KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A gojibogyó kivonat és a természetes E-vitamin támogatja a bőr regenerációját a káros környezeti hatásokkalszemben, így segít megelőzni a bőr idő előtti öregedését.

Ár: 700 Ft , Eladó: mllelondres
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest IX. kerület, fizetés: személyes átvétel vagy posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

AmandaAnonymus

2018. június 9.

Kellemes kis krém, 3. tubust használom. Se nem túl híg, se nem túl zsíros. Kellőképpen hidratál, persze nem csodaszer, de így 30 körül szerintem jó. Nem csíp, kellemes az illata, megnyugtatja a bőrt.

AmandaAnonymus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

hzs

2018. május 31.

Ez volt az első szemkörnyékápoló, amit valaha vettem (pár hete), úgyhogy sok összehasonlítási alapom nincs még. Nagyon zsíros krém, ha este vékonyan is kenem fel, nem szívódik be reggelre, szóval nappalra semmiképp sem ajánlom. Én azt vettem észre, hogy nekem inkább sötétítette a karikáimat, de ez lehet összefüggésben van az alvással is...

Egy hete viszont kipróbáltam az Isana Hydro Booster Augencreme-gel-t, ami szuperjó! Géles állaga van, nagyon gyorsan felszívódik, nem illatos (nálam ez mindig fő szempont, hogy ne legyen illata a terméknek) és ez tényleg világosította a szem alatti karikáim. Este használtam eddig, de lehet nappalra is ki fogom próbálni, mert gyorsan beszívódik. Ezt 500 forintért vettem, szóval feleannyiba sem kerül, mint az Alverde.

Ezért adok három csillagot, mert az Alverde nagyon zsíros, nem szívódik be, és nekem mintha sötétítette volna a karikákat.

hzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

noriri

2018. január 27.

Nővérem példányát volt alkalmam kipróbálni és azt kell mondjam, hogy nagyon-nagyon finom illata van. Az az alkohol kicsit elől van a listán, egyénként az összetevői is viszonylag rendben vannak. Bár fura dolog parfümöt rakni egy szemkrémbe. Nem okozott irritációt, nem hagy réteget, de egyébként semmi különbséget nem vettem észre a szemkörnyék hidratáltságán.

noriri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

MariaKov

2018. január 17.

Évek óta használom, nagyon szeretem. Jól hidratál, és nem könnyezik tőle a szemem. Jól végzi a dolgát, nem ráncos a szemem, szerintem ennek köszönhető. Remélem nem fog megszűnni!

MariaKov
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 17.

almandina

2018. január 17.

Szépen hidratál, többi szemránckrémmel ellentétben nem csípi a szemem, gyorsan felszívódik.

almandina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

revontulet

2017. június 4.

Teljesen atlagos krem, nemileg hidratal, de semmi extra, nem vennem ujra.

revontulet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

Teljesen atlagos krem, nemileg hidratal, de semmi extra, nem vennem ujra.

RPB

2017. április 21.

Február 10.-e körül kezdtem használni a Q10 valamennyi termékét. Az állága jó, egy pumpálásnyi sok egy szemre, de én valamikor nem bánom, szemet irritálja, ha belemegy, illata kellemes, nem zavaró (a vitaminos arcfluidéval megegyező). Nem tüntette el a szemem alatt levő mélyebb ráncot, néha még jobban hangsúlyozza is. Ez egy közepes minőségű szemkörnyékápoló. Nem hiszem, hogy fogom még ezt a terméket vásárolni.

RPB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Doodle

2017. február 20.

Ártani nem árt, de nincs is látványos eredmény...

Doodle
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 20.

Ártani nem árt, de nincs is látványos eredmény...

Bujvari

2016. december 20.

Ár / érték arány kiváló, igazán jól teljesített. Nagyon könnyű kis krém, szépen hidratál, enyhíti a kisebb ráncokat, nem nehezíti el a bőrt. Rendszeresen használom, már másodszorra vásárolom újra. Azért csak 4 csillag, mert persze nem csodaszer.

Bujvari
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 20.

ErikaTownsend

2016. július 24.

Tökéletes szemkörnyékápoló. Teszi azt, amit kell: hidratál. Szeretem az állagát és maximálisan elégedett vagyok a hidratáló hatásával.
Könnyű sminkelni rá.

ErikaTownsend
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 24.

Könnyű sminkelni rá.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Tocopherol, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sorbitol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Citromsav, tejsav, linolsav, és olajsav glicerinnel alkotott észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.

Sorbitol h 1 1