KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Testápolók

Bio argán, bio amaránt, bio olíva, marula és szőlőmag olajjal.

Nem tartalmaz szintetikus ásványi olajokat, színezéket, tartósítószert és állati eredetű összetevőket.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helllaa

2017. december 27.

Nyaraláskor tengerpart mellé kiváló, főleg úszás után. Isteni édeskés illat, jól ápolt selymes bőrt ad.
Télen nehéz a bőrömnek, így most nem használom. Egy üveg elèg volt nyárra. Testápolóba is szoktam keverni.

Helllaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 27.

tinyblackpaw

2017. december 12.

Még a nyár folyamán kellett S.O.S-ben valami test olaj amely ápolja és valamennyire védi a bőröm a napsugárzástól és az állandó vízben tartózkodás miatti kiszáradástól. A fényvédők és a testápoló önmagában nem volt elég hidratálásra és a víz könnyen lemosta őket így lekaptam ezt az olajat a polcról gondolván, hogy ártani nem árt. Meglepett, hogy milyen kellemes, édes illata van. Napozáshoz nagyon jól jött, mert fokozta a fényvédő hatását, nem engedte kiszáradni a bőrt és még szép fényt is adott neki. Azt tapasztaltam, hogy olajjal némileg könnyebben lehet szép színt kapni. Az olajok általában nagyon nehezen szívódnak fel, ez sem ivódott be maradéktalanul de meglepően bársonyossá tette a bőröm. Önmagában nem elég hidratálásra de nagyszerű kiegészítője a testápolóknak, nagyon szépen puhítja a bőrt.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 12.

Audreylicious

2017. december 4.

A Mixa kék kupakos krémjével keverve használom. Az illata eleinte nagyon tetszett, de napról napra erősebbnek, émelyítőbbnek éreztem. A hatása valóban nagyon jó, nekem pillanatok alatt beszívja ezt a kis keveréket a bőröm. Csak fürdés után, félig nedves bőrre használom.

Audreylicious
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Timicat

2017. október 23.

Nekem ez az olaj csalódás volt. Télen vettem mert nagyon száraz a lábamon a bőr. Sajnos par használat után folyton viszkettem tőle, plusz az illata sem jött be annyira.

Timicat
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Brazilparty

2017. szeptember 22.

Fürdés után használom, jól, és relatíve gyorsan beszívódik. Ami nekem nem tetszik, az a szaga, kicsit a köptetőkre emlékeztet. Amúgy a hidratáló hatása nem több, mint egy jó testápolóé, és elég gyorsan fogy.

Brazilparty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

nkmagda

2017. augusztus 12.

Egyszerűen imádom. Száraz bőröm van, éppen ezért rengeteg testápoló krémet elhasználtam kipróbáltam. A tiszta aloe verától számos márka extravszáraz bőrre való krémeit, de mindig volt kivetnivalóm. Ez az olaj egyszerűen nagyszerű. A természetes olajokat vajakat részesítem azóta előnyben. Százszor jobban teljesítenek mint bármelyik csicsás többezer forintos márka kencék. Szóval lányok 100% oljaokra testvajakra fel!

nkmagda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Csirip74

2017. július 18.

Kíváncsiságból vettem, mivel viszonylag nagy kiszerelés, tetszett a többféle olaj kombinációja. Szerintem olyan illata van mint a márka makadámdiós testvajának. Testápoló turbózásához használom, pihe puha bőrt eredményez. Ki fogom próbálni a többi alverde testápoló olajat is. örülök, hogy rátaláltam.

Csirip74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

abonyiagnes

2017. június 28.

Nekem túl erős az illata. Nem kellemetlen, csak erős. Emiatt nem fogom újra megvenni.

abonyiagnes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

NyulesFul

2017. március 20.

Egyszer nyertem egy Dm dobozt, és abban volt ilyen olaj. Hát voltak kétségeim,mert túlérzékeny a bőröm, de kifejezni nem tudom,hogy mennyire jó. Nagyon szeretem. Újravettem/újraveszem. Nagyon ajánlom!!!

NyulesFul
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

marcipan73

2017. március 19.

Értékes olajok, kedvező ár. Zuhany után használom nedves bőrre, a férjem is észrevette, mennyivel puhább a bőröm.:)

marcipan73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 19.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil

Az erdei mályva kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, pórusösszehúzó, bőrtápláló, bőrkisimító, bőrnyugtató hatással rendelkezik. Paula Begon szerint gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is van, viszont azt a feltételezést, hogy ez az összetevő hat a narancsbőr ellen, nem támasztotta még alá egy kutatás sem.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.