KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   649 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Kézkrémek

Száraz, töredezett körmökre és körömágyra.

Nap

2017. július 18.

Kellemes sárgabarack illatú, sűrű állagú körömápoló krém. Általában körömápoló olajat szoktam használni a körömágybőrömre és a körmeimre, de ha valahova utazom, oda nem szívesen viszem magammal az olajokat, mert azok nehezebben szívódnak be, kevésbé praktikusak. Ez a krém a körömápoló olajok hidratáló hatásával rendelkezik, de könnyebben kezelhető, azoknál gyorsabban beszívódik. Nemcsak a körömágybőrömet tartja karban, a körmeim is rugalmasabbak tőle. Az egyetlen hátránya, hogy gyorsabban fogy, mint az olajok, de ezért nem vonok le pontot.

Nap
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

szfrances19

2017. május 7.

Már másodjára vettem újra, tényleg sokat segít a körömágyamon. Azt vettem észre, hogy amikor rendszeresen használom, akkor a körmöm is gyorsabban nő. Az illata is nagyon tetszik, árban pedig nagyon megéri. Újravevős :)

szfrances19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Diju0093

2016. december 20.

Ez a krem tokeletesen rendbe tette a romma szaradt, repedezett koromagyam, naponta tobbszor kentem vele, 2-3 hetig, azota heti 1 alkalommal szoktam kb, es azota is tokeletes allapotban vannak. Nagyon pici, de nagyon picit is kell hasznalni. Kormom allapotan nem tudom leirni, hogy javitott-e, mert mindig lakkozom, es lakkra kentem, de amire vettem, arra tokeletes volt!!

Diju0093
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 20.

LadySzosszenet

2016. május 2.

ez a krém nagyon jó. rendesen ápolja a körmöt. nem mondom h gyorsabban nő, de ami nő, az szép és egészséges. 5*

LadySzosszenet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 2.

Nicolett022

2016. február 27.

A körömágyam száraz, hámlik, a körmeim meg gyengék, szárazak, töredeznek, és most eldöntöttem, hogy nekem akkor is szép, fénylő, erős, egészséges körmeim lesznek, úgyhogy ez is landolt a körömerősítők listáján. Naponta használom, és az eredmény pár hét után puha körömágybőr, erős, fénylő körmök, ráadásul az illata is fantasztikus, olyan jó szagolgatni:)

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 27.

Kittikatka

2015. szeptember 26.

Szép, ápolt a körömàgyam tőle és a körmöm is sokáig fényes a használata után.

Kittikatka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Szép, ápolt a körömàgyam tőle és a körmöm is sokáig fényes a használata után.

babyface

2015. július 14.

leértékelt polcon egészen véletlenül sikerült kihalásznom egy olyan példányt, ami még nem volt szétcincálva, belenyúlva és mivel itt jó véleményeket olvastam róla beruháztam rá. a körömágyamról tudni kell, hogy egy katasztrófa, a sok kézmosástól ripityára tud száradni. az illata isteni sárgabarackos, tömény, olajos krém, ami még a mosogatást is bírja. azonban mivel nem használom rendszeresen érdemben nem tudok nyilatkozni róla, amikor nagy ritkán bekenem vele a körömágyam ideig-óráig jó reggelre már ugyanolyan száraz a bőröm...

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

Mimik

2015. április 23.

Eléggé kiszáradt a körmöm a sok körömlakklemosótól és most napi egyszer-kétszer használom és elég jól helyrehozta, szóval ajánlom mindenkinek. Ráadásul az illata is kellemes és a tubusos kiszerelést könnyű használni :)

Mimik
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 23.

ancymancy

2014. november 22.

Én a tubusos kivitelt kaptam. Itteni vélemények alapján vettem, mert a kézkrémek nem bizonyultak elégnek a körömágyamra. Illata elsőre mintha avas lett volna, másodszorra az Ilcsis kencékre hajazott. Harmadszorra megszerettem :) Tényleg nagyon tuti, remélem nem tervezik kivonni a forgalomból :)

ancymancy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

kisko

2014. szeptember 15.

Nagyon jó vastag, olajos krém, nem szívódik be hamar, de remekül ápolja a körömágyat. Otthon szoktam kenegetni lefekvés előtt, vagy filmnézés közben, 2-3 tégelyt elfogyasztottam már.

kisko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A narancs héjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, illatanyag, bőrjavító (skin conditioning) és sűrűség szabályozó anyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.