KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2017. június 16.

Ár: 600 Ft + postaköltség , Eladó: Mesike29
Állapot: 1x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Előzetes megbeszélés szerint személyes átvétel vagy posta
500 Ft Alverde Szemöldök Formázó Zselé
Ár: 500 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: 1x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy posta/foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

ylexe

2018. június 10.

Barna színűt használok, és tökéletesen alkalmas arra, hogy dúsabbá, természetesen formássá tegye a szemöldökömet. A hiányos részeket diszkréten kitölti, nem potyog, nem kopik, egyszerű használni.

UD: Sokadjára veszem újra, és nagyon szeretem. Vigyázni kell vele, hogy ne vigyünk fel túl sokat, mert akkor kezdhetjük elölről. :D Erős rántással lehúzható a kupak, és akkor előbújik az extra kefe, ami rendezgetéshez kiváló. Picit fura az illata, de engem nem zavar.

ylexe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

dorAaAa

2018. május 27.

Tökéletes! Dús szemöldököm van,természetes módon kiemeli őket!

dorAaAa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

Tökéletes! Dús szemöldököm van,természetes módon kiemeli őket!

Blackxentric

2018. május 20.

Maga a termék nagyon jó, de a keféje hatalmas és nagyon kell vigyáznom vele, hogy ne kenjem össze magam vele. Elhasználom, de újra emiatt nem fogom venni.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

sparksy

Korcsoport: < 18
2018. május 16.

Nem tudom milyen a többi, de nem is akarom megtudni, tökéletesen elégedett vagyok vele.

sparksy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 16.

crazy724

2018. április 17.

Megvettem és ezzel a lendülettel elsüllyesztettem a fiókba. A sminktermékek szanálásakor került ismét elő, és imádom. A szemöldökömmel nincs nagy gond, az egyetlen problémám, hogy össze-vissza áll. A világosabb szint használom, pont passzol, a kis kefével átfésülöm a szemöldököm, majd jöhet a szinezett krémes cucc. Szeretem, mert természetes, viszonylag sokáig birja, a fixáló hatásával is elégedett vagyok, és nem kenődik. Formát és tartást ad, biztos, hogy újra fogom venni.

crazy724
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 17.

Szotyi11

2018. március 18.

Mindig elkenődik, nem lehet vele rendesen dolgozni, vagy csak nagyon nehezen. Nem vagyok megelégedve ezzel a termékkel.

Szotyi11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

Nikolett1994

2018. február 23.

Amiótta meg van nem sokat hasznàltam, mert úgy érzem nem a tökéletes szàmomra. Igaz az én szemöldököm elég nehéz eset. Túl nagy a kefféje így nehéz vele formàt ki alakítani. Aki a làgy vonalakat szereti annak jó. Iritàciót nem okoz, könnyedél le lehet mosni.

Nikolett1994
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

Ziiita

2018. február 15.

Kicsit kételkedtem benne, mikor megvettem, de jobban szeretem, mint azt gondoltam, mikor beraktam a kosaramba. Sajnos nekem elég ritka a szemöldököm, úgyhogy, ha alkalomra sminkelem magam nem elég ez a gél, de a mindennapokban nagyon bevált. Egyszerű és a hatás természetes. :)

Ziiita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

selgah

2018. február 10.

ezt használtam a csillagos ötös l’oréal szemöldökspirál megjelenése előtt, egészen addig szerettem, de azért a l’oréaltol nagyon messze van. így egy kozepest adok neki.

selgah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

seppunkata

2018. február 10.

Én azt mondanám, hogy elmegy. A világosabb pont megegyezik a sötétszőke szemöldököm színével, így lényegében olyan mintha semmit nem csináltam volna, de a sötétebb viszont szerintem már túl sok lenne. Pár óráig a helyén tartja a kis hajakat, de aztán valahogy megtörik a hatása, és megint össze vissza áll a szemöldököm.

seppunkata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.