KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: cirmix, az összetevőket feltöltötte: Amadea, Módosítva: 2017. március 12.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Intenzíven ápolja és kényezteti az érett bőrt, enyhíti a szemkörnyéki ráncokat. A fehér tea kivonat és a hibiszkusz virág proteinjei védenek a szabad gyökök okozta idő előtti bőröregedéstől. A golgotavirág olaj, a shea vaj és növényi glicerin regenerálja és hidratálja a bőrt. Bőre életteli és frissebb lesz, a ráncok mélysége csökken. Kontaktlencsét viselők számára is alkalmas.

Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, illatanyagot, színezéket és ásványi olaj alapú összetevőket. Méhviaszt tartalmaz.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Kielemeztük a Krémmánia TOP 5 szemkrémjét

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Amadea

2017. március 27.

Hmm... nem rossz ez, de nem vagyok vele megelégedve. A tubus vége felé járok, de a szemem sarkában lévő halvány vonalka csak visszatér. Ha nagyobb mennyiséget pacsmagolok fel belőle, jobban eltünteti, de, úgy érzem, a Cosrx esszenciája többet segít a szemkörnyékemnek, mint ez. Sűrű, testesebb krém, emiatt csak este használom. Érzékeny szemem-bőröm van, néhányszor sikerült bepislogni, de nem irritált. Tehát inkább placebónak vagy lelkiismeret-megnyugtatásnak jó (nekem), mint hatékony szemkrémnek. Ennyit az Anaconda szemkörnyékápolója is tud, mint ez az elvileg szemránckém kenőcske, azt még jobban is szerettem kenegetni, mert tudtam rá sminkelni és reggel lelohasztotta a duzzanatokat a szemem környékén.
Persze lehet, hogy ennyi pénzért nem érdemes többet várni némi hidratálásnál, de akkor ne azt írják rá, hogy "szemránckrém", még ha a krémmániások tudják is, hogy ránceltüntetés nem létezik, csak megelőzés. Súlyos ezreket nincs nagy kedvem kiadni szemkrémre, lehet, hogy a normál arckrémemet, az esszenciát és a The Ordinary hyaluronos szérumát fogom "csak" használni (hallom a háttérben a röhögést), tulajdonképpen minek nekem ezek mellé még egy kence?:D

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

KatalinKelemen

2017. március 20.

Életemben nem tévedtem még akkorát, mint mikor ezt a krémet megvettem. Úgy voltam vele, hogy a natúrkozmetikumok biztosan nem árthatnak, ezért megvettem, hogy ápoljam kicsit a száraz szemkörnyékem. A felkenés utáni másnap reggel nem bírtam kinyitni a szemeim. A szemhéjam hatalmasra duzzadt, és tele volt viszkető piros kiütésekkel. Mondanom sem kell, hogy az életbe nem nyúlok többé Alverde termékekhez.

KatalinKelemen
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

szirimiri

2017. március 15.

Teljesen egyetértek zsu044-el. A ráncok megjelenése után nincs mit tenni, még előtte érdemes. Ezért vettem meg ezt és nem bántam meg. Reggel este használom, nagyon kevés elég belőle, jól hidratál. Sminkelni tudok rá, nekem egyáltalán nem csomósodik. Ennél jobb nem kell. Az illata nekem elég erős, de nem számít. Újravevős

szirimiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

zsofi017

2017. március 15.

A fáradtságtól kijövő apró ráncaimra kentem, de nem minden nap, csak kb heti 2-3x, hogy inkább megelőzzem a nagyobb bajt. Hiába nappali, én este szoktam használni, mert picit ragad, de ha beissza a bőröm akkor utána már nincs vele gond. (sminkelni viszont nem tudnék rá, ezért nappalinak szerintem nem jó) Utána mintha frissebb lenne a bőröm, de szerintem ez tényleg inkább csak megelőzésre jó. Az illata elég semleges, nem tudok róla mit mondani.

zsofi017
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

szabcsi0502

2017. március 6.

Én is a sok pozitív vélemények miatt vettem meg. Elfogom használni de nem hiszem hogy újra veszem. Felvitel után ragad, így engem nem győzött meg.

szabcsi0502
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 6.

pocoknyuszi

2017. március 1.

Én csak mint megelőző krémnek vettem, mert már lassan kezdenek megjelenni kis ránckezdemények a szemem mellett... esténként használom, de nem nagyon vettem észre látható hatást. Bízom benne, hogyha ugyan nem is tünteti el azokat a kis vonalakat amik vannak de legalább abban segít, hogy ne mélyüljenek el.. az állaga szerintem teljesen rendben van, kicsit testesebb, kell egy kis idő mire beszívódik, de a bőröm szereti.. az illatával sincs problémám. Ha már megvettem elhasználom, de következő alkalommal valami mást fogok kipróbálni.

pocoknyuszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

zseni

2017. február 23.

a rengeteg jo velemeny miatt vettem meg, de öszinten szolva nem gyözött meg igazan. azert adok megis 4 csillagot, mert szemkremek teren meg nem talaltam meg az "igazit". a pozitiv oldalon nem okoz irritaciot es ragyogo kis pigmentjei optikailag vilagositjak a szem alatti karikakat.
viszont nem lehet ra szepen sminkelni, az allaga nagyon csomos, nem oszlik el szepen a szemkörnyeken es rögtön felkenes utan ugy erzem, hogy megint huzodik a böröm, es nem elegge hidratal a krem. hosszu tavu hatasrol sem tudok beszamolni, pedig honapok ota hasznalom rendszeresen.
ar-ertek aranyban lehet, hogy rendben van ez a termek, de csak ha figyelembe vesszük, mennyi sokkal dragabb, es hasonloan haszontalan krem talalhato meg a piacon.

zseni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

fannifarfalla

2017. február 12.

Új vagyok a szemránckrémet világában, ezért nincs összehasonlítási alapom, de számomra remek krémnek bizonyult ez a termék. Elsősorban "megelőzési" szempontokból vettem meg, így arról nem tudok nyilatkozni, hogy mennyire segít a már ráncosabb szemkörnyék terén, ugyanakkor azt elmondhatom, hogy érezhetően táplálja a bőröm és kellemes az illata is. Elég belőle egy keveset felvinni, így valószínűleg sokáig ki is fog tartani.

fannifarfalla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

zsu044

2017. január 25.

Mint ahogy előttem MsKors is említette, olyan, hogy ráctalanító krém, olyan nincs! (arra ott a Botox) Tehát csodát ne várjon senki, nem fognak elmúlni a szarkalábak fél évnyi szorgos kenegetés után sem! Ellenben ár-érték arányban A LEGJOBB szemkörnyékápoló a piacon!

zsu044
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 25.

MsKors

2017. január 22.

Van olyan szemránckrém ami hatásos is?
Igazából nem ráncokra vettem, szerintem arra nincs krém. (Szóljatok, ha van.)
Csak amolyan célzott hidratálásnak szántam és ezt is kaptam.
Kellemes, beszívódik, nem húzódik, nem irritál, jóféle. :)

UPDATE: Nem legyetek olyan kis egysejtűek, mint én és natúr terméket ne használjatok lejárati időn túl... Reggelre a szemem duplájára dagadt, fájt, viszketett... Pedig nem volt egy hónap sem amennyivel túlléptem a bontási határidőt. Nem von le semmit a termékből, csak gondoltam hátha valaki van még úgy vele, mint én, hogy "mi baj lehet, inkább elkenem, minthogy kidobjam a jó kis krémet!" Nem éri meg a fájdalmat. :)

MsKors
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Van olyan szemránckrém ami hatásos is?
Igazából nem ráncokra vettem, szerintem arra nincs krém. (Szóljatok, ha van.)
Csak amolyan célzott hidratálásnak szántam és ezt is kaptam.
Kellemes, beszívódik, nem húzódik, nem irritál, jóféle. :)

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrolyzed Silk, Glycerin

Hidrolizált okra kivonat. Az okra trópusi, szubtrópusi növény. A kivonatban lévő fehérjéket részlegesen hidrolizálják (darabokra tördelik). Az így keletkezett kissebb molekuláknak sok előnyös tulajdonságot tulajdonítanak. Erős ránctalanítónak, izomlazítónak tartják. Antioxidáns tulajdonságait is kimutatták.