KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Intenzív ápolást biztosít a 60 év feletti, nagyon igénybevett bőrnek. Az amarant olajat és E-vitamint tartalmazó formula hozzájárul a bőr feszességének és rugalmasságának megőrzéséhez.

Ár: 800 ft , Eladó: NagyAgi
Állapot: Parszor hasznalt kepen latszik, a matrica tetejeig van, Helyszín: Budapest nyugati, corvin negyed, allee, moricz, boraros ter , fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Glória Kedves

2017. november 4.

Nagyon jó, finom illat, bőrpuhító hatás. A krémjével együtt is használom. Itt olvastam, hogy alapozóhoz keverve is működik, ez igaz, nincs húzó érzés a nap végén, de csak sűrű típusúhoz jó. Hajvégápolónak is szuper, főleg az illata miatt szeretem. Kézfejre is használom. Újraveszem.

Glória Kedves
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

edibo

2017. október 26.

Itt olvastam csupa jókat erről az olajról, így kíváncsi lettem rá én is és megvettem. Kb. 1,5 hónapja használom, meg vagyok vele elégedve nagyon. Az arcbőröm frissebb és szebb lett, illetve az 1db, de nagyon nem kedvelt mimikai ráncom is halványodott. :) Nagyon tartós, szinte alig hiányzik belőle, pedig este és reggel is használom. Reggel csak lehellet vékonyan, hogy ne legyen fényes az arcom, de szépen felszívja a bőröm. Korábban kombinált bőröm volt, viszont az évek előrehaladtával kicsit szárazba hajlik már.
Az ára pedig egy főnyeremény! Használtam már mindenféle sokzerforintos, nagynevű krémeket is, de egy sem ért többet ennél a kis kellemesen olcsó olajnál. :)

edibo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

Timcsoki

2017. szeptember 13.

Nem pont az én korosztályomnak lett kitalálva, de mivel nagyon száraz a bőröm így a hűvösebb idő közeledtével kellett már valami extra hidratálás! Éjszakára használom az arckrémem alá és valami fantasztikus! Megszüntette nála a száraz bőr minden kellemetlen tünetét (viszketés, hámlás, piros foltok)! Az illatában nincsen semmi mű! Kevés kell belőle, nincs ragacsos érzet utána! Nagyon ajánlom minden száraz bőrű társamnak!

Timcsoki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

SZJUTI

2017. július 2.

Kiváló termék, Nem gyorsan, de jól beszívódik a bőrbe és csodás hatása van.Éjszakára használom felváltva a retinolos krémemmel, hámlasztás után Nedves kézzel érdemes jól bemaszírozni.

SZJUTI
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 2.

csoknyom

2017. június 19.

Alapozóhoz keverve igazi felüdülés nem csak érett, de nagyon száraz bőrű vendégeimnek is, nagyon sokat dob a végeredményen. :) Bátran ajánlom!

csoknyom
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

marcipan73

2017. március 19.

Értékes olajokat tartalmazó, csodás illatú olaj. Könnyen kipattogó a bőröm, ezért sokáig kerültem az olaj alapú arcápolókat, mert erősen fénylővé is tették az arcom. Az esti rutin részeként használom, de ott lapul a táskámban, és néha napközben is cseppentek egy-kép cseppet a kritikus részekre, valamint a nyakra, dekoltázsra, és a vállaimra is, mert finom puhává és egyben illatossá is teszi a bőrt. Könnyen kezelhető a benne lévő kis pipettának köszönhetően, és elég kiadós is, alig kell belőle pár csepp. Az ára is igen kedvező, 1000 Ft körüli.

marcipan73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 19.

dzsanki

2017. január 31.

Pár hete használom szérum után, hidratálókrém előtt. Akartam egy arcolajat, mert annyi jót olvastam arról, hogy a téli rutinba nem árt beleilleszteni, viszont nem tartom 'must have' kategóriának, ezért nem akartam mindjárt egy többezer forintos olajjal kísérletezni. Már nem is fogok. Ez a kis üvegcse szerintem még két télre kiszolgál. Habár nincs még érett bőröm, de az összetevők alapján nem gondolom, hogy ez csak érett, öregedő bőrre jó.
Nekem maradéktalanul beszívódik pár perc alatt, és vegyes bőrtípusúként vissza tudom igazolni, hogy attól, hogy zsírosodásra hajlamos a T-zóna, az olaj nemhogy ront, de javít a helyzeten. Biztos számít a teljes rutin, de tény, hogy reggel sminkelek, és este úgy érek haza, hogy még mindig nem zsírosodott ki a bőröm. Úgy gondolom, hogy ez a jól felépített rétegezésnek köszönhető, amelyben ez az olaj egy remek kiegészítő. Az biztos, hogy szép bőrrel ébredek. Az ára pedig nagyon kedvező (azt hiszem 1000 ft, vagy 1200). Pár cseppet elég a bőrbe masszírozni, és most hetek múltán még nem látszik, hogy használtam. A hidratálókrém és az olaj felvitele között szerintem 5-10 percet nem árt várni. Az érzékeny orcáimat sem irritálja.

dzsanki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 31.

SzandrASD

2017. január 3.

Anyumnak vettem és nagyooon szereti. Hamar beszívódik, puha lesz tőle a bőre, feszesít + eszméletlen jó illata van. :)

SzandrASD
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

kovacskat56

Korcsoport: >54
2016. december 19.

Nagyon szeretem, szép puha sima tőle a bőröm. Biztos újraveszem még!

kovacskat56
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. december 19.

Nagyon szeretem, szép puha sima tőle a bőröm. Biztos újraveszem még!

csakvi

2016. december 10.

Szeretem az illatát, istenien beszívódik a bőrömbe. Így télire nagyon jól beválik éjszakára. Eddig nagyon jót tesz, nem húzódik az arcbőröm. Csudás, pedig átlag harmincas női arcbőrrel rendelkezem. :)

csakvi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Plukenetia Volubilis Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.