KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: zsuku, Módosítva: 2017. július 1.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

A kímélő tenzideket és bio fairtrade nádcukrot tartalmazó receptúra gyengéden és alaposan megtisztítja a bőrt anélkül, hogy kiszárítaná azt. A növényi glicerint, valamint bio licsi és görögdinnye kivonatot tartalmazó formula ápolja a bőrt és friss érzetet ad. A gyümölcsös-édes illat életre kelti az érzékeket.

Kiscsillag5

2017. július 18.

Imádnivaló kívül belül. Frissítő, nyári gyümölcsös illat, jó állag, jó habzás. A görögdinnyét és a licsit is imádom, mind az ízüket, mind az illatukat. Számomra telitalálat ez a tusfürdő. A dizájn is nagyon édes. Nagy kár, hogy limitált. Betáraztam belőle.

Kiscsillag5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

Diana82

2017. július 18.

Nagyon kellemes, frissítő, gyümölcsös illata van, jól tisztít, nem szárít, nekem tetszik a folyósabb állaga, ettől még a dolgát elvégzi. Pont nyaraláskor teszteltem, annyira passzolt a könnyed illata a felhőtlen boldogságomhoz. Be is spájzoltam belőle későbbre.

Diana82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

claudia.nyilas

2017. július 18.

Úgy megörültem, hogy végre új illatok, hogy egyből kettőt is megvettem belőle. Finom rágógumi illatú inkább, de annyi a különbség a jól beváltakhoz képest, hogy mintha ezt konkrétan locsolni kellene magamra. Valahogy jobban fogy, jóval többet kell egy zuhanyzáshoz elhasználni belőle.

claudia.nyilas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

Mila85

2017. július 16.

Nagyon nyami:) Nem túl erős, de nagyon kellemes az illata, holnap megyek felvásárolok még vagy 2 flakonnal. Imádtam régen az epres bazsalikomos tusijukat, mindig várom hogy visszahozzák, arra emlékeztet. Nem szárít, semmi extra de halál cuki a flakon.

Mila85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

marinti

2017. július 8.

Tökéletes nyári tusfürdő! Frissít, nem szárít, az illata mennyei! Sajnálom, hogy limitált kiadás.

marinti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

csizmadiacinti

2017. július 7.

Imádom! Hála az égnek, elcsíptem a limitált kiadást. Ajánlom bátran! :)

csizmadiacinti
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

Imádom! Hála az égnek, elcsíptem a limitált kiadást. Ajánlom bátran! :)

jkrisztie2

2017. július 7.

Alapból nagyon szeretem az alverde tusik állagát, hatását. Ez is egy jól eltalált nyári illat kompozíció. Nekem a licsi érződik jobban. Tetszik az új design, a vidám gyümölcs minták is édesek, egyszerűen csak jókedvre derítenek. :)

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 7.

Cipriana

2017. július 6.

Kellemes, finom illatú nyári tusfürdő, biztosan veszek még belőle. Mondjuk a dinnyét én sem érzem benne, de a licsit annál jobban. :)

Cipriana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Kingácska0807

2017. július 5.

Annyira nem voltam oda eddig az Alverdes tusikért,de ez változni fog, úgy érzem. Nagyon finom,kellemes illatú, megfelelő habzású termék. Engem nagyon megnyert a külleme is, olyan kis kedves. Nagy kár,hogy limitált, de reméljük,hogy az Alverde fog még ilyen cukiságokkal örvendeztetni minket. :)

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

natasa

2017. július 4.

Kellemes nyári tusfürdő. Nekem tetszik ez a szögletes forma, jól kézre esik. Tisztít, frissít. Könnyen beszerezhető, naturkozmetikum és nem drága.

Aaaaaaaajjjjj, sajnos pár hét alatt meguntam, ma kicsit ragasztószagúnak éreztem, vagy ilyesmi. (Ez mondjuk nálam gyakran előfordul, szóval nem biztos, hogy a termék hibája.) Pedig már a körtés változatot is megvettem, de még nem próbáltam. Valószínűleg ezeket felváltva fogom használni, úgy szuper lesz továbbra is, nem unom meg. Nem szárítja a bőröm, aki nagyon jó!

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sucrose
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.