KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2017. június 16.

Alverde Szemöldök Formázó Zselé / 01 Blond

2018. január 4.

Cf 1*
Vegan +1*
Passzol a szine +1*
Fixen tartja a szemoldokom, nem mozdul el rola semmi, barmivel is csinalom meg (ceruza, por...) +1*
Es csodalatos illata van *.* +1*

cshrs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 4.

Cf 1*
Vegan +1*
Passzol a szine +1*
Es csodalatos illata van *.* +1*

RarityRose

2018. január 1.

Nekem ez nem jött be. Folyton elkenődik a szememre, nem tartós. Az illata isteni, ezert 1*

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Tamaszkusz

2017. december 31.

A 02 Braun árnyalatot vettem meg és eddig nagy a szerelem. :) természetes színe van, a helyén marad és szép, rendezett szemöldököt ad

Tamaszkusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 31.

LauraDorina

2017. december 29.

Nekem átlátszó van, jó! Fekete szemöldökõm van!

LauraDorina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 29.

Nekem átlátszó van, jó! Fekete szemöldökõm van!

krmmn

2017. december 20.

Bourjois szemöldökformázójáról tértem át erre, és a legjobb döntés volt, biztos, hogy újraveszem. Sötétszőke hajamhoz a szemöldököm annyira világos, hogy szinte nem is látszik, én a 03-as árnyalatot használom, ez szép világosbarna. Első héten azt hittem hogy kidobott pénz volt, mint ha nem is színezte volna a szemöldököm, de kitartóan használtam és mint ha most sűrűsödött volna egy picit, de egyszerre csodaszép szemöldököt varázsolt és azóta is tökéletes. Nagyon egyszerű felvinni és egész nap szép marad. Mindenképpen adjon neki még egy esélyt aki azt mondta, hogy nem csinál semmit a termék. :)

krmmn
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

rANey

2017. november 29.

Sajnos egyáltalán nem tudok jó véleménnyel nyilatkozni róla, nekem a 02-es Braun árnyalat van meg. Szerettem volna ezt a terméket szeretni, én alapvetően meg vagyok elégedve az alap szemöldököm formájával, csak fixálni szerettem volna ezzel a termékkel, de hiú remény volt. A színe amúgy jó lenne, de ahogy azt előttem is írták, konkrétan semmit nem csinál a szemöldökömmel. Se nem színezi, se nem fixálja, én sem erre számítottam a vélemények alapján. Számomra ez kidobott pénz volt az ablakon, én ezt a terméket nem tudom ajánlani jó szívvel senkinek sem.

rANey
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

kristinakroes

2017. november 26.

Már másodikat fogyasztom. Nagyon jól működik, az illatát nem szeretem, de ha megszárad nem érződik. Természetes a hatása, szépen formálja a szemöldököm.

kristinakroes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

KVanda

2017. november 20.

Nagyon szeretem! Szépen helyén tartja a szálakat, kicsit színez is, épp amennyire szükséges, az ára is kedvező. Egyetlen negatívuma, hogy parfümöt tartalmaz.

KVanda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Bonjourbeauty

2017. november 18.

Nagyon szuper cucc, csak óvatosan kell vele bánni mert könnyen összekenheted vele az egész fejed a nagy feje miatt. :D

Bonjourbeauty
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

ownstyle123

2017. november 16.

Glamour napokon vettem meg 50%os kuponnal.Nekem az átlátszó van meg.Eddig Essence és Catrice szemöldökzselét használtam és azokkal is tökéletesen meg voltam elégedve. Viszont ez valami álom. Hihetetlenül tartós, és nem hagy maga után egy kemény, száraz érzést a szemöldökökön mégis a helyén tartja.

ownstyle123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.