus09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

laszti

2017. június 5.

Kissé zsíros és nehéz, de télen, amikor nagyon kiszárad a szám, jól vizsgázik.

laszti
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Kissé zsíros és nehéz, de télen, amikor nagyon kiszárad a szám, jól vizsgázik.

ZsoZsi35

2017. május 28.

Nagyon szeretem, már a második példány is megvan belőle. Inkább éjszakára használom, mert sajnos a csomagolása nem túl strapa bíró, így nem merem táskában hordani :( Viszont, ha reggel itthon felkenem még egy szájfénynek is elmenne, mert annyira szép fénye van. Olcsó, és az árát többszörösen megéri. :)

ZsoZsi35
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 28.

norciiiii

2017. május 28.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Nagyon nehezen találtam olyan ajakápolót ami nem szárítja a számat. Hiába a sok márkásabbnál-márkásabb termék,mind szárította vagy ha színezett volt akkor beleült a redőkbe.
De ez a termék mindig hihetetlen puhává varázsolja a számat. És az ára is nagyon jó szerintem. Csak ajánlani tudom!!!

norciiiii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 28.

Sielu

2017. május 27.

Csak ezt a szájápolót használom. Gyakorlatilag tökéletes: kellemes az állaga, az illata és nagyon jól hidratál. Számomra alap-termék, csak ajánlai tudom. :)

Sielu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.