KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2017. június 16.

Alverde Szemöldök Formázó Zselé / 01 Blond
Ár: 650 + posta , Eladó: NoHa01
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Eger, fizetés: posta / személyes átvétel
Ár: 700 Ft , Eladó: snezi
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Vásárosnamény , fizetés: --

LauuKovacs

2017. július 19.

Pár hete használom, a színtelen változat van meg, szerintem nem használ sokat biztos van ettől jobb is bár az árát megérte azért használom mert tartósabb a ceruza ill. a por. :) Újra venni nem fogom :)

LauuKovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Gabriella888

2017. július 17.

Legjobb szemöldök zselé. A világosabbat használom, nagyon szép a színe. Ami a legnagyobb előnye, hogy nem hagy fényes réteget és nem áll össze tőle a szemöldököm (mint más márkák szemöldökzseléitől), teljesen természetes a hatása. Újra fogom venni, pont most van kifogyóban. Kb fél évig elég volt szinte mindennapos használat mellett. Gondolkodás nélkül 5*.

Gabriella888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

izabella73

2017. július 15.

Volt már pár Alverde termékem amik nem igazán jöttek be,ezért félve vásároltam meg de kellemes csalódás volt :) Könnyen és gyorsan tudok vele természetes barna szinű szemöldököt csinálni,elég 2x végighúzni a spirált ami nagy segítség a rohanós reggeleken.

izabella73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 15.

sterlingsilver

2017. július 14.

Asszem én vagyok a kivétel. A színe nagyon jó lenne, viszont a keféjével nem boldogulok. Szerintem az én termékemnél valamit elcsesztek. Sajnos nem fogom megvenni újra, megpróbálom elhasználni. Az itteni nagyon jó vélemények hatására vettem meg, de túlságosan elhamarkodtam a dolgot.

sterlingsilver
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

Zsusci

2017. július 9.

Jó ideje folyamatosan használom a színtelent, és nagyon szeretem.Tökéletes, és mindennapos használat mellett is sokáig elég. Könnyű használni, szépen elrendezi a szálakat, fixálja,formázza a szemöldökömet. Szinte egész nap a helyükön tartja a szálakat. Olcsó, főleg kuponnal.

Zsusci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 9.

Kinyi

2017. június 18.

Én is a színtelen változatot használom már egy jó ideje és igencsak elégedett vagyok vele. Szépen fixálja a szemöldököm, amire szükségük is van mivel a nap végére enélkül mindig valahogy összegubancolódtak a kis szemöldökszőreim főleg a végén. Nem ragad, amit már más fixáló zselénél tapasztaltam, de nála szerencsére nem. Gondolkodom, hogy benevezek a sötétbarna árnyalatra is esetleg. Kuponos napokon főleg megéri.

Kinyi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

vargaberni

2017. június 16.

Imádom! Színtelen változatot használok és elrendezi a szemöldökömet, nagyon jó. Egyetlen negatívumként azt tudnám mondani, hogy sokszor át kell menni a szemöldökön hogy rendesen formázza, de utána tartós és szép szemöldököt eredményez..

vargaberni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 16.

asztromélia

2017. május 31.

Én szeretem, blond van meg. Van teljesen szőke szemöldökszőröm, kicsit átúzom az egészen és máris sokkal szebb szemöldököt kapok, Erőteljesebb, de teljesen természetesen hat, passzol a hajamhoz.

asztromélia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

tmscsilla

2017. május 27.

Formázásra használom főképp, illetve rohanósabb napokon csak ezzel futok át a szemöldökömön, hogy éppen látszodjon egy kicsit (a világos bőrömhöz meg az alig látszó szemöldökömhöz a 01-es árnyalatot vettem meg). Nem valami hatalmas durranás, de jobb, mint a semmi - bár komolyabb szemöldökformázáshoz azért kell a plusz ceruza is.

tmscsilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

b.jucy17

2017. május 5.

Egesz jo kis termek, szepen szinezi a szemoldokot,

b.jucy17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Egesz jo kis termek, szepen szinezi a szemoldokot,

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.