KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Testápolók

Bio argán, bio amaránt, bio olíva, marula és szőlőmag olajjal.

Nem tartalmaz szintetikus ásványi olajokat, színezéket, tartósítószert és állati eredetű összetevőket.

Csirip74

2017. július 18.

Kíváncsiságból vettem, mivel viszonylag nagy kiszerelés, tetszett a többféle olaj kombinációja. Szerintem olyan illata van mint a márka makadámdiós testvajának. Testápoló turbózásához használom, pihe puha bőrt eredményez. Ki fogom próbálni a többi alverde testápoló olajat is. örülök, hogy rátaláltam.

Csirip74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

abonyiagnes

2017. június 28.

Nekem túl erős az illata. Nem kellemetlen, csak erős. Emiatt nem fogom újra megvenni.

abonyiagnes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

NyulesFul

2017. március 20.

Egyszer nyertem egy Dm dobozt, és abban volt ilyen olaj. Hát voltak kétségeim,mert túlérzékeny a bőröm, de kifejezni nem tudom,hogy mennyire jó. Nagyon szeretem. Újravettem/újraveszem. Nagyon ajánlom!!!

NyulesFul
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

marcipan73

2017. március 19.

Értékes olajok, kedvező ár. Zuhany után használom nedves bőrre, a férjem is észrevette, mennyivel puhább a bőröm.:)

marcipan73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 19.

adruskaa

2017. február 14.

Elegem lett abból, hogy mindig ki van száradva a körmöm körül a bőr és egyszerűen nem találok semmit, ami kicsit tartósan rendbe szedné. Aztán a körmösöm ajánlott egy másik olajat, viszont mivel azt nem találtam meg, úgy voltam vele, hogy adok neki egy esélyt. És IGEN! Végre megtaláltam azt, ami csodálatossá teszi a kezem és, ami számomra a legfontosabb tartós! Lefekvés előtt nyomok egy kicsit a kezemre és reggelre csodás puha lesz :) A testem amúgy valamiért nem kenném, de kézápolónak kiváló! És persze így rettentő gazdaságos is :) (mondjuk engem az argán olajjal kilóra meg lehet venni! :) )

adruskaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

katuc77

2016. november 15.

Nagyon szeretem ezt a terméket, és ilyenkor, mikor beköszönt a hideg tél, nagyon szüksége is van a bőrömnek erre az ápolásra. Főleg a lábam szára hajlamos nagyon kiszáradni, úgyhogy elsősorban erre a területre használom. Próbáltam már úgy is, hogy zuhanyzás után azonnal, a még vizes lábakra kentem. Majd úgy, hogy a nem teljesen száraz, kicsit nedves, és végül a teljesen szárazra törölt lábaimra kentem. A hatását tekintve sok különbséget nem éreztem. Talán annyi, ha még vizesen használom, kicsit nehezebben szívódik be. Ugye ilyenkor az ember lánya már nem használ törölközőt, és miután megszáradok, még sokáig érzem az olajat a lábszáraimon. Ez nem feltétlenül rossz, mert nem ragad, de kicsit az az érzésem, hogy amerre megyek, ha leülök, mindent összeolajozok a lábaimmal :) Talán a legjobban úgy szeretem, ha az éppen még nedves lábszáraimat kenem be vele.
Jótékony hatását sajnos reggelre már nem nagyon tapasztalom. Bár tény, hogy nem annyira száraz a bőröm, mint korábban, de nem elég, ha csak este, zuhanyzás után kenem be magam testápolóval. Reggel viszont nem ezt használom. Szeretem nagyon, és bár nem használom túl régen, bízom benne, hogy a hosszú távú, minden esti használatától tényleg jobb lesz a helyzet.

katuc77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

Nymphea

2016. július 23.

Eszméletlen ez az olaj! Újabban ezt használom bőrápolásra fürdés után. Nedves bőrbe masszírozva még nem próbáltam, de a hatás így is fenomenális. Jó érzés, hogy az értékes olajok ápolják a bőrömet, az egész olajozósdi olyan megnyugtató. Az illata függővé tesz, picit gyorsan fogy, na de nem bánom, biztosan mindig lesz ilyenem, annak ellenére, hogy korábban ódzkodtam az olajoktól. Csodás-mesés 5*!!

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 23.

Norine

Korcsoport: < 18
2016. május 22.

Fantasztikus és különleges illata van és a drasztikusan kiszáradt bőrömet csak ez nyugtatja meg és hozza rendbe az illata sokáig érződik tehát aki a barackos illatát nem szereti az óvja magát tőle btw. a hangyáknak is nagy kedvence ezért tartsuk meg a dobozát és abba tároljuk

Norine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. május 22.

anett0426

2016. május 9.

Nekem olyan luxus erzetet ad ez az olaj.:) finom edeskes illata van, jol hidratal. Kellemes a hasznalata es a hatasa is.
Ha jol lattam, van tobb fele ezekbol az olajokbol. Alig varom, hogy kiprobaljam azokat is. :)

anett0426
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 9.

Anitamakeup

2016. március 16.

Magamtól sosem vásároltam volna meg egy ilyen terméket, mert nem használok olajakat a testemre. Dm boxban jutottam hozzá, és így utólag örülök neki. Szuper kis termék, zuhanyzás után, vizes bőrbe masszíroztam és imádtam. Hamar elfogy, de ár érték arányban szerintem teljesen jó.

Anitamakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 16.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil

Az erdei mályva kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, pórusösszehúzó, bőrtápláló, bőrkisimító, bőrnyugtató hatással rendelkezik. Paula Begon szerint gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is van, viszont azt a feltételezést, hogy ez az összetevő hat a narancsbőr ellen, nem támasztotta még alá egy kutatás sem.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.