KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: cirmix, az összetevőket feltöltötte: Amadea, Módosítva: 2016. december 12.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Intenzíven ápolja és kényezteti az érett bőrt, enyhíti a szemkörnyéki ráncokat. A fehér tea kivonat és a hibiszkusz virág proteinjei védenek a szabad gyökök okozta idő előtti bőröregedéstől. A golgotavirág olaj, a shea vaj és növényi glicerin regenerálja és hidratálja a bőrt. Bőre életteli és frissebb lesz, a ráncok mélysége csökken. Kontaktlencsét viselők számára is alkalmas.

Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, illatanyagot, színezéket és ásványi olaj alapú összetevőket. Méhviaszt tartalmaz.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Kielemeztük a Krémmánia TOP 5 szemkrémjét

dori1204

2017. január 11.

Szépek az összetevői, baráti az ára és kellemesen hidratálja a szem környékét. A kisebb mimikai ráncokon nagyobb változást nem látok így egy tubus használata után sem, de ettől függetlenül szeretem. Újravásárlós! :)

dori1204
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

mooo

2017. január 1.

A Balea Urea szemránckrémet cseréltem le rá, azzal is elégedett voltam, mert sok drága társával ellentétben nem irritált és könnyű állaga ellenére jól hidratál. Az itteni vélemények hatására vettem az Alverde Vital-t és nagyon kellemeset csalódtam! Kicsit "vastagabb" krém, de könnyen belepaskolható a szemkörnyék bőrébe. A hidratálás mellet a simító hatása is rövid időn belül látható. Smink alatt is jobban megállja a helyét, mert itt tényleg hosszan tartó hidratálásról van szó, néha még az esti többsoros arclemosás-tonizálás után is érzem a hatását. Ár- érték arányban eddig nálam verhetetlen!

mooo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 1.

skutunde

2016. december 29.

Nagyon tetszenek az összetevői és érzem is, hogy hidratál, azonban valami miatt sajnos, ha este bekenés után még sorozatot nézek, akkor néha elkezdi csípni a szemem... Fogalmam sincs, hogy mit csinálok rosszul... De nagyon kellemetlen érzés. (Főleg, hogy reggel beteszem a kontaktlencsémet, és utána krémezek, és akkor egyáltalán semmi bajom nincsen. Este pedig kiveszem, utána arctisztítás, és utána krém, és szemüvegben vagyok lefekvésig...)

Ezt leszámítva elégedett vagyok, de ez az egyetlen ok épp elég ahhoz, hogy elvegye a kedvem az újravásárlástól, hiszen a korábbi szemkrémemmel is néztem sorozatot, de ő szépen csendben támogatta ezt a tevékenységemet. :D A kommentek alapján úgy látszik, hogy én vagyok az egyetlen ilyen problémával, úgyhogy szerintem kivétel vagyok, ez ne vegye el senkinek a kedvét, de azért öt pontot nem tudok adni.
Azonban még egy pozitívum: ha este bekenem a szemkörnyékem vele, akkor reggel kevésbé szenvedek a felkeléssel és a nagy karikákkal.

skutunde
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

kicsinyuszi88

2016. december 29.

Nem hiszem, hogy el fog tűnni az összes meglévő szarkaláb-kezdeményem emiatt a krém miatt, de hát nem is ezt várom tőle. Nekem tetszik az illata, kellemesen puhítja a bőrömet és remélem az a sok jó összetevő csak használ valamit :) Nem irritál, nem zsírosít, klasszul felszívódik.

kicsinyuszi88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Dorci1987

2016. december 6.

Nagy erőkkel küzdök a mimikai ráncaim ellen, és sajnos mégcsak mostanában olvastam róla, hogy a szemkörnyéki finom, vékony bőr nem tudja felvenni úgy az arckrémek hatóanyagait, mint a szemránckrémekét, mert előbbiek a kívántnál nagyobb molekulákkal rendelkeznek. Gyorsan be is szereztem egy szemránckrémet, és az itteni vélemények alapján erre esett a választásom DM körutam során. Imádom!!! Csodásan hidratálja a szem környéki területet, és nem hiszitek el, hogy ha reggel hétkor bekenem, akkor alapozó mellett is még este 9kor is ugyanolyan hidratált a bőröm!!! Mindig ellenőrizgetem nap közben :D Az első pár napban dupla adagot tettem a szememre reggel is és este is, mert úgy éreztem, kívánja, de 4-5 nap elteltével már bőségesen elégnek bizonyult egy adag is. Úgy érzem, nem is akarok másmilyet kipróbálni, attól függetlenül, hogy eléggé kísérletezős típus vagyok: ezt nem hiszem, hogy el merem majd engedni :D Valamint egy kis szupertitok: azt olvastam, hogy szemkörnyéki pakolásnak az a legjobb, ha extra adagot használunk kedvenc szemránckrémünkből, és hagyjuk beszívódni: minden szombat délelőttöt, és van, amikor egy-egy éjszakát is ezzel nyitok! :-P Nagyon szuper!!!

Dorci1987
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

Lulu1111

2016. december 5.

Már több mint 2 hónapja használom ezt a krémecskét. Sajnos nem figyeltem meg nagy változást tőle, de segít megakadályozni, hogy nagyon kiszáradjon a szemem alatti bőr ebben a hidegben. Ránccsökkentőnek nem mondanám (de emiatt nem vonok le, hiszen nem plasztikai sebészt tettek a tubusba), viszont megelőzésre nagyon jó. Az illata furcsa... Kicsit olyan mint az erjedő gyümölcsök, engem arra emlékeztet legalábbis. Viszont összetevő téren nincsen rá panaszom, szeretem kis krém ez, és sokáig elég. :)

Lulu1111
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Sugicka

2016. december 3.

Nekem zsíros hatást kelt, kicsit puhítja ugyan a kritikus területet, de sem az apró ráncokon, sem a karikákon, sem a püffedésen nem segít.

Sugicka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 3.

rocknrose

2016. november 14.

2-3 hetes használat után írhatom, hogy nem rossz termék ez. Esténként használom lefekvés előtt és reggel, sminkelés előtt. Az illata nekem eleinte furcsa volt, de már megszoktam (megszerettem?). :) Ráncokat nem tünteti el (nyilván nem), de szépen halványítja őket és kellemesen hidratálja a szem alatti területet. Az ára sem vészes és nekem a csomagolása is tetszik.

rocknrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

Rita

2016. november 6.

A sok jó vélemény hatására vettem meg mert kerestem egy nappali krémet amit utazáskor is be tudok dobni a táskámba. Nem csalódtam benne, nagyon kellemes kis krém, hidratálja, igy kicsit simítja a szemkörnyékem, nem csíp, és elég kiadós is. Ránctalanításról azért nem tudok beszámolni, de nem is használom még olyan rég óta. Mindenesetre ha vmi ilyet tapasztalok updatelek :)

Rita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

Feketehattyú

2016. november 3.

Megemelkedett az ára, már 1200 Ft-ba kerül, de így is teljesen megéri. Igazából ráncaim még nincsenek, így ránctalanító hatásáról nem tudok nyilatkozni, de nagyszerűen hidratál, nem csípi a szememet és enyhíti a karikákat a szemem alatt, ráadásul természetes alapanyagokból készült, ami nálam plusz pont! :)

Feketehattyú
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrolyzed Silk, Glycerin

Hidrolizált okra kivonat. Az okra trópusi, szubtrópusi növény. A kivonatban lévő fehérjéket részlegesen hidrolizálják (darabokra tördelik). Az így keletkezett kissebb molekuláknak sok előnyös tulajdonságot tulajdonítanak. Erős ránctalanítónak, izomlazítónak tartják. Antioxidáns tulajdonságait is kimutatták.

Ánizssav, melyet a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint szagokat semlegesítő hatása miatt használnak a kozmetikumokban.