KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2017. június 16.

Alverde Szemöldök Formázó Zselé / 01 Blond

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

szilfid

2017. szeptember 19.

Kb. 1 éve használom a termék 02-es barna árnyalatát. Kellemes az illata, könnyű használni, sokáig elég, kedvező az ára, természetes a színe, jól színez és megfelelően fixál. Jó lenne, ha létezne vízálló kivitelben is, de ettől függetlenül jár a maximális pontszám.

szilfid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Fzks

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 11.

Én a DM-ben akadtam rá pár napja, igaz szerelem:) eddig szőke volt a hajam szóval egy halvány mégis szürkés-barnás árnyalattal színeztem a szemöldököm (ceruzával). A ceruza elég durván kikoptatta szóval pihenés a szemöldökömnek ez a kis csoda. Jelenleg vörös a hajam, szóval én a 02-es árnyalatot használom, nagyon szeretem, jó az állaga, tartós, egész nap, még edzés (!) után is fent van. Az egyetlen problémám vele hogy túl nagy a feje, ezért kapja a csillag-levonását, de azt egy ollóval korrigálom. Újra fogom venni, 1100 Ft volt, minden centet megért.

Fzks
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Destinyh

2017. szeptember 9.

Egész jól bevált, a 02 Braun árnyalat van meg. Jól színezi a szemöldököt, tartós lesz a végeredmény, de a keféjével nem igazán vagyok kibékülve, túl nagy és könnyen összekenem magam vele. A színe hála az égnek passzol és természetes, de majd meglátjuk, hogy mennyire válik be hosszútávon.:)

Destinyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Vhartai

2017. szeptember 7.

Szintelen valtozata van meg. Konnyu hasznalni, nincs ragcsos hatas, kelloen fixal.

Vhartai
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Petrappp

2017. szeptember 1.

Nekem teljesen bevált, a 01 blond árnyalat van meg, jól illik a világosbarna szemöldökömhöz. Lehetne kisebb a keféje, más baj nincs vele.

Petrappp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 1.

kiralykislany

2017. augusztus 30.

Alapjáraton dús, jó formájú szemöldököm van, viszont az utóbbi időben, a bal oldali megritkult egy kicsit. Gondoltam ezzel a termékkel, majd tudok ezen segíteni, színez és fixál egyben.
A színe (barnát vettem) valami botrány, gusztustalan, természetellenes hatást keltett rajtam. A fixálás sem az igazi, nem elég erős a tartása.
Nagyon büdös, rendesen rosszul vagyok tőle.
A kiszerelése, az ára az szerintem jó, ezért is kap kettő csillagot, de a beltartalom az nulla.

kiralykislany
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Nagyon büdös, rendesen rosszul vagyok tőle.

AlHorv

2017. augusztus 28.

Színtelen változata van meg, nagyon szeretem, jól fixálja a szemöldököt mégse hagy ragacsos érzést maga után.

AlHorv
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Black Fairy

2017. augusztus 27.

A színtelen van meg, és nagyon kedvelem.
A stressztől mindig hullik a szemöldököm, így általában foltokban vissza kell színeznem, és a legtöbb ilyen zselé elkeni a festéket a foltokból, és a szemöldököm szőr szálai is szanaszét mennek (egyébként nagyon gyorsan és nagyon rendezetlenül nőnek a szemöldök szálaim, ami vékony szemöldöknél problémás tud lenni), szóval általában már felkenés után pocsékul nézek ki - nap végére meg vállalhatatlanul.

Ez a termék picit sűrűbb, ragacsosabb, mint az eddig próbáltak, de nem keni el a festékemet, és nagyon szépen rögzíti a szemöldökömet. A fésű/kefe a végén nagyon praktikus, így természetes, és még nap végén is vállalható szemöldököt kapok, anélkül, hogy "megkeményítené" a szálakat - volt már szerencsém olyan termékhez is, hogy inkább hajlakkal fújtam volna le a szemöldökömet...
Az ára teljesen jó, nagy valószínűséggel újra fogom venni - jó minőségű, könnyen beszerezhető, vegán, mi kell még? (Kuponnal meg már rablás...:D)

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

A színtelen van meg, és nagyon kedvelem.

Lili1214

2017. augusztus 19.

Színtelen változatát használom, teljes mértékben elégedett vagyok vele. Fixálja a szemöldökömet, amely nap végéig szép rendezett marad.

Lili1214
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

deezsina

2017. augusztus 14.

Vicces dolog kicsit ráerősíteni a szemöldökre, nekem a szőke árnyalataimmal ez eléggé szokatlan. Nem tudom mit lehet egy ilyen terméktől várni, semmilyen kellemetlen kenődést vagy egyebet nem tapasztaltam, szóval tetszik, az ára is rendben van.

deezsina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.