KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2017. június 16.

Alverde Szemöldök Formázó Zselé / 01 Blond

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bonjourbeauty

2017. november 18.

Nagyon szuper cucc, csak óvatosan kell vele bánni mert könnyen összekenheted vele az egész fejed a nagy feje miatt. :D

Bonjourbeauty
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

ownstyle123

2017. november 16.

Glamour napokon vettem meg 50%os kuponnal.Nekem az átlátszó van meg.Eddig Essence és Catrice szemöldökzselét használtam és azokkal is tökéletesen meg voltam elégedve. Viszont ez valami álom. Hihetetlenül tartós, és nem hagy maga után egy kemény, száraz érzést a szemöldökökön mégis a helyén tartja.

ownstyle123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

ilorincz

2017. november 15.

Kedves darab a táskámban, színez, tartósan színez, kiváló ár

ilorincz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 15.

Kedves darab a táskámban, színez, tartósan színez, kiváló ár

EdinaJ13

2017. november 7.

Ha lemosható terméket keresek a szemöldökömre, csak ez! 5*
Természetes, soha nem okozott csalódást, csak ha már látom hogy fogy.. :)

EdinaJ13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

Ha lemosható terméket keresek a szemöldökömre, csak ez! 5*
Természetes, soha nem okozott csalódást, csak ha már látom hogy fogy.. :)

rekathenew

2017. november 3.

Maximális pontszámot érdemel, mert számomra egy nagyon pozitív csalódás volt.
Semmi ok nélkül vettem meg, 50%-os kuponnal gondoltam ha nem jön be akkor sem vesztettem vele szinte semmit.
Itthon azonnal kipróbáltam, és félelmetesen jó! (02 Braun)
A kis kefés aplikátorral tökéletesen meg tudtam formázni a szemöldökömet, és tényleg gyönyörű lett.
Igazából csak áradozni tudok róla, de az 5* mindent elmond.

rekathenew
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

Maximális pontszámot érdemel, mert számomra egy nagyon pozitív csalódás volt.
Itthon azonnal kipróbáltam, és félelmetesen jó! (02 Braun)
Igazából csak áradozni tudok róla, de az 5* mindent elmond.

Lillacskaa

2017. november 3.

Nagyon szeretem! Dús a szemöldököm, de eléggé világos ezért ezzel áthúzom ( 02 Braun árnyalatban) tökéletes lesz és az egész napot kibírja.

Lillacskaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

LathatatlanOzike

2017. november 1.

Hmm… a vélemények alapján nem erre számítottam. Lehet, hogy vak vagyok, nem tudom, de mintha semmit sem csinálna. Színe sincs, és nem is fixál. Pozitívum, hogy van kis kefe a végén, hasznos. Maradok a Catrice-nél.

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

Summer39

2017. október 27.

Már meg sem lepődöm az erős parfümön. Mintha csak így lehetne eladni bármit is, főleg ha natúrnak hírdeti magát a cég. A 02-es barna van meg, és felteszi az í-re a pontot. Eddig is színeztem valamivel a szemöldököm, de mindig hiányérzetem volt. Persze, mert a szálak az eredeti színeikben pompáztak. Helyükön nem tartja a szálakat sokáig, de mégis teltebb hatást ad, egy pluszt, amivel szebb, egységesebb az összkép.

Summer39
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 27.

buzavirag

2017. október 26.

UPDATE:
Lassan egy éve használom, és továbbra is szeretem, már a 2.-at vettem meg a glamour napokon. Az árnyalat továbbra is tökéletes, ha a szemöldök szálak közé a bőrömre, ahol van egy kis hiány, festék kerül, azt se bánom, szépen feltölti. A szemöldök széleknél a száraz/vizes fültisztítóval szépen lehet korrigálni. Erre sajnos a nagy kefe miatt szükség van. Egy kisebb kefe kényelmesebb volna. Még azt vettem észre, hogy a szemöldök szálakat a nap végére nem mindig tudja a helyén tartani. Ettől a 2 negatívumtól eltekintve tökéletes, megérdemli az 5 csillagot.

2017. 01. 04.:
Ma végre megvettem a 02-es barna árnyalatot. Nagyon tetszik, a sötétebb szőke hajamhoz pont passzol, nekem ez elég önmagában, mert alapból szép a szemöldököm formája, csak néhol túl világos, így ezzel tökéletes. Szép természetes hatást tudok elérni vele. A mindennapi tus-szempillaspirál kombónak tökéletes kiegészítője lesz!

buzavirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

UPDATE:

2017. 01. 04.:

hivespanni

Korcsoport: < 18
2017. október 23.

50%-os kuponnal vettem meg, kicsit félve, nem barátkoztam meg még eddig ezekkel a spirálos szemöldökzselékkel, de ez egy csoda. 01-es árnyalatát használom, nem szeretem ha sokkal sötétebb a szemöldököm a hajam színétől, ez pont egy leheletnyivel ad sötétebb színt. Nagyon szeretem, egyáltalán nem kelt mű hatást, teljesen természetes, és legnagyobb meglepődésemre jó illata van! :D Teljes áron is megéri megvenni, mindenkinek ajánlom!

hivespanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.