KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A gojibogyó kivonat és a természetes E-vitamin támogatja a bőr regenerációját a káros környezeti hatásokkalszemben, így segít megelőzni a bőr idő előtti öregedését.

revontulet

2017. június 4.

Teljesen atlagos krem, nemileg hidratal, de semmi extra, nem vennem ujra.

revontulet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

Teljesen atlagos krem, nemileg hidratal, de semmi extra, nem vennem ujra.

RPB

2017. április 21.

Február 10.-e körül kezdtem használni a Q10 valamennyi termékét. Az állága jó, egy pumpálásnyi sok egy szemre, de én valamikor nem bánom, szemet irritálja, ha belemegy, illata kellemes, nem zavaró (a vitaminos arcfluidéval megegyező). Nem tüntette el a szemem alatt levő mélyebb ráncot, néha még jobban hangsúlyozza is. Ez egy közepes minőségű szemkörnyékápoló. Nem hiszem, hogy fogom még ezt a terméket vásárolni.

RPB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Doodle

2017. február 20.

Ártani nem árt, de nincs is látványos eredmény...

Doodle
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 20.

Ártani nem árt, de nincs is látványos eredmény...

Bujvari

2016. december 20.

Ár / érték arány kiváló, igazán jól teljesített. Nagyon könnyű kis krém, szépen hidratál, enyhíti a kisebb ráncokat, nem nehezíti el a bőrt. Rendszeresen használom, már másodszorra vásárolom újra. Azért csak 4 csillag, mert persze nem csodaszer.

Bujvari
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 20.

ErikaTownsend

2016. július 24.

Tökéletes szemkörnyékápoló. Teszi azt, amit kell: hidratál. Szeretem az állagát és maximálisan elégedett vagyok a hidratáló hatásával.
Könnyű sminkelni rá.

ErikaTownsend
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 24.

Könnyű sminkelni rá.

CamomilleRose

2016. július 14.

Nem irritál, gyorsan beszívódik, nyugodtan lehet rá sminkelni. Az állaga könnyed, már-már túl könnyed, én jobban szeretem a szemem körül a kicsit nehezebb krémeket, Ettől függetlenül jól hidratál, picit hűsít is, amit reggelente kifejezetten szeretek. Egy nagy gond van vele, hogy összevetve más szemkörnyékápolókkal, sokkal hamarabb elfogy. Már többször újravettem, mert összességében szeretem, persze csodát nem művel, de elégedett vagyok vele.

CamomilleRose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

webmaci

2016. június 4.

Könnyű állagú, frissítő kis krém. Reggel és este használom, micellás áttörlés után a szemkörnyékre és a szájam köré. Egy fél pumpányi adag elég szokott lenni. Engem nem irritál. Eddig minden oké vele. A ráncokkal még nem kezdett semmit, de majd update alatt megosztom a tapasztalatokat.

webmaci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

erika81

2016. február 25.

Kb. két hónapig volt elég, de nem vettem újra. Az illatát eleinte nagyon szerettem, de pár használat után már annyira nem tetszett. Viszont a komolyabb problémám az volt vele, hogy idővel minden használat után könnyeztem tőle. Este még ez nem is volt akkora gond, viszont reggel a könnyezés miatt elkenődött a sminkem, aminek nem igazán örültem.
2015.12.17.
Az illatát eleinte nagyon szerettem. Vigyázni kell az adagolásával. Egy nyomás a két szemre nekem sok, akkor könnyezik tőle a szemem. Megfelelően hidratál. Sminkalapnak tökéletes. Zavar viszont hogy nem tudom mennyi van még benne!

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 25.

2015.12.17.

carriebradshaw

2016. február 10.

Tényleg könnyű gélkrém, kellemes illata van. Szemkörnyék hidratálásra kevés volt nekem, kb semmit nem csinált. Arckrémnek elhasználgatom, arra nem rossz, de nem venném újra.

carriebradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

mujerconfused

2016. február 1.

Egész jó kis krém, esténként jól esik a fáradt szememre. Nincsenek csúnya karikáim és ráncaim - még :D - szóval csak megelőzésnek vettem, arra szerintem megfelel. Az illata kellemes és nekem nem okozott irritációt.

Update: Mégsem lettünk barátok :( mindig estére kentem föl, és feltűnt, hogy reggel valahogy nehéznek érzem a szemem körüli bőrt. Nem lettem foltos vagy pattanásos, de egyszerűen nem éreztem jól a bőrömön. Arckrémnek tudtam elhasználni, ott nem zavart.

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Tocopherol, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sorbitol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Citromsav, tejsav, linolsav, és olajsav glicerinnel alkotott észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.

Sorbitol h 1 1